Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот icko65 » 24 мар 2018 19:48

BRF написа:Нищо драматично няма в този мач,вкарваме им 5-6 гола ,защитата се справя и оставаме със суха мрежа!

Да бе ..18 гола!Драматичното ще е след мача.Прогноза-Х.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот gihuelo » 24 мар 2018 19:58

icko65 написа:
BRF написа:Нищо драматично няма в този мач,вкарваме им 5-6 гола ,защитата се справя и оставаме със суха мрежа!

Да бе ..18 гола!Драматичното ще е след мача.Прогноза-Х.

След тази прогноза съм спокоен. :) Ицко няма познат мач.
Значи 1:0 или 2:1.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот icko65 » 24 мар 2018 20:23

gihuelo написа:
icko65 написа:
BRF написа:Нищо драматично няма в този мач,вкарваме им 5-6 гола ,защитата се справя и оставаме със суха мрежа!

Да бе ..18 гола!Драматичното ще е след мача.Прогноза-Х.

След тази прогноза съм спокоен. :) Ицко няма познат мач.
Значи 1:0 или 2:1.

Винаги има първи път да познаеш... :lol:
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот Teo » 24 мар 2018 20:50

Не се заблуждавайте, без Каранга ще видите, че отпред ще куцаме.
Бланко е наистина много добър футболист и ако му тръгне играта и вкара мисля, че ще бъде готов да замести очертаващия наказан Каранга в следващите мачове... сигурен съм, че картона ще дойде в момент когато ще трябва да играем срещу Лудогорец.
Бориме се с адски зъби срещу всички, но без да има феърплей спрямо останалите отбори няма стане.
Лудогорец имат сигурни 12 точки от Берое и Верея :idea:
Докато на нас тия мачове ще са ни по-трудни от мачовете с тях и Левски.

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот Red thunderstorm » 25 мар 2018 00:45

Teo написа:2:0

Бланко
Бланко
ПП По пътя към 32-рата!!!

И на мен ми се струва, че Бланко ще използва момента, за да покаже, че не е по-лош реализатор от Каранга. Но дали ще му върже е друг въпрос. Белчев го хвали, че се старае в тренировките и в малкото минути, които получава в официалните мачове, та да видим.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот Mitata » 25 мар 2018 10:03

Не е зле СБ вече да пробва друга тактика. ЦСКА не е Барса, ние не разполагаме с футболисти, които да практикуват стила "тики-така". Затова ми се вижда не особено разумно с продължителни обходни действия и многобройни пасове пред наказателното поле на противника да търсим пролуки в защитата му. Мисля, че повече ни подхожда с бързи атаки да се опитваме да хванем противника неподготвен, дори с риск бързо да загубим владението на топката. Така бихме могли да изтеглим съперника в по-предни позиции и по-лесно да намираме свободни пространства пред вратата му.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот kubik » 25 мар 2018 19:46

Без Каранга, победата за жълтите щеше да е почти сигурна. Има една особеност. В момента има вътрешна война в клуба, кой да вземе властта. Мача не е на дневен ред. Победата би трябвало да ви е лесна, но знае ли се. 1х2
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот BRF » 26 мар 2018 08:54

icko65 написа:
BRF написа:Нищо драматично няма в този мач,вкарваме им 5-6 гола ,защитата се справя и оставаме със суха мрежа!

Да бе ..18 гола!Драматичното ще е след мача.Прогноза-Х.

Иска ти се,загуби на ЦСКА,уволнени треньори,разярена публика,драми :lol: !?!Няма да стане!
Последна промяна от BRF на 26 мар 2018 09:14, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот BRF » 26 мар 2018 08:57

Mitata написа:Не е зле СБ вече да пробва друга тактика. ЦСКА не е Барса, ние не разполагаме с футболисти, които да практикуват стила "тики-така". Затова ми се вижда не особено разумно с продължителни обходни действия и многобройни пасове пред наказателното поле на противника да търсим пролуки в защитата му. Мисля, че повече ни подхожда с бързи атаки да се опитваме да хванем противника неподготвен, дори с риск бързо да загубим владението на топката. Така бихме могли да изтеглим съперника в по-предни позиции и по-лесно да намираме свободни пространства пред вратата му.

Ти не виждаш ли,че освен разградския отбор всички други паркират автобуса пред тяхната врата!Това е единствения начин да спечелим,с постепенни атаки защото просто няма как да има контраатака!За сега побеждаваме заради настоятелността си и добрата физическа подготовка!Падне ли ранен гол ще разбием всеки!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Мнениеот Teo » 26 мар 2018 09:02

Започва подготовката за мачовете от ада!
Сами срещу всички!!!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 44 госта