Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев Пловдив (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот delqnski47 » 22 мар 2018 13:17

dafquezz написа:Лудогорец щели да "стимулират" Ботев, ми голяма работа, те докато стимулират да не мислите, че Гришата стои, бърка си в носа и брои птичките в Борисовата? Наддаване яко е настанало, и за съперници и за съдии. Гледах Сакалиев нещо се е изцепил, ама като си спомня последния ни мач с Верея някак не ми се връзват нещата дето говори. Да не говорим, че откак дойде Гришата беше прекратен един поне 15-годишен съдийски геноцид срещу ЦСКА, да не кажа че и в наша ползва обърнаха свирката. Жал ми е за по-малките отбори че те го отнасят, но положението към момента е такова - имаме да си събираме тежки съдийски вересии за много години назад, и е дошъл момента да си ги търсим. Дори само един мач в Сливен преди години е достатъчно основание най-безцеремонно да ни избутат до титлата тоя сезон.
Надявам се все пак ако вземем титлата да сме били Лудогорец и в двата мача, за да я заслужим наистина.

Кво ти е жал.Те в момента се изхранват от бонусите на КД и ГГ :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот dafquezz » 22 мар 2018 13:34

Добре де, жал ми е за феновете им, нека така да го кажем.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот PFC Litex » 22 мар 2018 14:20

Липсващият в този мач няма да е Каранга, а друг футболист.
Изображение

b.58
Мнения: 37
Регистриран на: 21 мар 2018 19:15

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот b.58 » 22 мар 2018 14:24

PFC Litex написа:Липсващият в този мач няма да е Каранга, а друг футболист.

кой?

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот Ozzimozzi » 22 мар 2018 14:35

Вероятно има предвид Бодуров, но ако имаме някакви амбиции за титла би трябвало този мач да го вземем без проблеми.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот cskarcheto92 » 22 мар 2018 14:55

Със сигурност ще е труден мач, но няма и какво друго да очакваме. Без Каранга и Бодруов ще е трудно, но и аз съм на мнение, че по-голямата липса ще е на Бодуров. Дано Барт успее да го замести, но понякго отиграванията са му доста несполучливи. Бланко му трябва още малко време, а и мисля, че се е адаптирал към съотборниците. Няколко мача като титуляр ще му вдигнат и самочувствието. Умее да борави с топката и това се видя още в първите му мачове. С това наказание, което получи Каранга сме сигурни, че няма да пропусне мача с Лудогорец. Задължителна победа ако искаме да постигнем целите си и резултат различен от победа ще е лош за нас. Задължителни 4 точки след първите 2 кръга, защото Лудогорец няма къде да сгрешат по мое мнение. Въпреки, че се надявам на феърплей от страна на Берое, Ботев и приятелите в синьо. Особено на тези в синьо, защото ако омаловажат първенството, евротурнирите ще станат мираж. И да се мятат за купата и стигнат до финал, Ботев няма да им пусне фира, а Берое е плътно зад тях и ще трябва да гонят победа всеки кръг ако искат да запазят третото място. Играят го умрели лисици само ми се струва...
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот PFC Litex » 22 мар 2018 15:42

Ozzimozzi написа:Вероятно има предвид Бодуров, но ако имаме някакви амбиции за титла би трябвало този мач да го вземем без проблеми.

В офанзивен план проблеми нямате, но в защита с двойка централни Барт и Чорбаджийски нещата ще са доста интересни.
Ботев имат доста бързи играчи в нападение.
Изображение

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот Ozzimozzi » 22 мар 2018 15:45

PFC Litex написа:
Ozzimozzi написа:Вероятно има предвид Бодуров, но ако имаме някакви амбиции за титла би трябвало този мач да го вземем без проблеми.

В офанзивен план проблеми нямате, но в защита с двойка централни Барт и Чорбаджийски нещата ще са доста интересни.
Ботев имат доста бързи играчи в нападение.

Имаме и други опции за центъра на защитата.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
CSKA_99
Мнения: 229
Регистриран на: 19 окт 2009 20:06
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот CSKA_99 » 22 мар 2018 18:29

Отсъствието на Бодуров предполага заместник Барт, а той въобще не убеди в срещите, в които играеше, дори напротив - доста колеблив беше. Не мисля, че проблем ще е нападението ни. Бланко е качествен заместник на Каранга с поглед върху играта и мисля, че може да решава мачове. Хареса ми какви идеи има Енрике и единственото, което го спря, беше лошият терен срещу Левски. Десподов не е в много добра форма, но се раздава и това винаги помага за самочувствието на съотборниците, а в центъра Пинто би трябвало вече да е готов за 90 минути на терена.
2:1

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XXVII кръг: ЦСКА-София - Ботев-Пловдив (плейоф)

Мнениеот Ozzimozzi » 22 мар 2018 19:03

CSKA_99 написа:Отсъствието на Бодуров предполага заместник Барт, а той въобще не убеди в срещите, в които играеше, дори напротив - доста колеблив беше. Не мисля, че проблем ще е нападението ни. Бланко е качествен заместник на Каранга с поглед върху играта и мисля, че може да решава мачове. Хареса ми какви идеи има Енрике и единственото, което го спря, беше лошият терен срещу Левски. Десподов не е в много добра форма, но се раздава и това винаги помага за самочувствието на съотборниците, а в центъра Пинто би трябвало вече да е готов за 90 минути на терена.
2:1

Имаме и Дюлгеров все пак (лично аз го предпочитам пред Барт). Надявам се Стамен да избере печелившата тактика и състав, както го прави многократно през това първенство.
Бодура наистина е много стабилен и ЦСКА направиха много силен ход с привличането му, нищо че Уйнето ни обясняваше какъв тролей бил. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 20 госта