Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот yavorescu » 27 юни 2017 09:45

baraba написа:Е , тази година няма да стане , за догодина ще видим , ние нека си оправим другите работи и догодина или по-догодина да атакуваме направо групите на ШЛ , никой фен на ЦСКА няма да се разсърди ... :mrgreen:

И догодина няма да стане. Можеше да стане ако си бяхте стояли мирно и тихо без лиценз и без опити да се набутате в ЕКТ още първата година. Сега отворихте кутията на Пандора и ще има последствия. Ще има разследване на CFCB със сигурност, ще има и санкции. Обяснил съм логично и последователно защо и как:
cska/viewtopic.php?f=2&t=23437&start=31780#p7524573

snakyy
Мнения: 129
Регистриран на: 01 юни 2009 23:09
Контакти:

Re: въпрос към червените

Мнениеот snakyy » 27 юни 2017 09:46

dindan написа:Ти си встрни от темата,купуваш апартамент но после установяваш,че няколко години не са плащани данък сгради,такса смет ,ток,вода....!
И какво правиш?


Бъркаш много ситуацията ако ти се отдаде възможност да откраднеш апартамент в центъра на София струващ минимум 200 хилки в евро, ще се откажеш ли от него заради натрупани дългове за 1000 евро за данъци? Като дори съотношението което правя дори може да не е в такива проценти, стадион в центъра + бази са без реално направена оценка, а и самият клуб като име струва доста милиончета.
Както върви малкия григории си открадна всичко това като няма никкаво намерение, а и няма да му се наложи да плаща т.нар. от медиите умопомрачителни 8млн. лева. На фона на всичко което ще получи тея 8млн. са като капка в морето от облаги. Отгоре на всичко нито стадион нито бази са собственост на клуба, а им се дават ей така за кеф.

Потребителски аватар
stormtrooper
Мнения: 6
Регистриран на: 27 юни 2017 01:04

Re: въпрос към червените

Мнениеот stormtrooper » 27 юни 2017 09:52

Като има отговор който не ви отърва се правите,че не го виждате,така ви искам,кьорави и глухи.
Относно примера с присвояването на апартамента , как ще стане като всеки може да го купи (търг или в случая с ЦСКА чрез ОП).
И още един въпрос,гледате базата на ЦСКА,но пак сте глухи и слепи за всички останали такива.Например на Локо София,ама човек когато е воден от омраза не вижда и спира да чува това което му казват разумните хора.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот onegavon » 27 юни 2017 10:03

Добро утро тролове! Не виждам да се храчи! Дайте темпо!

Да знаете отсега, че Иван Велчев няма намерение да плаща .За което го поздравявам. :)

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Bogomil » 27 юни 2017 10:05

Брей, новина, никой дори не предполагаше за милисекунда че може да не плати :)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 27 юни 2017 10:06

Иван Велчев няма и с какво да плати, дори да иска. Изображение Той е просто пионка, от която нищо не зависи. Ганчев решава дали да се плати ..... а той е решил отдавна, ние си знаем. Изображение
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: въпрос към червените

Мнениеот warhead » 27 юни 2017 10:06

skitnik32 написа:пичове искам да ви питам нещо и се надявам на смислен отговор, а не на вечните ви тъпотии. прочетох надолу в мненията че едва ли не УЕФА трябва да ви върне незабавно, защото дълговете били на Лупи и Титаните и вие /привържениците/ сте нямали нищо общо. та въпросите ми са: 1. по време на двата периода на Лупи и Титан вие не подкрепяхте ли ЦСКА? не се ли кефехте на +16 точки /от който сезон дефакто ви тръгнаха проблемите? или при Титан не се кефехте на 6-те поредни на Тройо? не го ли боготворяхте? не ви ли дозарина комисионера окончтелно,а вие му се кланяхте кат на папа? хаиде да видим има ли някои с 5 грама останало достойнство да ми отговори....

Ако утре Левски фалира, ти какво ще си виновен бре!И аз после да изляза и да ти викам, "ти радва ли се на отбора си като игра в Лига Европа ,а моят не и къде ти е достойнството сега, като не си върнал 20 милиона натрупани от някакъв измамник(разбирай Томов или Спас Русев)?????"
П.С. Работата на фена е да си подкрепя отбора на стадиона ,от там нататък пари дългове ,ала бала ,да се оправят прокуратура съд и т.н.!!!Не забравяй ,че това една игра ,която се гледа за удоволствие!И се научи да пишеш без правописни грешки!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 27 юни 2017 10:12

yavorescu написа: Техните адвокати как не са разбрали, недоумявам.


Техните адвокати са на хонорар, господата от Ню Йорк ли са, от Мачу Пикчу ли са, не знам, но дори и да са видяли, че няма шанс да се постигне нищо, си знаят, че техният труд се заплаща, нищо не им пречи да обрулят балъка, който ги е наел ....... те не губят, напротив - печелят. Губи някой друг ..... дребен на ръст.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

skitnik32
Мнения: 382
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: въпрос към червените

Мнениеот skitnik32 » 27 юни 2017 10:21

warhead написа:
skitnik32 написа:пичове искам да ви питам нещо и се надявам на смислен отговор, а не на вечните ви тъпотии. прочетох надолу в мненията че едва ли не УЕФА трябва да ви върне незабавно, защото дълговете били на Лупи и Титаните и вие /привържениците/ сте нямали нищо общо. та въпросите ми са: 1. по време на двата периода на Лупи и Титан вие не подкрепяхте ли ЦСКА? не се ли кефехте на +16 точки /от който сезон дефакто ви тръгнаха проблемите? или при Титан не се кефехте на 6-те поредни на Тройо? не го ли боготворяхте? не ви ли дозарина комисионера окончтелно,а вие му се кланяхте кат на папа? хаиде да видим има ли някои с 5 грама останало достойнство да ми отговори....

Ако утре Левски фалира, ти какво ще си виновен бре!И аз после да изляза и да ти викам, "ти радва ли се на отбора си като игра в Лига Европа ,а моят не и къде ти е достойнството сега, като не си върнал 20 милиона натрупани от някакъв измамник(разбирай Томов или Спас Русев)?????"
П.С. Работата на фена е да си подкрепя отбора на стадиона ,от там нататък пари дългове ,ала бала ,да се оправят прокуратура съд и т.н.!!!Не забравяй ,че това една игра ,която се гледа за удоволствие!И се научи да пишеш без правописни грешки!


ако утре отбора ми фалира отбора ми няма да съм виновен нито аз, нито останалите фенове, но нито аз нито останалите ще обвиняваме за това червените световния заговор и тем подобни простотии

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Warped » 27 юни 2017 10:23

Вчера гледах М. Георгиев по една телевизия, абсолютен безпардонен гьонсурат. Бил на 10 точки пред Дунав и за това трябвало ЦСКА- София да е в Лига европа......... Ебати безочиливите лъжци. Ако небеше подкрепата от БФС, ЦСКА трябваше да е в момент в А окръжна където им е мястото а не да претендират за Европа наглеци
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта