ЦСКА-Локо ГО контрола

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот SLAP » 19 юни 2019 10:23

Гледах само второто...
Давидов е добър, бърз, повратлив, "разхожда" се между линиите(научен е), бързо обработва топката, с едно и пас, удър.
Бикел е находата на миналия сезон :)

d.a.lirik
Мнения: 27
Регистриран на: 08 фев 2019 11:35

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот d.a.lirik » 19 юни 2019 11:49

kamilata3 написа:
d.a.lirik написа:
HardWork написа:
d.a.lirik написа:Да кажа, без да ангажирам нечии мнения!
- за мен, такива контроли с отбори от второ, трето...пето ниво са безсмислени! Е, оправдание старт на подготовката...
А следват мачове от ЕКТ!!! - па да си направят контрола с Лудогорец...айде с Левски поне...
Там е истината, в истински мачове, но не и по обедно време!!!

Играчите трябва да влезнат в игрови ритъм, затова се правят в началото контроли със слаби противници. Според мен проверката беше много полезна, а и Люпко и Пената знаят как се води подготовка. Имай доверие на специалистите ;)

Имам им доверие и знам че е така!
Но пък си позагубих...и без това загубеното време :lol: :lol: :lol:
Карай! - все пак бих предпочел контрола с Арда или Царско село...Ще са участници в ППЛ и такава контрола и за тях щеше да е полезна!
П.П.
И аз огладнях, като футболистите на ЦСКА поради което и аз приключвам мача! :lol:


Ти какво очакваше от тази контрола,да бием с 10:0.Играчите да си я подават като Барселона или какво,те се събраха заедно преди седмица,сега повече натоварват физически,селекцията е на 90% готова още преди подготовката ,стига мрънкане,загубил си времето.Ти даже гледа ли я въобще,пишеш тук а и гледаш,браво,то за това и толкова си видял и разбрал нещо.

:lol: :lol: :lol: извинявай, но ме разсмя!
Люпко и Митов казват че вече са 8 дни в Тетевен, т.е. заедно, че новите играчи били професионалисти (Люпко) и ся, мъка срещу Локо ГО...не 10, но очаквах 6:0, без дремане през първото полувреме - Европа ни чака!!! - не някакви си отбори на БФС...
А за беля, те продэлжават да си я подават като Барселона, поради което не са ефективни като Барселона, напоследък!!! - минава времето на "тики-така"!!!
Какво физическо натоварване в 11 часа по обяд?...кога ще играят такъв мач????????? - 21:45 са ЕКТ мачовете! Айде вместо гладни за обяд, да играят като гладни за нощен живот ;) :lol:
Да, гледах целя мач и почнах да пиша не само тук, защото ми стана скучно!!! - дори бутилка уиски отворих по обяд, щото...ми скучно!!!
По-добре трети с гол от засада, отколкото с БФС...

kamilata3
Мнения: 697
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот kamilata3 » 19 юни 2019 12:05

Осем дни много ли е да се сработят играчите,при положение ,че първата част от тренировъчния процес е за физическо натоварване.А това ,че си отворил бутилката по това време,браво,продължавай така ,хубаво е ,че си се разсмял,но е жлка ,че и ти не знаеш на какво.Явно не си играл футбол ,щом си мислиш ,че за осем дни нещата се получават,нови играчи,различни състави,тактика.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Mitata
Мнения: 6663
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот Mitata » 19 юни 2019 21:37

Изгледах запис на мача с Локо ГО. Много добре се представиха Давидов и Фабрини, технични са, имат поглед върху играта. До Уот рядко сигаха топки в предни позиции. Занев ми се стори инертен. Младите, които се включиха вероятно няма да получават шанс в официални мачове в близко бъдеще. Антов трябва да наблегне на скоростта, ако има намерение да играе в центъра на терена.

Има хляб в този отбор, нужно е бързо сработване и навлизане в добра кондиция.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот шивача » 19 юни 2019 22:15

Mitata написа:Изгледах запис на мача с Локо ГО. Много добре се представиха Давидов и Фабрини, технични са, имат поглед върху играта. До Уот рядко сигаха топки в предни позиции. Занев ми се стори инертен. Младите, които се включиха вероятно няма да получават шанс в официални мачове в близко бъдеще. Антов трябва да наблегне на скоростта, ако има намерение да играе в центъра на терена.

Има хляб в този отбор, нужно е бързо сработване и навлизане в добра кондиция.

я дай(те) линк, че второто не го гледах
ето го :mrgreen:
https://www.facebook.com/cskasofiaoffic ... 227474551/
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

d.a.lirik
Мнения: 27
Регистриран на: 08 фев 2019 11:35

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот d.a.lirik » 20 юни 2019 10:37

kamilata3 написа:Осем дни много ли е да се сработят играчите,при положение ,че първата част от тренировъчния процес е за физическо натоварване.А това ,че си отворил бутилката по това време,браво,продължавай така ,хубаво е ,че си се разсмял,но е жлка ,че и ти не знаеш на какво.Явно не си играл футбол ,щом си мислиш ,че за осем дни нещата се получават,нови играчи,различни състави,тактика.

:) извинявай - пак сбърка! - точно съм играл футбол и то бях много добър, та 8 дни не са ми били необходими, за никой отбор, за който съм играл! Е, бях вратар, ама и на наш Витя Черномустачков му трябваше цял есенен полусезон, че да заиграе като хората!
И ко праим ся?...Що за футболисти са тези днешните?...
Карай - радвай се там и...се надявай! А на мен, футболист от времето когато ЦСКА и България бяха сила, остави смеха :)
По-добре трети с гол от засада, отколкото с БФС...

d.a.lirik
Мнения: 27
Регистриран на: 08 фев 2019 11:35

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот d.a.lirik » 20 юни 2019 10:40

Mitata написа:Изгледах запис на мача с Локо ГО. Много добре се представиха Давидов и Фабрини, технични са, имат поглед върху играта. До Уот рядко сигаха топки в предни позиции. Занев ми се стори инертен. Младите, които се включиха вероятно няма да получават шанс в официални мачове в близко бъдеще. Антов трябва да наблегне на скоростта, ако има намерение да играе в центъра на терена.

Има хляб в този отбор, нужно е бързо сработване и навлизане в добра кондиция.

Не съм съгласен за Антов! - обигран, вече поливалентен футболист и с различни задачи!!! Понякога не трябва да показва скорост, а да разбива играта на противника и подава топката напред ;) - дай Боже не на зад, щото ми писна от тази "тики-така"! Искам тотален футбол, както се играеше по мое време!
По-добре трети с гол от засада, отколкото с БФС...

kamilata3
Мнения: 697
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот kamilata3 » 20 юни 2019 16:49

d.a.lirik написа:
kamilata3 написа:Осем дни много ли е да се сработят играчите,при положение ,че първата част от тренировъчния процес е за физическо натоварване.А това ,че си отворил бутилката по това време,браво,продължавай така ,хубаво е ,че си се разсмял,но е жлка ,че и ти не знаеш на какво.Явно не си играл футбол ,щом си мислиш ,че за осем дни нещата се получават,нови играчи,различни състави,тактика.

:) извинявай - пак сбърка! - точно съм играл футбол и то бях много добър, та 8 дни не са ми били необходими, за никой отбор, за който съм играл! Е, бях вратар, ама и на наш Витя Черномустачков му трябваше цял есенен полусезон, че да заиграе като хората!
И ко праим ся?...Що за футболисти са тези днешните?...
Карай - радвай се там и...се надявай! А на мен, футболист от времето когато ЦСКА и България бяха сила, остави смеха :)


Ясно е колко си бил футболист,това в училището не се брои.Ти си великан ,щом за осем дни може да направиш отбор.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: ЦСКА-Локо ГО контрола

Мнениеот sly » 21 юни 2019 23:27

Dust написа:
sly написа:Абе кое е това момче Митко дето през първото полувреме впечтлил Петрович ,браво на Митака :) .Това ме радва най -много да чуя ,че има кадърно наше момче ,което остава в отбора

Под наше не зная, какво визираш.
Иначе да българче е, от Червен бряг.

Супер това вече е добра новина щото всички знаете,че чужденците са временно и скъпо начинание.А отбора е редно да се оценява след 10 мача или поне 2 месеца. Преди това няма що да си доказвате кой какъв футболист бил и за колко време трябва да се сработва.И аз съм бил футболист и какво от това.И парите са други и времената :roll:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта