Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот hydetoshi » 20 фев 2020 09:08

goshopileto написа:
delqnski47 написа:
petko.h.markov написа:За големите фенове на Стойчо Младенов:
[offtopic]Наставникът на Левски - Петър Хубчев, е направил нещо невиждано в историята на 26-кратния шампион на България. Треньорът е отказал за взима заплата докато финансовата ситуация в Левски се нормализира. Хубчев не е взел своето възнаграждение за януари.[/offtopic]

Същото го направи и Любо като беше в ЦСКА при Манджукови


Всеки работи за пари. Гадното е, когато някои, които се ползват с уважението и поддръжката на феновете, се олеят с алчност...и си бият шута при първа възможност. Лесно е да се биеш в гърдите когато получаваш по 30-40 бона месечно.

[offtopic]Хващам се за болднатите думи. Имай впредвид, че на сините им построиха безплатен сектор. Хората там и те за пари работят, хранят семейства и т.н. Онзи ден Батков се изтъпани и ги нарече "алчни строители". Това е наглост и безумие![/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

goshopileto
Мнения: 546
Регистриран на: 30 авг 2019 19:38

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот goshopileto » 20 фев 2020 17:56

gihuelo написа:
krumeto написа:Антов иска купата и титлата на куп!
Купата не се знае, но много е близо до титлата след равния с Левски! :)

https://a-pfg.com/новина/националът-ант ... ка-119187/


Момчето мечтае за 32 -та титла на своя отбор :) Нещо което няма да ти се случи на теб в този живот :) Може би затова си толкова раздразнителен ! Все едно аз да си мечтая да вземем 13 пъти КЕШ като Реал Мадрид :)


32-та :mrgreen: :mrgreen:
[rimg]https://a.radikal.ru/a15/2002/e5/6301ddc0a894.gif[/rimg]

goshopileto
Мнения: 546
Регистриран на: 30 авг 2019 19:38

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот goshopileto » 20 фев 2020 18:10

hydetoshi написа:
goshopileto написа:
delqnski47 написа:
petko.h.markov написа:За големите фенове на Стойчо Младенов:
[offtopic]Наставникът на Левски - Петър Хубчев, е направил нещо невиждано в историята на 26-кратния шампион на България. Треньорът е отказал за взима заплата докато финансовата ситуация в Левски се нормализира. Хубчев не е взел своето възнаграждение за януари.[/offtopic]

Същото го направи и Любо като беше в ЦСКА при Манджукови


Всеки работи за пари. Гадното е, когато някои, които се ползват с уважението и поддръжката на феновете, се олеят с алчност...и си бият шута при първа възможност. Лесно е да се биеш в гърдите когато получаваш по 30-40 бона месечно.

[offtopic]Хващам се за болднатите думи. Имай впредвид, че на сините им построиха безплатен сектор. Хората там и те за пари работят, хранят семейства и т.н. Онзи ден Батков се изтъпани и ги нарече "алчни строители". Това е наглост и безумие![/offtopic]


[offtopic]На тях построиха безплатен сектор, на вас дадоха безплатен стадион. Батков не съм го чул или чел, но ако е казал това, съм съгласен с теб, че е проява на абсолютна наглост и безочие.[/offtopic]
[rimg]https://a.radikal.ru/a15/2002/e5/6301ddc0a894.gif[/rimg]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот hydetoshi » 20 фев 2020 18:57

goshopileto написа:
[offtopic]На тях построиха безплатен сектор, на вас дадоха безплатен стадион. Батков не съм го чул или чел, но ако е казал това, съм съгласен с теб, че е проява на абсолютна наглост и безочие.[/offtopic]

[offtopic]О, Батков и друго каза. Че държавата трябва да плаща за стадиона на Левски - Левски да го ползва безвъзмездно и държавата да плаща поддръжката, аз така го разбрах. Очевидно аршините основно се определят от това, дали си облечен в синьо или червено. Много жалко!
https://btvnovinite.bg/sport/batkov-na- ... video.html[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот boabbb » 20 фев 2020 19:03

Тоя новия индивид тука от ултас групировка "Цецо Родолюбеца" ли е :?:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот tarikat » 20 фев 2020 19:06

Един рандъм въпрос, някой има ли представа кой стои зад Winbet?

goshopileto
Мнения: 546
Регистриран на: 30 авг 2019 19:38

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот goshopileto » 20 фев 2020 19:12

hydetoshi написа:
goshopileto написа:
[offtopic]На тях построиха безплатен сектор, на вас дадоха безплатен стадион. Батков не съм го чул или чел, но ако е казал това, съм съгласен с теб, че е проява на абсолютна наглост и безочие.[/offtopic]

[offtopic]О, Батков и друго каза. Че държавата трябва да плаща за стадиона на Левски - Левски да го ползва безвъзмездно и държавата да плаща поддръжката, аз така го разбрах. Очевидно аршините основно се определят от това, дали си облечен в синьо или червено. Много жалко!
https://btvnovinite.bg/sport/batkov-na- ... video.html[/offtopic]


[offtopic]Доста нагло изказване на гусин адвокатина Гуньо. Не се и учудвам, след като дори БНР два пъти досега се ангажира с проблемите на "Левски", които се изкараха национален проблем. Повече от 10 минути ефирно време в един от слушаните блокове на радиото.[/offtopic]
[rimg]https://a.radikal.ru/a15/2002/e5/6301ddc0a894.gif[/rimg]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17820
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот pomiqrat » 20 фев 2020 20:34

tarikat написа:Един рандъм въпрос, някой има ли представа кой стои зад Winbet?


СИК
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

peliforewer
Мнения: 9750
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 21 фев 2020 07:05

goshopileto написа:
hydetoshi написа:
goshopileto написа:
delqnski47 написа:
petko.h.markov написа:За големите фенове на Стойчо Младенов:
[offtopic]Наставникът на Левски - Петър Хубчев, е направил нещо невиждано в историята на 26-кратния шампион на България. Треньорът е отказал за взима заплата докато финансовата ситуация в Левски се нормализира. Хубчев не е взел своето възнаграждение за януари.[/offtopic]

Същото го направи и Любо като беше в ЦСКА при Манджукови


Всеки работи за пари. Гадното е, когато някои, които се ползват с уважението и поддръжката на феновете, се олеят с алчност...и си бият шута при първа възможност. Лесно е да се биеш в гърдите когато получаваш по 30-40 бона месечно.

[offtopic]Хващам се за болднатите думи. Имай впредвид, че на сините им построиха безплатен сектор. Хората там и те за пари работят, хранят семейства и т.н. Онзи ден Батков се изтъпани и ги нарече "алчни строители". Това е наглост и безумие![/offtopic]


[offtopic]На тях построиха безплатен сектор, на вас дадоха безплатен стадион. Батков не съм го чул или чел, но ако е казал това, съм съгласен с теб, че е проява на абсолютна наглост и безочие.[/offtopic]

Къде го видя този безплатен стадион, защо всички които повтаряте тази лъжа не погледнете че има документи, проведе се търг,има определен наем около милион и половина лв с ддс годишно, това безплатно ли е драги ми перушинесто.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Warped » 21 фев 2020 11:14

Още не започналото строене на, незаконния и безплатен стадион, още не е започнало, а вие го направихте на 5 стотинки
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта