Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90


Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот trokadero_ » 14 авг 2018 15:20

Каквото и да се случи се вижда , че ЦСКА играе сърцато и с дух , което е най-важно !
Напред ;)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот TristaNNN » 14 авг 2018 17:28

Прогнозирам резултат 0-1, та всички да са доволни.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот suni » 14 авг 2018 18:42

Ръководството на ЦСКА подготвя изненада за феновете за реванша с Копенхаген. За мача от третия квалификационен кръг на Лига Европа, който ще се играе в четвъртък (16 август) от 19:30 часа българско време в Дания, на "Армията" ще бъде поставена огромна видеостена, на която всички желаещи привърженици ще могат заедно да изгледат поредната евробитка на любимия отбор.

Видеостената с размери 6 на 3 метра ще бъде разположена вътре на стадиона пред сектор А, а феновете ще могат безплатно да заемат своите места в сектора и да подкрепят заедно ЦСКА във важния мач. На стадиона ще се продават храни и напитки.

В Дания за срещата се очакват стотици фенове, а всички, които нямат възможност да пътуват до Копенхаген, за да гледат мача на живо, ще могат да го направят у дома - на "Армията", където през годините много европейски грандове са си тръгвали с наведени глави.
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот delqnski47 » 14 авг 2018 18:51

suni написа:
Ръководството на ЦСКА подготвя изненада за феновете за реванша с Копенхаген. За мача от третия квалификационен кръг на Лига Европа, който ще се играе в четвъртък (16 август) от 19:30 часа българско време в Дания, на "Армията" ще бъде поставена огромна видеостена, на която всички желаещи привърженици ще могат заедно да изгледат поредната евробитка на любимия отбор.

Видеостената с размери 6 на 3 метра ще бъде разположена вътре на стадиона пред сектор А, а феновете ще могат безплатно да заемат своите места в сектора и да подкрепят заедно ЦСКА във важния мач. На стадиона ще се продават храни и напитки.

В Дания за срещата се очакват стотици фенове, а всички, които нямат възможност да пътуват до Копенхаген, за да гледат мача на живо, ще могат да го направят у дома - на "Армията", където през годините много европейски грандове са си тръгвали с наведени глави.

Супер!! 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот sin4ec » 14 авг 2018 19:22

kiril.a.d написа: :lol: бе по-добре и ти намери някое Сиси, вместо да воайорстваш ;)
Относно "базата на видяното" започвам да се съмнявам, че си гледал първия мач, след като не си видял как започнахме да мачкаме Копенхаген и съдията се намеси ;)...
А сега, съдия ще е комшулар ;)...Пак да кажа - може и в УЕФА да се възмутили от тенденциозното съдийство на белгиеца и да са ни пратили съдия да свири за нас ;)...

[offtopic]А, имам си една, стига ми! :) Даже ми поопъва нервите понякога повече, отколкото трябва...
Съдията си е съдия, а моженето-можене. Хубава преса 20 минути, ама после разтежения и капнали играчи. Не забравяй, че късметът ви покри в 2о минута, когато печката отнесе сглобката на гредите.
Физически са по-добре, тактически са класи нагоре, елементът "изненада" вече го няма. С белите никак не стояхте добре.
Но пък мач с мач не си приличат-по този повод преди около 15 години един скандинавски отбор загуби първия мач с 1-2 вкъщи от германци( вече не помня отборите). Като гости обаче биха... с 5-0 ! Голяма гледка беше-стадиона смълчан, а 300 голи до кръста и подпийнали фенове на гостите правят шоу зад вратата...[/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

11_best
Мнения: 754
Регистриран на: 04 май 2009 14:25
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот 11_best » 14 авг 2018 20:32

Пожелавам си 0:2 с голове в '79 и '89 минути на Десподов (фаул) и Евандро (щастлив рикошет). Ще има да треперим в 78 минути и 5-те продължение, но това е сладостта от играта. Иначе ЦСКА играе добре, когато мачът е в столица от Европа.
Надявам да ги изненадаме някак си. Имаме Моуридес все пак, този път може да свирят някой фаул срещу него, а Деспода е добър на преки свободни.
Няма да се разсърдя, ако (с мисъл за неделя) Ел Маестро да ги изненада с едно предпазливо 4-4-2 с Евандро и Моуридес нападатели, Манолев и Тиаго външни халфове, а бързаците Джеси и Десподов да ги вкара второто (ако е добър резултатът - 0:0 или - 1:0 ще се дръпнат, и те са хора). Ако всичките ни опции в състава бяха налични, а победа в неделя не даваше приличен аванс и психологическо предимство в първенството, може би щях да искам да видя опит за надиграване, поне докато издържим физически. Но "нивата е дълга", няма време да се спираме и изпадаме в негативни емоции. Доволен съм като цяло от началото на сезона - личи си почерк и последователност от отбора, а и позитивните моменти са доста. Бяха 8 гадни години чакане, кракът ми да стъпи на мач в чужбина, а през това време, какво ли не видяхме... Така че нека да не е Шекспировия Хамлет, а Вапцаров: "Какво тук значи някакъв си ... Копенхаген?!"

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот ImmortaL_1000 » 14 авг 2018 21:23

Съдията като ги отряза в първия мач ся нищо няма стане . Цска бяха до тук .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот GOLEADOR » 14 авг 2018 22:04

Имаме добър отбор,обаче пак няма да сме с оптималната селекция за този двубой (не е нормално толкова много футболисти да се контузят ).Иначе очаквам Кирил Десподов (пощальона) да скъса кръста на датските защитници и да доставя точни пасчета за Звяра Мауридес.А той си знае работата,ще ги пори като риби докато не го арестуват за малтретиране на датските джендъри.Надявам се НЕМ да изготви точната тактика и с наличните футболисти да успее да класира ЦСКА напред в турнира.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

krumeto
Мнения: 3665
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот krumeto » 15 авг 2018 06:42

kiril.a.d написа:
W84me написа:
d.milanov написа:Мача е след три дни, защо пък да не помечтаем малко. Спомням си един мач на едни дето първия мач (0:0) мачкаха яко, фаворити, а, у ... и на реванша 5-та минута - 1:0 за аутсайдерите, 12-та минута - дузпа, червен картон и 2:0 за аутсайдерите и край на мача на стадиона, намиращ се по средата на разстоянието между Каспийско море и езерото Байкал. Така че, горе главите, каквото и да стане, засега е доволно - поне 6 мача в ЕКТ, другата година повече.

Няма лошо да мечтаете, но след видяното в първия мач, не виждам на какво отгоре. 80:20 притежание на топката, говори достатъчно.

Аз пък видях на СП, как всички с голямото владеене на топката отпадаха...Помня и как Мъри "мачкаше" Барса, насред Барселона и...5:0 за Барса...
И да не забравяме най-важния фактор - съдията!!! - комшия е и...някак си ми се ще да мисля, че в УЕФА са разгледали съдийството на оня белгийски идиот и ни дават компенсация... Ха бакълъм, както викат комшиите ;)...

Не се надявай на съдията, дядо му бил от "Османските турци"! :)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта