Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 28 май 2019 20:32

Диего Фабрини ... показва доста качества и ще блести на фона на родната картинка ... :mrgreen:
Предполагам, че трансферите се правят с идеята за добро представяне в ЕКТ ... :roll:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mFCuIBCGSnA[/youtube]
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Непринуден » 28 май 2019 21:09

Ozzimozzi написа:
Непринуден написа:
Ozzimozzi написа:Завърши сезонът и мога да кажа с ръка на сърцето, че не заслужавахме да станем шампиони, въпреки че много го желаех. Причината е проста - в 4 мача с Лудогорец за шампионата, не успяхме да ги победим нито веднъж, така че им честитя поредната титла!


По твоята логика и те не заслужават да са шампиони. Два отбора. Три ремита и една постна победа с гол за единия. За купата другия пък елиминира съперника. Аз не виждам разлика. Дори нашия вариант теоретично е по-добър. Победа за купата води до отстраняване на падналия, докато една загуба за първенството, поне в момента на случката, не е гаранция, че води по същия начин до загуба на трофея.

Не бъркай купата и първенството! С тях имаме 4 мача за първенството и не победихме нито веднъж. При това положение няма как да кажа, че ние сме заслужавали повече да станем шампиони.


И така да е, да гледам само първенството през годината чак пък такава тежест да има едно постно домакинско 1-0, че да води до зкоренна различна оценка не ми е понятно.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Viv.Brooke
Мнения: 1180
Регистриран на: 24 ное 2011 00:03
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Viv.Brooke » 28 май 2019 22:55

И започвам да се чудя защо ЛП напусна кораба преди мача с ЧМ...
[center]01001100011101010110
01000110111101100111
01101111011100100110
01010111010001110011

Изображение[/center]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 28 май 2019 23:00

Viv.Brooke написа:И започвам да се чудя защо ЛП напусна кораба преди мача с ЧМ...


защото сме хванали Г. Илиев и Китанов, а той не иска да печели така. Иска чиста игра и затова. Самият Пенев ми каза, че Китанов му е звъннал и му казал: Тренер: За ЦСКА даваме мача, аз Г. Илиев и още няколко момчета ще играем симлативно, само кажи на Ганчев някой лев да пусне. Пенев обаче, като чепат характер е казал че не става. Отишъл при Ганчев и му казал: Ганчев: или варди Китанов за морето или си бия шута!!! Гришата - отвърнал: Любаче, тоя не може да варди (в смисъл - пояснил....) Имаме такъв договор и не може! Тогава Любо казал: ебем ти договори - махам се като не мое да варди Китанката!!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 28 май 2019 23:02

Трубадурите добре подмазват колата, бравос! :)
Каква феноменална селекция! Свободни агенти и неиграли с месеци съмнителни типове. Нищо ново под Слънцето. Италианският "национал" пък даже и киселякът Хубчев го е отхвърлил, а взимаше Сульо и Пульо в нацоналния. И с тия ше биеш Лц, ама малко по-нататък...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 28 май 2019 23:05

Непринуден написа:
Ozzimozzi написа:
Непринуден написа:
Ozzimozzi написа:Завърши сезонът и мога да кажа с ръка на сърцето, че не заслужавахме да станем шампиони, въпреки че много го желаех. Причината е проста - в 4 мача с Лудогорец за шампионата, не успяхме да ги победим нито веднъж, така че им честитя поредната титла!


По твоята логика и те не заслужават да са шампиони. Два отбора. Три ремита и една постна победа с гол за единия. За купата другия пък елиминира съперника. Аз не виждам разлика. Дори нашия вариант теоретично е по-добър. Победа за купата води до отстраняване на падналия, докато една загуба за първенството, поне в момента на случката, не е гаранция, че води по същия начин до загуба на трофея.

Не бъркай купата и първенството! С тях имаме 4 мача за първенството и не победихме нито веднъж. При това положение няма как да кажа, че ние сме заслужавали повече да станем шампиони.


И така да е, да гледам само първенството през годината чак пък такава тежест да има едно постно домакинско 1-0, че да води до зкоренна различна оценка не ми е понятно.

И аз ще си позволя да се намеся ... :oops:
Ще се опитам да представя нещата от малко по различна гледна точка :
1. Лудогорец 1945 (Разград) 36 23 10 3 67:19 79 Шампион, ШЛ
-------------------------------------------------------------------
2. ЦСКА (София) 36 24 6 6 57:17 78 Лига Европа

източник: bulgarian-football.com

Та виждам, че ЦСКА има една победа повече и три загуби повече за цялото първенство при положение, че е с най добрата защита в лигата допуснала едва 17 гола ... Да, допуснахме много грешки в определени мачове и за това не заслужавахме титлата .... но и "шампиона" определено НЕ заслужаваше да бъде такъв ... но в ППЛ определено не се печелят мачове единствено с игра на терена и това ясно се видя в последните два кръга ... особено в последния кръг съпроводен с мегаскандал за осакатения отбор на Ч.Море заминал за Разград , което няма начин да не ни припомни и други подобни случаи свързани с "юношите на Миньор" ... с начина на игра на Марек срещу отбора от Разград и съответно срещу конкурентите му ... примери много ... Лично аз НЕ желая любимия ми отбор да печели по подобен начин срещу деца и юноши или срещу отбори със свалени гащи ... Напротив най силно ме развълнува и то приятно лютата битка , която проведохме с Ботев Пд в четири рунда ... Ето така искам да се играе и когато спечелим да е там на терена и да е със сълзи на очите от щастие и радост ... а не предварително капарирани в "магазина за титли" в БФС ... ;) Освен това искам да подчертая , че такова животно "морален" шампион НЯМА ... :idea:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 28 май 2019 23:07

k_oleto написа:
Viv.Brooke написа:И започвам да се чудя защо ЛП напусна кораба преди мача с ЧМ...


защото сме хванали Г. Илиев и Китанов, а той не иска да печели така. Иска чиста игра и затова. Самият Пенев ми каза, че Китанов му е звъннал и му казал: Тренер: За ЦСКА даваме мача, аз Г. Илиев и още няколко момчета ще играем симлативно, само кажи на Ганчев някой лев да пусне. Пенев обаче, като чепат характер е казал че не става. Отишъл при Ганчев и му казал: Ганчев: или варди Китанов за морето или си бия шута!!! Гришата - отвърнал: Любаче, тоя не може да варди (в смисъл - пояснил....) Имаме такъв договор и не може! Тогава Любо казал: ебем ти договори - махам се като не мое да варди Китанката!!

Ти хубаво се ебаваш, ама работата е дебела... :( . Наистина дебела, повярвай...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 28 май 2019 23:09

sin4ec написа:
k_oleto написа:
Viv.Brooke написа:И започвам да се чудя защо ЛП напусна кораба преди мача с ЧМ...


защото сме хванали Г. Илиев и Китанов, а той не иска да печели така. Иска чиста игра и затова. Самият Пенев ми каза, че Китанов му е звъннал и му казал: Тренер: За ЦСКА даваме мача, аз Г. Илиев и още няколко момчета ще играем симлативно, само кажи на Ганчев някой лев да пусне. Пенев обаче, като чепат характер е казал че не става. Отишъл при Ганчев и му казал: Ганчев: или варди Китанов за морето или си бия шута!!! Гришата - отвърнал: Любаче, тоя не може да варди (в смисъл - пояснил....) Имаме такъв договор и не може! Тогава Любо казал: ебем ти договори - махам се като не мое да варди Китанката!!

Ти хубаво се ебаваш, ама работата е дебела... :( . Наистина дебела, повярвай...


Колко е дебела Синчец,

Аз не виждам нищо дебело.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 28 май 2019 23:10

sin4ec написа:Трубадурите добре подмазват колата, бравос! :)
Каква феноменална селекция! Свободни агенти и неиграли с месеци съмнителни типове. Нищо ново под Слънцето. Италианският "национал" пък даже и киселякът Хубчев го е отхвърлил, а взимаше Сульо и Пульо в нацоналния. И с тия ше биеш Лц, ама малко по-нататък...

За пореден път прогнозата ми се сбъдна на 100% ... този път за "киселото грозде" ... Живи и здрави да сте ... до преди един ден това ви беше трансферния "удар" , ама сега Хубчев го бил отхвърлил .... Ааааа велики манипулатори .... велики .... :mrgreen:
Само, че Хубчев даже и не знае , че е .... отхвърлял някакъв италианец, който Гонг.Бг обяви 6 часа преди да подпише със ЦСКА , че е новия чакан трансферен "удар" на Герена .... :mrgreen:

Изображение
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 28 май 2019 23:13

sin4ec написа:Трубадурите добре подмазват колата, бравос! :)
Каква феноменална селекция! Свободни агенти и неиграли с месеци съмнителни типове. Нищо ново под Слънцето. Италианският "национал" пък даже и киселякът Хубчев го е отхвърлил, а взимаше Сульо и Пульо в нацоналния. И с тия ше биеш Лц, ама малко по-нататък...


правим опити бате. Нищо не може да се сравни с божи 86 обаче. Тоя вие новия Дембеле


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта