Първата Световна (Лотарийна) Война.(АНКЕТА)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Къде е баче Васо?!

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Ozzimozzi
Мнения: 7174
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първата Световна (Лотарийна) Война.Ще има ли жертви!? : (

Мнениеот Ozzimozzi » 24 яну 2020 11:10

rsk написа:
sin4ec написа:
ivan56 написа:Ще осъди, грънци.
И теб да питам, Божков колко интервюта има от как е на голямата сцена ?
Тука за два дена, три, и се обеснява като някаква ученичка на качулки и журналя.
Закъсал е яко, ако питаш мен.

Боли го хуя Божков за билетчетата. Тоя отдавна е прехвърлил 10 милиарда. И в нашата тема го казах-аз за мутри на барикадата няма да изляза. Ако иска да развива Левски-и без билетчетата може да го развива. Тогава-добре дошъл!
Ако се махне, значи зарад билетчетата е дошел-прав му път!
И да, ще осъди държавата, ама Шкембе войвода няма да плаща, а аз и ти!


Много ясно, че го боли. Защо мислиш, че взе Левски? Тоя цирк отдавна му е ясно, че ще стане. А Левски е в ролята на щит. Само че май няма да му мине номерът и ще имаме нов бащица, назначен от Бойко. За пореден път. Тая гад, докато не спре да ни назначава парашутисти - ще продължаваме да броим годините без титла. Този безобразник Тиквата от години назначава собственици на Левски, ЦСКА, Локо и Ботев. Резултатите са очевидни.

Ами защо ходите при него да му се молите и плачкате? Ето днес например за какво сте при него? Свикнали сте държавата да ви е майка, пък после ми се правите на репресирани. Няма такава наглост, ей богу!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23893
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първата Световна (Лотарийна) Война.Ще има ли жертви!? : (

Мнениеот delqnski47 » 24 яну 2020 11:17

Ozzimozzi написа:
rsk написа:
sin4ec написа:
ivan56 написа:Ще осъди, грънци.
И теб да питам, Божков колко интервюта има от как е на голямата сцена ?
Тука за два дена, три, и се обеснява като някаква ученичка на качулки и журналя.
Закъсал е яко, ако питаш мен.

Боли го хуя Божков за билетчетата. Тоя отдавна е прехвърлил 10 милиарда. И в нашата тема го казах-аз за мутри на барикадата няма да изляза. Ако иска да развива Левски-и без билетчетата може да го развива. Тогава-добре дошъл!
Ако се махне, значи зарад билетчетата е дошел-прав му път!
И да, ще осъди държавата, ама Шкембе войвода няма да плаща, а аз и ти!


Много ясно, че го боли. Защо мислиш, че взе Левски? Тоя цирк отдавна му е ясно, че ще стане. А Левски е в ролята на щит. Само че май няма да му мине номерът и ще имаме нов бащица, назначен от Бойко. За пореден път. Тая гад, докато не спре да ни назначава парашутисти - ще продължаваме да броим годините без титла. Този безобразник Тиквата от години назначава собственици на Левски, ЦСКА, Локо и Ботев. Резултатите са очевидни.

Ами защо ходите при него да му се молите и плачкате? Ето днес например за какво сте при него? Свикнали сте държавата да ви е майка, пък после ми се правите на репресирани. Няма такава наглост, ей богу!

И ние ходехме при Гей Сергей с Дучето едно време.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Болен Левскар
Мнения: 195
Регистриран на: 09 май 2013 22:10
Контакти:

Re: Първата Световна (Лотарийна) Война.Ще има ли жертви!? : (

Мнениеот Болен Левскар » 24 яну 2020 13:02

:idea: :idea: :idea: :idea: Хора :!: :!: :!: :!:

Вчера стана официално, че са укрити данъци за стотици милиони! Какво тук е някакъв футболен клуб на тоя фон? Това, което всеки един фен и гражданин на тая клоака трябва да иска, е доживотен затвор за всички в схемата - от някое директорче на някоя държавна институция до божков. Те грабят нас, кво значение има Левски?! Днес ще си строшиш колата в дупка, утре ще се разболееш и ще те оставят да пукнеш, други ден ще ти дават 100 лв пенсия. Няма кой да ти помогне, защото всеки читав се маха от държавата. Маха се от мен и теб! Ето ви черно на бяло причината за това - схеми и корупция до дупка! Пък тук уж млади и будни хора се надпреварват да адвокатстват на престъпници или да злобеят. Баси народа, баси мършата нещастна!

Относно Левски, време е (от около 30 годин) феновете да си налягат парцалите и да ходят на стадиона. Те трябва да правят оборот и така да се финансира отбора, а не някакви мутри. Ама е по лесно у дома, в панелката, зад клавиатурата, щото до там ти стига мирогледа ограничен.
Последна промяна от Болен Левскар на 24 яну 2020 13:14, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23893
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първата Световна (Лотарийна) Война.

Мнениеот delqnski47 » 24 яну 2020 15:49

За тези,които са изпаднали в няква истерия за темата ми(в която се заформят доста интересни дискусии),ще си позволя да цитирам министър Боко :arrow:
''Къде видяхте тук Левски'' в заглавието и описанието на темата ми?Въпросът е риторичен.Благодаря за вниманието :idea:
Виждам,че този отбор е споменаван от време на време ВЪВ самата тема.Това е нещо нормално и естествено,но ще помоля и потребителите да се ограничават конкретно за тая тематика.Има си разни там качулки и арменци,които се занимават с нея.Горе долу,се движете в плана,в който сте си начертали до тоя момент.Разбира се,всеки потребител в тоя форум е свободен да си изкаже мнението.Но много моля да се престане с тея тънкообидни коментари като някви ученички и да се търси цензура за тема,свързана с наш бивш собственик и спонсор,който се занимава с ''уж'' истинския ЦСКА,играещ във ВПЛ.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6869
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Първата Световна (Лотарийна) Война.

Мнениеот icko65 » 24 яну 2020 16:10

delqnski47 написа:За тези,които са изпаднали в няква истерия за темата ми(в която се заформят доста интересни дискусии),ще си позволя да цитирам министър Боко :arrow:
''Къде видяхте тук Левски'' в заглавието и описанието на темата ми?Въпросът е риторичен.Благодаря за вниманието :idea:
Виждам,че този отбор е споменаван от време на време ВЪВ самата тема.Това е нещо нормално и естествено,но ще помоля и потребителите да се ограничават конкретно за тая тематика.Има си разни там качулки и арменци,които се занимават с нея.Горе долу,се движете в плана,в който сте си начертали до тоя момент.Разбира се,всеки потребител в тоя форум е свободен да си изкаже мнението.Но много моля да се престане с тея тънкообидни коментари като някви ученички и да се търси цензура за тема,свързана с наш бивш собственик и спонсор,който се занимава с ''уж'' истинския ЦСКА,играещ във ВПЛ.

Що махна:Ще има ли жертви?...Или е ясно че няма да има.
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23893
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първата Световна (Лотарийна) Война.

Мнениеот delqnski47 » 24 яну 2020 16:11

icko65 написа:
delqnski47 написа:За тези,които са изпаднали в няква истерия за темата ми(в която се заформят доста интересни дискусии),ще си позволя да цитирам министър Боко :arrow:
''Къде видяхте тук Левски'' в заглавието и описанието на темата ми?Въпросът е риторичен.Благодаря за вниманието :idea:
Виждам,че този отбор е споменаван от време на време ВЪВ самата тема.Това е нещо нормално и естествено,но ще помоля и потребителите да се ограничават конкретно за тая тематика.Има си разни там качулки и арменци,които се занимават с нея.Горе долу,се движете в плана,в който сте си начертали до тоя момент.Разбира се,всеки потребител в тоя форум е свободен да си изкаже мнението.Но много моля да се престане с тея тънкообидни коментари като някви ученички и да се търси цензура за тема,свързана с наш бивш собственик и спонсор,който се занимава с ''уж'' истинския ЦСКА,играещ във ВПЛ.

Що махна:Ще има ли жертви?...Или е ясно че няма да има.

Ами така прецених.Според мене ''припознаването'' идва от там,не знам...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Първата Световна (Лотарийна) Война.Ще има ли жертви!? : (

Мнениеот d.milanov » 24 яну 2020 16:34

rsk написа:
sin4ec написа:
ivan56 написа:Ще осъди, грънци.
И теб да питам, Божков колко интервюта има от как е на голямата сцена ?
Тука за два дена, три, и се обеснява като някаква ученичка на качулки и журналя.
Закъсал е яко, ако питаш мен.

Боли го хуя Божков за билетчетата. Тоя отдавна е прехвърлил 10 милиарда. И в нашата тема го казах-аз за мутри на барикадата няма да изляза. Ако иска да развива Левски-и без билетчетата може да го развива. Тогава-добре дошъл!
Ако се махне, значи зарад билетчетата е дошел-прав му път!
И да, ще осъди държавата, ама Шкембе войвода няма да плаща, а аз и ти!


Много ясно, че го боли. Защо мислиш, че взе Левски? Тоя цирк отдавна му е ясно, че ще стане. А Левски е в ролята на щит. Само че май няма да му мине номерът и ще имаме нов бащица, назначен от Бойко. За пореден път. Тая гад, докато не спре да ни назначава парашутисти - ще продължаваме да броим годините без титла. Този безобразник Тиквата от години назначава собственици на Левски, ЦСКА, Локо и Ботев. Резултатите са очевидни.

Добре де, ти чул ли си за поне един левскар, който иска да ви издържа, без да има някаква държавна облага покрай това? Или цска-р, или ботевист и т.н. Какво значи да спре да води сульо и пульо. А кой ще дойде?

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първата Световна (Лотарийна) Война.

Мнениеот djd » 24 яну 2020 16:37

Могат да се крадат и се крадат всякакви суми от държавата, стига това да става с позволението на държавата.
Бокича ще ми разправя - неплатени такси, стотици милиони, тинтири минтири. Досега къде беше бе?
Че те тези такси да не би от вчера да не ги плащат? 5 години са си затваряли очите и изведнъж много сме строги. Хайде моля ви се!
Не 5, а 25 години Божков държи хазарта в България. Просто сега е дошло времето за нови играчи явно. Така както ги смениха в пътищата, после в енергетиката. Сега идва ред на хазарта.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3829
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Първата Световна (Лотарийна) Война.

Мнениеот ivo55 » 24 яну 2020 17:17

Кой е най-грамотен от Вас?
Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23893
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първата Световна (Лотарийна) Война.

Мнениеот delqnski47 » 24 яну 2020 17:19

ivo55 написа:
Кой е най-грамотен от Вас?
Изображение

[offtopic]Да не намекна нещо за транспарантите им... :lol: :lol:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта