Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 05 фев 2017 19:29

ММ1914 написа:
ceBep написа:https://bg-bg.facebook.com/LitexWillNeverBeCSKA/posts/756205351221456

Да това съм го чел, много е добро, но тук ще се престорят че не са го видели.


Страхотно е! Даже съм го пуснал да се разпечата и ще го лепя утре по пътните знаци :oops: Няма само "Русе брани ЦСКА" да лепи я!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот honda » 05 фев 2017 20:05

Old_death написа:
ivo55 написа:
petko.h.markov написа:
Mitata написа:
ceBep написа:Aма разбира се, че малкия е най-добрия собственик бе как толкова години никой преди него не се сетил да фалира клуб и да направи подобна машинация. Много умен тоя микренския бе, тези балъци от Фиорентина и Рейнджърс могат само да цъкат с език на подобна далавера.


Малкия дойде на Армията, едва когато дълговете бяха натрупани. Съвсем различно щеше да е, ако Ганчев бе виновникът за тяхната поява. Този факт не може да не се отчита от привържениците.


Желязна логика.Всеки нов собственик идваше в ЦСКА,без вина за предишните дългове,нали!
Иначе много ми харесва този израз"Нас УЕФА,ФИФА,БФС,УФА МУФА, въобще не ни интересуват!"Сякаш въпросните
централи се интересуват от вашето мнение.Но за разлика от вас,тяхното мнение и действие има значение.И тежест
и последствие разбира се.УЕФА си контактува директно с БФС и има много голямо значение каква информация получава.
За вътрешното първенство тежи БФС,за ЕКТ -УЕФА.Вече 6-7 месеца тук се върти една и съща плоча,без полза,без
промяна на мненията.Периодично изкача и ОСК,като сдружение без никаква тежест във футболните централи.Ей така
за мирис във форума.


Колега Марков, явно не сте на ТИ с правото.

ФАЛИТ НЕ СЕ ОБЯВЯВА ОТ СОБСТВЕНИКА, А ОТ СЪДА!
В тая връзка, отново и за пореден път ще се опитам да обясня на люде като теб - Когато ЦСКА вече бе в технически, но все още необявен от съда фалит (направи си справка каква е разликата. жокер - виж съда дали обявява датата на несъстоятелност с датата на съдебното заседание или дата много по-назад във времето) всички си плюха на петите от ЦСКА. Всички! Водени от Лупи, който и 1лев не е дал за ЦСКА. И тогава влезе Ганчев и направи точно толкова, колкото и Черепа - заяви пред всички, че ако държавата и останалите кредитори са съгласни, ще им даде малка част от задълженията (ненатрупани от него), за да не фалира дружеството.

Е, съдът, като една от държавните власти, не се съгласи. И официално обяви, че ЦСКА вече е фалирал от дата еди коя си ... Очевидно никой не предложи нещо по-добро като оздравителен план от Ганчев.

А конкретно Офанзива не предложиха нищо, освен че лидерите им заявиха, че са за Черепа, защото обещал да направи франчайз към букмейкърската му къща на лидерчето им (демек беше ги напазарувал евтинко). То и за това туй лидерче не смее да даде едно интервю никъде, щото журналистите и обикновените фенове ще го разпънат на кръст за това, че осребри любовта си към ЦСКА.

Много ми е интересно защо никой не обелва и дума за факта , че Домусчиев иска да завлече държавата с едни 100 милиона покрай договора за БМФ , които според някои са парите , налети във футболния му проект , но иначе се ронят крокодилски сълзи за дълговете на ЦСКА ! Пак не мога да разбера защо непрекъснато се връзвате на хора , чиято допирателна точка е омразата към клубът ? Каквото и да се случи те ще мирнат само след като се изпикаят върху гроба ни . Някои даже и поп водиха без да помислят , че който е тръгнал след поп , добро не е видял .

Ако искаме да сме максимално точни сумата е много повече от 100 млн лв ( повече е и от 100 млн евро). Но не виждам какво общо има с темата.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Old_death » 05 фев 2017 20:08

honda написа:Ако искаме да сме максимално точни сумата е много повече от 100 млн лв ( повече е и от 100 млн евро). Но не виждам какво общо има с темата.

Не мога да ти помогна , след като не виждаш . Нямам черно бял бастун .
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3829
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 05 фев 2017 20:22

ceBep написа:Иво не е нужно някой да потвърждава думите ми. Разбирам, че искате да се хванете за нещо, което да ви даде нужното успокоение успокоение във вашите редици, но няма да успеете. Проблемите са единствено във вашия двор и на вашата страна.


Не знам за какви проблеми говориш. Аз нито съм предавал ЦСКА като мой любим клуб, нито съм вземал пари от някой за да плюя по клуба ;) Вие сте тези с моралните конфликти и проблеми. И вие се пънете тук да ни обяснявате колко е хубаво да подкрепим някакво недоразумение в Обеля, защото ... спонсор му бил Ефбет. И Мастията и той бил давал 10%. Заеби и аргументите. Тичам по посока Требич ...

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот honda » 05 фев 2017 20:27

ivo55 написа:Колега Марков, защо трябва да ни запознавате от какво нямате представа и какво ви е подозрително. Ако нямате какво да добавите относно "Магията ЦСКА", защо серете по форумите и по-конкретно в този . Това не е ли спам?

Все едно аз да Ви кажа колко ми е подозрително, че така наречените "отцепници" дума не обелвате срещу Антибиотик и Властелина на нощните поточни линии за шарени хапчета, транспортирани по море за Азия и Западна Европа ..., а от миналата година и през вече неговото (отново подарено от държавата) летище Горна Оряховица. Летище, за което вероятно не си и чувал ... Много ми е подозрително някак си... ти да си отварял наскоро аптека? Мхм?

Написал си абсолютни глупости. Едва ли има в този форум човек ,който е писам повече срещу БМФ и приватизацията му. Но си написал глупости. БМФ на Домусчиеви има само бълкери( кораби за пренос на насипни товари) този тип кораби не са подходящи за контрабандна дейност още по-малко с написаните от теб субстанции. Товара са разтоварва грубо казано с кранове и в общия случай се товари и разтоварва от пристанищни бригади ,а не от екипажа. Второ БМФ са само превозвачи ,параходството няма отношение към товара. Образно казано компанията Х наема примерно кораба "Хемус" да му пренесе 35000 т насипен товар(примерно жито) от Констанца до Виго плаща си наема по договора и кораба му пренася товара. Кораби на БМФ много рядко се товарят или разтоварват в български пристанища.
За контрабанда по-удобни са контенерите и контейнеровозите-БМФ нямат такива кораби.
Трето след 01.07.2004 влезна в сила ISPS code и пристанищата са едно от най-добре охраняваните места и контабандата с кораби много се затруднява. Един от проблемите с корабите ,че морето е равно и няма къде да се скриеш в него и едно евентуално претоварване в открито море от един кораб на друг почти моментално ще бъде засечено от сателит. А пристанищата се охраняват достатъчно страого осбено в Западна Европа и Близкия Изток.

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Beladona » 05 фев 2017 20:30

ivo55 написа:
ceBep написа:Иво не е нужно някой да потвърждава думите ми. Разбирам, че искате да се хванете за нещо, което да ви даде нужното успокоение успокоение във вашите редици, но няма да успеете. Проблемите са единствено във вашия двор и на вашата страна.


Не знам за какви проблеми говориш. Аз нито съм предавал ЦСКА като мой любим клуб, нито съм вземал пари от някой за да плюя по клуба ;) Вие сте тези с моралните конфликти и проблеми. И вие се пънете тук да ни обяснявате колко е хубаво да подкрепим някакво недоразумение в Обеля, защото ... спонсор му бил Ефбет. И Мастията и той бил давал 10%. Заеби и аргументите. Тичам по посока Требич ...


Няма нужда , седи си в Микре ! Ти нямаш морални проблеми , Гриша Ганчев ти каза , че Литекс вече е ЦСКА и поемаш тая насока ...той въобще не фалира ЦСКА ....не , други са виновни ....

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3829
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 05 фев 2017 20:43

Не бе, ще слушам брътвежите на платени "фенове". Той не бил на заплата в Ефбет от самото начало ... по към края бил на заплата, разбираш ли, начи ...

А аз в Микре не съм ходил никога, знам къде е табелата за отбивката за туй селце. Донке на бело, аз в София съм роден и съм от ЦСКА по рождение. Не от ефбет, не и от Обеля. Разбираш ли? Примири се, публиката на ЦСКА не иска да чува за вас, за ефбет или за мастията. Финито. Свърши се! Ти лапай докато ти дават кинти тътпаците ;) . Не ми пречиш.

А на Българска Армия като държавен стадион, и да намерите начин да ви пуснат да поритвате, пак не ми пречите. Даже ще се накефя. Да се преброите без оправдания.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот гражданин от село » 05 фев 2017 20:52

ivo55 написа:Не бе, ще слушам брътвежите на платени "фенове". Той не бил на заплата в Ефбет от самото начало ... по към края бил на заплата, разбираш ли, начи ...

А аз в Микре не съм ходил никога, знам къде е табелата за отбивката за туй селце. Донке на бело, аз в София съм роден и съм от ЦСКА по рождение. Не от ефбет, не и от Обеля. Разбираш ли? Примири се, публиката на ЦСКА не иска да чува за вас, за ефбет или за мастията. Финито. Свърши се! Ти лапай докато ти дават кинти тътпаците ;) . Не ми пречиш.

А на Българска Армия като държавен стадион, и да намерите начин да ви пуснат да поритвате, пак не ми пречите. Даже ще се накефя. Да се преброите без оправдания.

Да платят пололината цена за новия терен и другите ремонти и да играят.

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот ham3r » 05 фев 2017 20:52

"Които и да сте. Каквито и да сте. Откъдето и да сте. Мислехте, че ЦСКА ще умре ли ?! Мислехте, че ЦСКА ще отиде във „В“ група, а от там един ден ще спуснете кепенците ?! Мислехте, че идва краят. Не сте познали. Докато тази многохилядна армия е на стадиона, ЦСКА ще го има и ще живее. Мислехте си, че феновете ще намалеят, ще се стопят, както искате да стопите ЦСКА. Нищо подобно. Не сте познали. Ако в „А“ група в последните години армията бе с оредели редици, сега отново се пълни. И ще продължи да се пълни, защото любовта към любимия отбор не изчезва. Не може да угасне и не може да бъде изгасена.
Никой и нищо на света не може да накара тези хиляди фенове да спрат да обичат любимия си отбор. Много се опитват да ги разделят, пари и интереси завладяха отговорните фактори. Обедини ли се обаче, тази армия е доказала, че е непобедима. Тя може да вдигне агонизиращ от смъртен одър, може да трогне и най-студенокръвния. Поклон пред момчетата и МОМИЧЕТА от Сектор „Г“.

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот ham3r » 05 фев 2017 20:58

Поклон пред истинските фенове, пред тези, к обичат ЦСКА не заради Иван, Петър и Георги. Не заради този, който им пъха пари в задния джоб или ги кара да мълчат. Сега е време разделно за ЦСКА. За пореден път. Нека тези, които се заиграват с ЦСКА, да знаят, че една грешна стъпка може да ги превърне в жертви. Армията от фенове е готова да смаже всеки, който продължи или има намерение да се гаври с любимия им отбор. Тази армия е непобедима. А някои си мислеха, че ЦСКА ще умре. Не сте познали…"
P.S : Силата е с нас, а страха с вас !!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта