Бивши играчи и треньори

Модератори: SkArY_9, delqnski47, Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, slavia_forever, Madridist, Casper, vaskonti, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот delqnski47 » 13 мар 2019 11:31

metodito написа:
Офтопик:
Сори, не се сдържах. :lol: Миналата година следях отблизо Спартак Търнава. Много любопитен беше похода към титлата им. Те не биха никой от конкурентите си (Жилина, Слован Братислава), но биха всички други, а Слован и Жилина - обратното. Дали някой се уплаши от вашия сърбин, дали не - кой знае? Но и аз съм вече на мнение, че случайни неща няма, а залогът - милиони евро.

Офтопик:
Ама не бе,добре дошъл :lol: Плесвай по некой анализ в червения подфорум,нема те върнем.И тук сме хора сега,душа носим. :lol: Всички сме в една кочина,бат Мето.Това е положението. :lol:
Важи само за червения подфорум:
1.Коментар В ЧЕРВЕНО от моя страна да НЕ се ЦИТИРА,КОМЕНТИРА,ОБСЪЖДА и т.н.
2.В офтопиците да има само голи цици(ЖЕНСКИ),рок или метъл.Другото го избягвайте.
3.Моля,псувайте ме само на ЛС.

Потребителски аватар
delqnski47
Контакти:

Мнениеот delqnski47 » 15 мар 2019 01:07

Междувпрочем Маестрочето беше перфектен за нас,но просто с тоя формат на първенството щяхме да сме обречени :roll: При разбивките и след разделянето щяха да ни разкостят.Ако бяхме със стария формат щяхме сме шампиони с него :lol:
Важи само за червения подфорум:
1.Коментар В ЧЕРВЕНО от моя страна да НЕ се ЦИТИРА,КОМЕНТИРА,ОБСЪЖДА и т.н.
2.В офтопиците да има само голи цици(ЖЕНСКИ),рок или метъл.Другото го избягвайте.
3.Моля,псувайте ме само на ЛС.

Ozzimozzi
Контакти:

Мнениеот Ozzimozzi » 20 мар 2019 09:29

Симпатягата Ел Маестро: :)

- Как възприехте престоя си в ЦСКА?
- Щастлив съм, че имах възможност да бъда треньор на ЦСКА. В клуба срещнах добри хора. Подписах договор през лятото и ми платиха много пари, за да съм начело. Сега ми платиха много пари, за да не водя повече отбора. Няма проблем за мен (смее се). Нямам никакви негативни спомени от София. Желая много успехи на ЦСКА.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.

Красимир Иванов

Върни се в “ЦСКА”