Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 04 окт 2019 13:23

Искам да ви припомня времената когато Стойчо е взимал пари от играчите, за да ги пусне в мач: Титаничните времена, когато се е плащало заплати само на играчите, а треньори че и част от администрацията - няма...И Стойчо 2 години карал без заплата...Е-е, как се живее без пари?
Комисионни? - естествено всеки взима, ако има заслугата за привличането на даден играч! И слава Богу, Стойчо сам си привличаше повечето играчи и отбора беше силен!!!
А сега, един друг Стойчо, води носърчета в ЦСКА, пък Гришата му се кефи...и все треньорите виновни! - като в Левски, по Батково време, кога караше в отбора отстреляния на сафарита дивеч ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Gotzev.88
Мнения: 664
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Gotzev.88 » 04 окт 2019 16:34

Според "източници" на една медия Люпко пак оставал като консултант при нас. Добре де, колко точки и стаж не му стигат за пенсия? Дайте да съберем пари и да му ги купим, че се не трае вече! :roll:

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dust » 04 окт 2019 17:15

Gotzev.88 написа:Според "източници" на една медия Люпко пак оставал като консултант при нас. Добре де, колко точки и стаж не му стигат за пенсия? Дайте да съберем пари и да му ги купим, че се не трае вече! :roll:

Толкова ли не можеш да назовеш, че си го прочел в медията, в чийто форум пишеш и водиш дискусии.
Относно дядо, ГГ да си се оправя с него, все пак са си братя.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Martinez1948
Мнения: 1382
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Martinez1948 » 04 окт 2019 17:17

Dust написа:
Gotzev.88 написа:Според "източници" на една медия Люпко пак оставал като консултант при нас. Добре де, колко точки и стаж не му стигат за пенсия? Дайте да съберем пари и да му ги купим, че се не трае вече! :roll:

Толкова ли не можеш да назовеш, че си го прочел в медията, в чийто форум пишеш и водиш дискусии.
Относно дядо, ГГ да си се оправя с него, все пак са си братя.

Приятелството си е приятелство, ракията е с пари :!:
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3980
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот djd » 04 окт 2019 17:29

Не пише, че ще е консултант на старши треньора.
Може да съветва Гришата при избор на нов треньор, за селекцията (на ракията имам предвид :lol: ) и т.н.
Аз не бих го гонил също.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3980
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот djd » 04 окт 2019 17:48

Всеки може така - само на немски и английски. :lol:
Да дойде в нашата съблекалня да види как Дедо псува на сръбски, един футболист отговаря на португалски, друг се намесва на италиански, а трети затапва всички на български. И се разбират на всичкото отгоре. :lol:
Последна промяна от djd на 04 окт 2019 17:51, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3816
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 04 окт 2019 17:50

Мисля, че всичко това ще приключи много много зле.
Гриша Ганчев не само, че не се интересува дали спортно-техническото му ръковдство няма абсолютно никакви резултати, т.е. непрекъснато се проваля.
Не само, че не му дреме за мнението на феновете на ЦСКА, включително организраните фенове в лицето на Иван, на Сектор Г и т.н.
Ами дори мисля, че той е убеден, че сме много нагли, защото имаме претенции, надежди, очаквания и мечти.
Той просто смята, че феновете трябва единствено да ръкопляскат и да са му робско благодарни, задето е дошъл да ни "спаси" и да хвърли 8-те милиона в канала.
Това явно ще приключи много много, ама много зле. ЦСКА не е отборче без фенове и те няма да изчезнат или онемеят за една нощ. Или да се примирят с липсата на каквито и да е било реални амбиции, с влаченето на някакви от 4-та и 5та дивизия, с липсата на каквито и да е резултати и т.н. Просто няма да свикнем. Говорим за стотици хиляди хора, които се интересуват от клуба.
И той, защото така е бил свикна в с.Ловеч, не си дава сметка, че футболът е бизнес, в чийто център са феновете. И рекламодатели, и приходи от билети, и кандидатите за телевизионните права се интересуват само от това - от феновете.
Жалко.
Дано направи завой в правилната посока, но вече четвърта година се правят едни и същи глупости и се влачи куцо, кьораво и сакото в отбора, поради което надеждата, че ще махне хората със селяндурско поведение и манталитет и ще си назначи хора с квалификация, доказани успехи и модерни възгледи, постепенно изчезва. Заедно с публиката. Вместо постепенно да я връщат на стадиона, я разочароват.
Дано почне строежът на стадиона и да е по някой от показанието проекто, а не изведнъж да стане като грозотията в Ловеч, Това ще спечели още време. Не ни харесва първия отбор, но стадиона почне ли се, хората биха изтърпяли и още 2-3 години слаб отбор.

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dust » 04 окт 2019 18:37

ivo55, показаните картинки не са проекти, а обикновени рисунки. На 80% съм сигурен, че реновирането на стадиона ще е тип градския стадион в Ловеч.
Относно ГГ той е от първата генерация милионери, които са се оформили и изградили по начин, който днес вече не е актуален и за това управлението на клубът ти по нищо няма да се различава от управлението на клуба в Ловеч.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 04 окт 2019 20:41

Dust написа:ivo55, показаните картинки не са проекти, а обикновени рисунки. На 80% съм сигурен, че реновирането на стадиона ще е тип градския стадион в Ловеч.
Относно ГГ той е от първата генерация милионери, които са се оформили и изградили по начин, който днес вече не е актуален и за това управлението на клубът ти по нищо няма да се различава от управлението на клуба в Ловеч.

Уйне, на теб, кой, кога и къде ти е показвал проекти на новия стадион .... щото си мисля, че до сега не си виждал такива, но вече правиш поредните си мрачни прогнози .... Не, че до сега си познал нещо де ... :mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dust » 04 окт 2019 21:04

Като се научиш да четеш, да не преразказваш чуждите мнения в удобен за теб начин заповядай да поговорим, за каквото и да е.
Знаеш ли колко ми дреме, какво съм познал и какво не, а и не съм врачка за да имам гадателски способности.
Виж такива като теб, които треперят шефа да не се разсърди сте ми ясни.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта