Загина Фелипе Машадо :(

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Загина Фелипе Машадо :(

Мнениеот dreben23 » 29 ное 2016 15:04

Бог да го прости! :cry: :cry:

[offtopic]Не показа кой знае колко в ЦСКА момчето, винаги бяхме недоволни, не бъдете лицемери аз помня кого сме плюли като фенове за футболни качества. Един мач направи добър, три четири не. Но ми харесваше де, с Левски има силен двубой мисля, че им го май и заби ако не ме лъже паметта. РИП! Иначе симпатично момче, ама бог не подбира красив или грозен! Не съм следил кариерата му след ЦСКА, но явно е играл по-добре, отборът му ми е напълно непознат, ако това е била единствената му възможност за купа на него и неговите колеги, ако съм на шеф на федерация или ръководител на другия отбор ще настоявам да им се връчи поне посмъртно! Не че ще могат да се порадват, но така е редно да се направи! :cry: :( :cry:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: Загина Фелипе Машадо :(

Мнениеот MJ23 » 29 ное 2016 15:18

dreben23 написа:Бог да го прости! :cry: :cry:

[offtopic]Не показа кой знае колко в ЦСКА момчето, винаги бяхме недоволни, не бъдете лицемери аз помня кого сме плюли като фенове за футболни качества. Един мач направи добър, три четири не. Но ми харесваше де, с Левски има силен двубой мисля, че им го май и заби ако не ме лъже паметта. РИП! Иначе симпатично момче, ама бог не подбира красив или грозен! Не съм следил кариерата му след ЦСКА, но явно е играл по-добре, отборът му ми е напълно непознат, ако това е била единствената му възможност за купа на него и неговите колеги, ако съм на шеф на федерация или ръководител на другия отбор ще настоявам да им се връчи поне посмъртно! Не че ще могат да се порадват, но така е редно да се направи! :cry: :( :cry:[/offtopic]


https://topsport.bg/football/pohvalno-a ... oense.html
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6782
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Загина Фелипе Машадо :(

Мнениеот soilwork » 29 ное 2016 15:27

[center]Почивайте в мир момчета!! Някои като Ананиас,Кемпес дори са играли в моят виртуален отбор на ПЕС клуб мениджър :( :cry: [/center] [center]Бог да ги прости! [/center]

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6782
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Загина Фелипе Машадо :(

Мнениеот soilwork » 29 ное 2016 15:39

[center]Ето го и нашият Фелипе в последните му мигове на този свят........Почивай в мир човече! [/center]

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Загина Фелипе Машадо :(

Мнениеот Old_death » 29 ное 2016 17:55

Нелепо си отидоха млади хора . Мир на праха им !
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

blue_lagoon_1914
Мнения: 43
Регистриран на: 26 окт 2016 10:57

Re: Загина Фелипе Машадо :(

Мнениеот blue_lagoon_1914 » 29 ное 2016 18:50

Мир на Душата Му!
"Спартак" -Варна! Истинския Отбор на Варна! Плужека е това на което и черупката му е избягала отвратена от него ;)!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Загина Фелипе Машадо :(

Мнениеот trokadero_ » 29 ное 2016 19:40

Жалко за момчето...
Почивай в мир !

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Загина Фелипе Машадо :(

Мнениеот 1982 » 29 ное 2016 20:16

По принцип, обещах да не пиша повече в този раздел и ще си спазвам обещанието, но ще направя едно изключение, заради тази трагична вест.

Почивай в мир, братко, и благодаря ти за хубавите моменти, които ми донесе с екипа на ЦСКА.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Загина Фелипе Машадо :(

Мнениеот Red joker » 30 ное 2016 11:44

Бог да го прости,него и останалите...
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Загина Фелипе Машадо :(

Мнениеот DANS » 30 ное 2016 20:16

soilwork написа: [center]Ето го и нашият Фелипе в последните му мигове на този свят........Почивай в мир човече! [/center]


Това видео не е от полетите за финала на Купата на Южна Америка, това видео е от доста по-голям самолет от фаталното Дъмболино, с което катастрофираха, освен това Дъмболиното беше специално брандирано с клубната емблема на фюзелажа, както и на облегалките, на креслата!
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта