Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

draki75
Мнения: 675
Регистриран на: 03 юни 2008 20:50

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот draki75 » 31 май 2017 00:04

НИЕ СМЕ ЦСКА, а кои сте вие определяме НИЕ!!!!
CSKA 78 написа:
Петкане, ако тъпотата беше заразна, то ти щеше да си ни заразил всички, явно не е заразна, само при теб вирее!
Тогава остава да си я наследил!

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Тенк ю, баба!

Мнениеот Skywalker » 31 май 2017 01:37

dafquezz написа:
k_oleto написа:Не разбрах ! Как така някой ще ми купува правото да подкрепям ЦСКА ? Обясни ми !
За другото........Не съм съгласен. Всъщност работата ми е точно такава (да правя така, че длъжника да не отива по дяволите)
А ако трябва да се говори за морал......нека те върна по-назад и да ти припомня колко кинти се дължаха на разните там министерства и ведомства затова, че да можем да играем на Армията ? Защо при Левски не е така ? Нали за морал си пишем ?
Или пък да те питам друго.....аки имаш възможност, погледни в ТР - кои са кредиторите на ЦСКА (половината като брой - не като пари), са бивши футболери на ЦСКА с по два изиграни мача, но търсещи разни кинти



За бившите "играчи" с по 10 минути "игра" съм съгласен, и още повече за мениджърите им. Ако зависеше от мен, една стотинка нямаше да вземат.
За мен беше важно държавата, на която аз и ти плащаме съвсем не малки данъци, да не бъде завлечена. Доколкото аз помня, сумите за наеми бяха малка част от дълга, по-голямата беше за неплатени осигуровки. Ако бъркам - съжалявам, просто с такова впечатление съм останал.
Че тия, дето източиха кинтите, трябва да им се търси отговорност никой не спори.
Както и да е, спорим за глупости. Вече сме чисти. Просто ти си мислиш, че и досега сме били, а аз - не. Надявам се сега, когато Домусчиевото ЦСКА стигне логичния си край, да можем отново да се обединим с нашите братя, с които по един или друг начин външни сили ни разделиха. Времето, в което ни мачкаха и ни се подиграваха свърши.

И хора айде стига вече сте гледали само в черно и бяло! Като не лижа подметките на Гришата не значи, че не съм му благодарен! Казах само, че е мутра, някой от вас ще го отрече ли? Това са фактите не разбирам кое е изкривено.

Да, аз го отричам ! Не можеш да лепваш етикети на хора, които не познаваш и си нямаш и понятие от това, което са направили за спорта, като цяло в България. Ганчев е дал повече пари за българския спорт, отколкото държавата е дала. Ганчев е награждавал с парични премии български световни, олимпийски и европейски шампиони и то много по-големи отколкото държавата България им е отпускала. Ганчев винаги е давал, без да мисли за възвращаемост, при условие, че е убеден, че иска да го направи. Ганчев е по-морално чист от всички управляващи България а на колко бедни хора е помогнал безвъзвратно, просто си нямаш на идея. Първо помисли за морала на тези, които го обвиняват в глупости и какви ползи извличат от това, преди да им повярваш сляпо. Лесно може човек да се осведоми за дейностите, които извършва Ганчев, преди да пита откъде са му парите. И да, в България има мултимилионери, които честно започнаха, стъпиха на световния пазар и нямат нищо общо със сенчест бизнес, Лично познавам двама такива, които знам какви бяха, как започнаха и как се развиха.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот baraba » 31 май 2017 01:44

гражданин от село написа:
PFC Litex написа:О нямам идея, кое с кое има връзка, скоро ще разберем, но определено днес някой се набута, но кой ли е не зная.
У нас врътките минават, пред УЕФА не,
Седим и чакаме УЕФА да впише историята в сайтът им

Джуджето разбира се.Как може да си помислиш, че има по-глупав от него! :o :mrgreen:

О , определено отделяш газ в момента , та чак не те свърта на едно място ;) Рано или късно ще се впише историята , защото днес се направи точно това , което трябваше по-рано да стане ! С купуването на активите и пасивите ( тези 8 милиона се разпределят от синдика към кредиторите) ПФК ЦСКА-София ЕАД става пълноправен приемник на ПФК ЦСКА АД , завръщането на емблемата у дома е другата възможност да се стопират и опитите на ония "палячовци" (както ги нарече Милко) от Обеля да копират и дублират инициалите и символиката на ЕДИНСТВЕНОТО легитимно ЦСКА ;) От тук нататък юристите имат тежка и нелека задача , но вече няма правни пречки да се чувстваме пълноправен наследник и продължител на ЦСКА създаден през 1948 г. като ЦДВ !!!Също така , от тук нататък всякави аналогии със Литекс , Чавдар , Долно Камарци са безпредметни и остават единствено във сверата на фенския фолкор , като предмет на дребнаво заяждане ;)
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот baraba » 31 май 2017 02:38

Радвайте се армейци ......... :!: :!: :!:
Изображение
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 31 май 2017 06:08

Red_Neck написа:
baraba написа:ГА закрива по НОВА в часът на Милен Цветков .... :mrgreen: С купуването на свещенната емблема и активите на фалиралото ТД въпроса : КОЙ , кой е ... приключи :idea:

Дебел Дучан хвали " отборът от Разград с 10 български футболисти, победил Морето"!? :)
Ни моа.....


[offtopic]ЦСКА 1948 са "малкият Лудоорец", те не крият симпатиите си към зелените. Неслучайно част от тях се виждат на снимки, гордо носещи зелените шалчета на мачове на Делиорманци. Нека не ги мислим, те имат резервен вариант за любим отбор и Армията няма да им липсва. Те изпълниха поръчката доколкото силите им позволиха, сега вероятно се надяват на нови такива. Радостното е, че 90+% от армейците не се хванаха на техните финтове.[/offtopic]
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

honda
Мнения: 4399
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот honda » 31 май 2017 06:47

CSKA 78 написа:
maxi1914 написа:
CSKA 78 написа: Юристе, питай баба си Дора! Някъде по сайтовете е обяснено! :arrow:

Питам теб защото ти го твърдиш . Аз на спортал и подобни не вярвам нали ти също ги заклейми (или сега им вярваме ) ? Или само защото казваш нещо трябва да вярваме сляпо както беше онзи ден , че ще цъкате в Европа на 100 % ? Сега ново 20 ще се намаля наказанието с една година защото сте много красиви . Пак слагате коня пред каруцата .



Казах ти баба ти Дора да четеш! Имаше интервю с нея по Дарик, ако го има някъде виж го, и не ме занимавай повече с глупости!

По принцип е така ,както казваш и е вярно това което казваш. Но реалната ситуация е доста по-различна. Има Кредитор който е с предимство пред всички останали кредитори- Държавата . Всичко отива в него. Под еуфорията ,която си си пропуснал един детайл в думите на Д.Милева- Задълженията към "Ред Енималс" ще бъдат приспаднати ,ако имат право на това( с други думи казано ,ако се стигне до тях- реално няма да се стигне до тях понеже всичко трябва да иде в държавата). Вече писах ,че цялата игра е за печелене време. Докато не бъдат изплатени тези 8 млн лв . по никакъв случай "Ред Енималс " не могат да претендират за активите на старото дружество.

honda
Мнения: 4399
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот honda » 31 май 2017 06:51

PFC Litex написа:От търговско право неразбирам, но тук гледам, че има много запознати, та от днешната сума ще има ли плащания по дела, към ФИФА и УЕФА?

Де юре трябва да има. Де факто няма да има.
Цялата сума трябва да отиде в Държавата . Държавата първо взема своите задължения. За останалите - каквото остане. (реално - нищо).
Единствения шанс е Държавата да с еоткаже от своите вземания- нещо което няма как да се случи.

honda
Мнения: 4399
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот honda » 31 май 2017 06:56

demon777 написа:
maxi1914 написа:Добре де аз не разбрах . Защо ще има редуциране на сумата ?



Аз не съм сигурен но може би е така,
Ред Енимълс изкупуват 1 000 000 лв задължения които държавата търси от ЦСКА на много по ниска сума да кажем 10 000лв. /примерно /
Държавата пък от своя страна се съгласява на това виждайки че няма как да вземе други пари и за да не е валат.
А пък Ред Енималс имат право да търсят тея 1 000 000 лв от ЦСКА , но пък могат и да ги опростят и .. те така.


Не знам дали е така даже по съм склобнен да не е така нека да ме поправи някой.

Това което си написал няма как да стане. Държавата не може да преговаря за своите вземания. Ако някой направи такава сделка - директно сяда на подсъдимата скамейка,а сделката се обявава за нищожна.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 31 май 2017 06:57

honda написа:
CSKA 78 написа:
maxi1914 написа:
CSKA 78 написа: Юристе, питай баба си Дора! Някъде по сайтовете е обяснено! :arrow:

Питам теб защото ти го твърдиш . Аз на спортал и подобни не вярвам нали ти също ги заклейми (или сега им вярваме ) ? Или само защото казваш нещо трябва да вярваме сляпо както беше онзи ден , че ще цъкате в Европа на 100 % ? Сега ново 20 ще се намаля наказанието с една година защото сте много красиви . Пак слагате коня пред каруцата .



Казах ти баба ти Дора да четеш! Имаше интервю с нея по Дарик, ако го има някъде виж го, и не ме занимавай повече с глупости!

По принцип е така ,както казваш и е вярно това което казваш. Но реалната ситуация е доста по-различна. Има Кредитор който е с предимство пред всички останали кредитори- Държавата . Всичко отива в него. Под еуфорията ,която си си пропуснал един детайл в думите на Д.Милева- Задълженията към "Ред Енималс" ще бъдат приспаднати ,ако имат право на това( с други думи казано ,ако се стигне до тях- реално няма да се стигне до тях понеже всичко трябва да иде в държавата). Вече писах ,че цялата игра е за печелене време. Докато не бъдат изплатени тези 8 млн лв . по никакъв случай "Ред Енималс " не могат да претендират за активите на старото дружество.

Ако е толкова просто, защо Бабет говори за седмици време, нужно и да пресметне разпределението на тези 8 милки?
Че то се смята "на колянце" .... ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKA 78 » 31 май 2017 08:43

honda написа:По принцип е така ,както казваш и е вярно това което казваш. Но реалната ситуация е доста по-различна. Има Кредитор който е с предимство пред всички останали кредитори- Държавата . Всичко отива в него. Под еуфорията ,която си си пропуснал един детайл в думите на Д.Милева- Задълженията към "Ред Енималс" ще бъдат приспаднати ,ако имат право на това( с други думи казано ,ако се стигне до тях- реално няма да се стигне до тях понеже всичко трябва да иде в държавата). Вече писах ,че цялата игра е за печелене време. Докато не бъдат изплатени тези 8 млн лв . по никакъв случай "Ред Енималс " не могат да претендират за активите на старото дружество.



Хонда, засякъл съм те, че каквото и да напишеш в подфорум ЦСКА, после то се обръща и те захапва отзад! :lol: Няма начин да не си по-крив в случая! Защото Ред Анималс са кредитори, които плащат на всички останали кредитори! Осмисли го! В този случай на тях първи ще им се приспаднат сумите, които старото ПФК им дължи! Както и няма едноседмичен срок за внасяне на 8 млн.! ;) :)
Последна промяна от CSKA 78 на 31 май 2017 09:57, променено общо 1 път.
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта