Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот CaptainBertorelli » 19 фев 2021 12:47

gihuelo написа:Ето какво написа Найденов във "Фейсбук":

"Добре, с този ход успяхте да си вдигнете коефициента от 1,5 на 1,85 за победа срещу Черно море… хайде почвайте с любовните декларации и да падне пак. Някой може би ще спечели сериозно от това движение. 15 % арбитраж е сигурно....не ми се смята, но е тъдява

П.С. Същото се отнася и за дългосрочните коефициенти за шампион и Купа България Да видим!"



Значи може и шампиони да станем тази година :)

Да, точно от арбитраж на мач от българското първенство ще се изкарат сериозни пари :lol:
Хайл Мусолини

draziw
Мнения: 71
Регистриран на: 22 авг 2018 14:00
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот draziw » 19 фев 2021 13:20

" Гриша Ганчев обявил, че има кандидат за акциите на ЦСКА "

Някой има ли идея кой може да е този човек? Дано да не е Цецо Найденов

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1140
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот cskarcheto92 » 19 фев 2021 13:36

draziw написа:" Гриша Ганчев обявил, че има кандидат за акциите на ЦСКА "

Някой има ли идея кой може да е този човек? Дано да не е Цецо Найденов

Васил Божков :mrgreen: Преди няколко месеца се говореше за някъв милиардер от Русия :roll:
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6782
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот soilwork » 19 фев 2021 13:52

Борис Ротенберг ама този е много напред с материала. Не ми се вярва в нашата смешна Лига да вкарва пари. Пак някоя ловешка врътка от сорта на Трифон Попов

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3744
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот danko_sot » 19 фев 2021 14:47

Не знам, не съм чел последните мнения от форума, понеже тези дни съм все зает, но целия този, не знам как да го нареча, може би цирк, взе да ми писва. ГГ ако прави тези театри с цел едва ли не феновете да станем като безгласни букви или ако използваме друга лексика от Османско робство-покорни раи, не само, че не му прави чест, а и е паднал твърде ниско. Ако е така това означава, че той не е за клуб като ЦСКА и по-добре да си ходи в Ловеч, където овцете ще го следват безусловно и няма да има разногласия.
Все едно аз като фен да нямам право да изразя мнение по въпрос, свързан с клуба. Не знам ако е така г-н Ганчев явно е бил доста силно повлиян от годините на соца и по-добре наистина да си ходи в Ловеч, където може да приложи своята философия.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6143
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот MASTER_COOL » 19 фев 2021 14:57

До някъде е така. Но кои сме ние, да имаме все претенции ?
По колко ходим на мач ? 10 000 - 15 000 всеки път ?
Колко пари носим в касата ?
Истината е, че нашите са голи претенции.
Проява на голямо неуважение е декларацията на Офендърс :idea:
Един Соу да ни прелее чашата, айде малко. Кой е Соу ?
Всички до един (аз също) сме го псували през мач за пропуснати положения :x
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3744
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот danko_sot » 19 фев 2021 15:08

MASTER_COOL написа:До някъде е така. Но кои сме ние, да имаме все претенции ?
По колко ходим на мач ? 10 000 - 15 000 всеки път ?
Колко пари носим в касата ?
Истината е, че нашите са голи претенции.
Проява на голямо неуважение е декларацията на Офендърс :idea:
Един Соу да ни прелее чашата, айде малко. Кой е Соу ?
Всички до един (аз също) сме го псували през мач за пропуснати положения :x


Добре де, човек. Аз не съм писал декларации, не съм написал една обидна дума за Ганчев. Просто казах каквото мисля, а то съвпадаше до голяма степен с мнението на Офендърс. Продаваме в неподходящ момент Соу и малко или много шансовете ни за титла намаляват. Нали сме свободна държава и всеки е свободен да изрази мнението си. Пак казвам ако това е театър от страна на Ганчев с цел да накара феновете да мълчат, това е невъзможно. В противен случай според мен ние не сме фенове.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Ozzimozzi
Мнения: 7177
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот Ozzimozzi » 19 фев 2021 15:39

MASTER_COOL написа:До някъде е така. Но кои сме ние, да имаме все претенции ?
По колко ходим на мач ? 10 000 - 15 000 всеки път ?
Колко пари носим в касата ?
Истината е, че нашите са голи претенции.
Проява на голямо неуважение е декларацията на Офендърс :idea:
Един Соу да ни прелее чашата, айде малко. Кой е Соу ?
Всички до един (аз също) сме го псували през мач за пропуснати положения :x

В голяма степен съм съгласен с написаното! Мястото на феновете е на стадиона, където могат да изразят своето мнение към продукцията, която гледат. Когато чрез декларации организирана група фенове започне да се меси във финансови и управленски въпроси, без да има принос при финансирането на клуба, то нещата не са ОК, а още по-грозно е иронизирането на собственика/управленския екип. Ние българите много обичаме да правим сметка на "чуждите пари" и да даваме акъл за какво ли не, включително как да се харчат, но опре ли да даваме, изведнъж ставаме много "пестеливи" и пасивни. Винаги ще има доволни и недоволни фенове, което е в реда на нещата, но тогава отиваш на стадиона и подкрепяш, или просто не отиваш (в по-лошия случай отиваш и освиркваш слабата продукция). Търсенето на среща и разговор с ръководството също вариант ако нещата наистина изглеждат зле, но декларации, зад които не е ясно кой стои няма да доведат до нищо добро! Бай Тошо го е казал - "Може да решава този, който има пари"!
Ако обаче това всичко е по сценарий от страна на собствениците и идеята е да си тръгнат, хвърляйки вината в друга посока, то това не им прави чест!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот Red_Neck » 19 фев 2021 15:52

CaptainBertorelli написа:
gihuelo написа:Ето какво написа Найденов във "Фейсбук":

"Добре, с този ход успяхте да си вдигнете коефициента от 1,5 на 1,85 за победа срещу Черно море… хайде почвайте с любовните декларации и да падне пак. Някой може би ще спечели сериозно от това движение. 15 % арбитраж е сигурно....не ми се смята, но е тъдява

П.С. Същото се отнася и за дългосрочните коефициенти за шампион и Купа България Да видим!"



Значи може и шампиони да станем тази година :)

Да, точно от арбитраж на мач от българското първенство ще се изкарат сериозни пари :lol:

Мани го тоя цървуляк. Ше си дойде бат' Васко от Дубай и ще миряса :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот Red_Neck » 19 фев 2021 15:56

Ozzimozzi написа:
MASTER_COOL написа:До някъде е така. Но кои сме ние, да имаме все претенции ?
По колко ходим на мач ? 10 000 - 15 000 всеки път ?
Колко пари носим в касата ?
Истината е, че нашите са голи претенции.
Проява на голямо неуважение е декларацията на Офендърс :idea:
Един Соу да ни прелее чашата, айде малко. Кой е Соу ?
Всички до един (аз също) сме го псували през мач за пропуснати положения :x

В голяма степен съм съгласен с написаното! Мястото на феновете е на стадиона, където могат да изразят своето мнение към продукцията, която гледат. Когато чрез декларации организирана група фенове започне да се меси във финансови и управленски въпроси, без да има принос при финансирането на клуба, то нещата не са ОК, а още по-грозно е иронизирането на собственика/управленския екип. Ние българите много обичаме да правим сметка на "чуждите пари" и да даваме акъл за какво ли не, включително как да се харчат, но опре ли да даваме, изведнъж ставаме много "пестеливи" и пасивни. Винаги ще има доволни и недоволни фенове, което е в реда на нещата, но тогава отиваш на стадиона и подкрепяш, или просто не отиваш (в по-лошия случай отиваш и освиркваш слабата продукция). Търсенето на среща и разговор с ръководството също вариант ако нещата наистина изглеждат зле, но декларации, зад които не е ясно кой стои няма да доведат до нищо добро! Бай Тошо го е казал - "Може да решава този, който има пари"!
Ако обаче това всичко е по сценарий от страна на собствениците и идеята е да си тръгнат, хвърляйки вината в друга посока, то това не им прави чест!

+1
Скоро ще (дано) разберем истината.
Едно нещо е безусловно - само пълен мазохист би се захванал с издръжката на ЦСКА в подобни условия.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта