Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 27 юни 2017 00:55

redmadness48 написа:Вливане ама друг път, знам че ти се иска... Каква юридическа връзка има след като автентичното дружеството на Локомотив е закрито и отбора на Велбъжд е преименуван с преместено седалище и преместени футболисти.


Дал съм ти по-горе цитат от решението на пловдивския окръжен съд, има цитиран и броя на Държавен вестник. Не си измислям нищо.

Вливането е вид сливане между дружества, при него всички активи и пасиви преминават от вливащото се в приемащото дружество, така че има между тях пълна юридическа връзка.

Щеше да е същото, ако ЦСКА се вливаше в Литекс, който после да се премести в София и да се преименува на ЦСКА-София. Но Ганчев това не го устройва, защото така всички пасиви на ЦСКА идваха.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот защо » 27 юни 2017 00:55

1982 написа:
защо написа:Интересно, че никой не се сеща за най-подходящия носител на европейска купа - МТК. :lol:


Те имаха май само финал, но не са го печелили, смътен спомен имам, понеже четох за MTK, когато играхме с тях преди години. :roll:

Да, сега проверих, на финала за КНК през 64-та са паднали от Спортинг Л, направили са 3:3 и после е имало преиграване 1:0 за Спортинг. Ама са по-напред от ЦСКА, имат финал.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот baraba » 27 юни 2017 00:58

1982 написа:За вас всичко, което отрича святата микренска "истина", е негативно ...... нищо ново.

И не знам за какви коефициенти ми пишеш, но в сайта им и сега сте с нулева история ...... пише, че нямате евромачове. Другото е явно някакво объркване, което, както виждаме, бързо бе поправено.

Ти покажи поне ЕДИН положителен пост , па тогава се оправдавай с другите :idea: А холандеца и той се е объркал завалията ... само Бекалката е в час .... :mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Bogomil » 27 юни 2017 01:00

Мисля, че г-н Ганчев не е глупав и това което сега обжалвате скоро тихомълком сами ще си отхвърлите иска. Не за друго, а защото няма да ви хареса окончателното решението на КАС ама никак и бая пари ще трябва да се хвърлят да се гасят медийни пожари. Номера беше да минете в тарапаната и да ви пуснат да изиграете 1-2 срещи преди да ви резнат, но не се получи.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот baraba » 27 юни 2017 01:03

Bogomil написа:Мисля, че г-н Ганчев не е глупав и това което сега обжалвате скоро тихомълком сами ще си отхвърлите иска. Не за друго, а защото няма да ви хареса окончателното решението на КАС ама никак и бая пари ще трябва да се хвърлят да се гасят медийни пожари. Номера беше да минете в тарапаната и да ви пуснат да изиграете 1-2 срещи преди да ви резнат, но не се получи.

Ха ха ха ... добро чувство за хумор демонстрира , ама айде да не се правиш на загрижен за чужди пари , камо ли за доброто на ЦСКА ;) Иначе , развесели ме .... въпреки всичко :mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот redmadness48 » 27 юни 2017 01:06

1982 написа:
redmadness48 написа:Вливане ама друг път, знам че ти се иска... Каква юридическа връзка има след като автентичното дружеството на Локомотив е закрито и отбора на Велбъжд е преименуван с преместено седалище и преместени футболисти.


Дал съм ти по-горе цитат от решението на пловдивския окръжен съд, има цитиран и броя на Държавен вестник. Не си измислям нищо.

Вливането е вид сливане между дружества, при него всички активи и пасиви преминават от вливащото се в приемащото дружество, така че има между тях пълна юридическа връзка.

Щеше да е същото, ако ЦСКА се вливаше в Литекс, който после да се премести в София и да се преименува на ЦСКА-София. Но Ганчев това не го устройва, защото така всички пасиви на ЦСКА идваха.

Старото ПФК е фалирало следователно няма как да се влее. Следва ново дружество в случая Литекс-Чавдар което се преименува на ЦСКА и става нов отбор както е и в сайта на Уефа.ЦСКА 1948 също е нов отбор. Притежателят на активите наследява и историята, в момента още нищо не е платено за това, след това ще излезне всичко и в сайта на Уефа.

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Stailio » 27 юни 2017 01:06

redmadness48 написа:
1982 написа:Нещо си изпуснал в цитата ...... при Велбъжд и Локомотив има юридическа връзка, терминът е вливане. Локомотив се влива във Велбъжд. Затова и всички активи и пасиви на Локо попадат във Велбъжд .......... При ЦСКА и Литекс няма никаква юридичска връзка.

При вливането, вливащото се дружество се закрива.

Вливане ама друг път, знам че ти се иска... Каква юридическа връзка има след като автентичното дружеството на Локомотив е закрито и отбора на Велбъжд е преименуван с преместено седалище и преместени футболисти. Като става въпрос за пасиви(дългове), какви пасиви искаш да наследи новото ни дружество след като автентичното дружество е фалирало. При фалирало дружество има една процедура която при нас е въпрос на време да се осъществи - плащане на парите за активите, те това може да наречеш като наследяване и на "пасиви".


Как? Как? Я пак? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот redmadness48 » 27 юни 2017 01:11

Stailio написа:
redmadness48 написа:
1982 написа:Нещо си изпуснал в цитата ...... при Велбъжд и Локомотив има юридическа връзка, терминът е вливане. Локомотив се влива във Велбъжд. Затова и всички активи и пасиви на Локо попадат във Велбъжд .......... При ЦСКА и Литекс няма никаква юридичска връзка.

При вливането, вливащото се дружество се закрива.

Вливане ама друг път, знам че ти се иска... Каква юридическа връзка има след като автентичното дружеството на Локомотив е закрито и отбора на Велбъжд е преименуван с преместено седалище и преместени футболисти. Като става въпрос за пасиви(дългове), какви пасиви искаш да наследи новото ни дружество след като автентичното дружество е фалирало. При фалирало дружество има една процедура която при нас е въпрос на време да се осъществи - плащане на парите за активите, те това може да наречеш като наследяване и на "пасиви".


Как? Как? Я пак? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Пасивите са дълговете в случая с 8-те милиона се покриват част от тях , за това така съм го написал

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Stailio » 27 юни 2017 01:14

redmadness48 написа:
Stailio написа:
redmadness48 написа:
1982 написа:Нещо си изпуснал в цитата ...... при Велбъжд и Локомотив има юридическа връзка, терминът е вливане. Локомотив се влива във Велбъжд. Затова и всички активи и пасиви на Локо попадат във Велбъжд .......... При ЦСКА и Литекс няма никаква юридичска връзка.

При вливането, вливащото се дружество се закрива.

Вливане ама друг път, знам че ти се иска... Каква юридическа връзка има след като автентичното дружеството на Локомотив е закрито и отбора на Велбъжд е преименуван с преместено седалище и преместени футболисти. Като става въпрос за пасиви(дългове), какви пасиви искаш да наследи новото ни дружество след като автентичното дружество е фалирало. При фалирало дружество има една процедура която при нас е въпрос на време да се осъществи - плащане на парите за активите, те това може да наречеш като наследяване и на "пасиви".


Как? Как? Я пак? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Пасивите са дълговете в случая с 8-те милиона се покриват част от тях , за това така съм го написал


Така е, но какво се случва с другата част? Те не се ли наследяват?

Потребителски аватар
stormtrooper
Мнения: 6
Регистриран на: 27 юни 2017 01:04

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот stormtrooper » 27 юни 2017 01:19

Пример.Създаваш галерия,купуваш картини и ти трябват пари,теглиш заем който не може да върнеш и банките ти взимат галерията.Продават я на търг който ти печелиш за 8 000 000 и продължаваш да си развиваш бизнеса.
Въпроси?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта