2 кръг: Верея - ЦСКА - 1:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Mecho-Cuh
Мнения: 241
Регистриран на: 18 апр 2009 16:13
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот Mecho-Cuh » 06 авг 2016 23:47

***cska*** написа:
Mecho-Cuh написа:Приятелски мач както се разберат двата отбора така ще протече. Президента на Верея всички знаем кой е. Първа Професионална Лига да живее!


ЕМИЛ написа:Ще има късна обръщалка за голем коефициент


Нещо да кажете? По едно "извинете, сгреших" или "просто злорадствах", поне! :oops:

Галин явно е припознал другото ЦСКА :lol:

Sir_Stanley_Rowse
Мнения: 211
Регистриран на: 05 авг 2016 16:10

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот Sir_Stanley_Rowse » 06 авг 2016 23:49

Е ми има и такива мачове,когато нещата не се получават,особено при отбори като нашия ,към когото има големи очаквания.Трябва да проявиме разбиране и да не яхваме метлата,търпение му е майката ,дори и Големия Джеки го каза :!: Втори кръг е ,а тия пичове все някога трябва да се научат и да губят-по-добре сега и да си извадят поука,отколкото да бием 20 мача подред и накрая да издъхнеме и „да се удавиме на край Дунава“ ;) !

venom
Мнения: 1034
Регистриран на: 20 авг 2009 01:01

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот venom » 06 авг 2016 23:50

delqnski47 написа:
гражданин от село написа:
djd написа:От това, което видях, поне съдията свири нормално - не за единия отбор, не 50:50, а това, което вижда.
Така трябва да се свирят всички мачове на всички отбори в България, за да се научат как се печели и да не се излагат после в ЕКТ.
Ся тука дето бат Киро вика, че имало тото, не знам. Аз по-скоро видях неумение, еднотипна игра и липса на точни завършващи удари.

Днес всичко беше на безобразно ниво като игра.

Определено.И аз ги гледах и представянето е Слаб 2 отвсякъде.Може би второто полувреме вдигнаха лекинко оборотите с Маламов и Аясс,но пак нещо не им стигна. ;)

Много по-атакуващо трябваше да играят ЦСКА, да натиснат Верея в тяхната половина и да ги принудят да направят някоя и друга грешка. С тая предпазливост какво спечелихме? За целия имахме колко - 2-3 положения за гол?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот Red_Neck » 06 авг 2016 23:52

1982 написа:
Долно уйно написа:На Галчев му виновни медиите за днешната загуба :lol:


Нали вчера бе спусната директивата - за враговете и мръсните номера. Явно са визирали медиите ....... феновете па псували БФС .... въобще, навсякъде врагове, които сън не спят и само кроят планове как да унищожат кристално чистия проект ЦСКА-София.

Ти гледа ли мача днес?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот Долно уйно » 06 авг 2016 23:55

От стълбицата на времето спокойно мога да кажа, че на Янев му редят състава и друг нарежда, кой да почва мача и какви смени да прави.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот onegavon » 06 авг 2016 23:55

Нямаме необходимите изпълнители с две-три изключения. Гоним класиране в ЛЕ ,но и това ще е трудно с този състав.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот 1982 » 06 авг 2016 23:56

Red_Neck написа:
1982 написа:
Долно уйно написа:На Галчев му виновни медиите за днешната загуба :lol:


Нали вчера бе спусната директивата - за враговете и мръсните номера. Явно са визирали медиите ....... феновете па псували БФС .... въобще, навсякъде врагове, които сън не спят и само кроят планове как да унищожат кристално чистия проект ЦСКА-София.

Ти гледа ли мача днес?


Не, разбира се.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3274
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот alexdb » 06 авг 2016 23:56

djd написа:
alexdb написа:
djd написа:От това, което видях, поне съдията свири нормално - не за единия отбор, не 50:50, а това, което вижда.
Така трябва да се свирят всички мачове на всички отбори в България, за да се научат как се печели и да не се излагат после в ЕКТ.
Ся тука дето бат Киро вика, че имало тото, не знам. Аз по-скоро видях неумение, еднотипна игра и липса на точни завършващи удари.


Абе не знам как свирят съдиите. Че миналия кръг имаше дузпа за Славия имаше, че Никито свири половината мачове на Лудогорец свири ги, че порязаха Левски срещу Монтана порязаха ги. Иначе явно като съдията не свири за вас падате :) :) :)

Казвам за този мач. Давам го за пример, макар че Станислав Тодоров не ми е от любимите съдии определено.
Кои "нас" имаш предвид? Че в момента има 3 регистрирани клуба с ЦСКА в името. ;)


Не съм ви визирал ;) казах, че в мача на Славия имаше дузпа за Славия :) . А под падат имам предвид Литекс. Все пак от 11 човека 8 са си оттам, треньора също май там си завърши кариерата
Днес оня мангал даде ли силно рамо на Каузата? Че чета, че единия им гол от фал пред вратата, другия от дузпа, а при Никито винаги е интересно имало ли е такива или е правил свирки на Домуза.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот 1982 » 06 авг 2016 23:57

onegavon написа:Нямаме необходимите изпълнители с две-три изключения. Гоним класиране в ЛЕ ,но и това ще е трудно с този състав.


Хубаво го гоните, ама дали ще ви пуснат в ЛЕ, УЕФА ви брои за нов клуб, както стана ясно от писмото им до Б. Попов. Тоест, перспективата е доста лоша ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Sir_Stanley_Rowse
Мнения: 211
Регистриран на: 05 авг 2016 16:10

Re: 2 кръг: Верея - ЦСКА, 6.08.2016, 19:00, Стара Загора

Мнениеот Sir_Stanley_Rowse » 06 авг 2016 23:57

venom написа:
delqnski47 написа:
гражданин от село написа:
djd написа:От това, което видях, поне съдията свири нормално - не за единия отбор, не 50:50, а това, което вижда.
Така трябва да се свирят всички мачове на всички отбори в България, за да се научат как се печели и да не се излагат после в ЕКТ.
Ся тука дето бат Киро вика, че имало тото, не знам. Аз по-скоро видях неумение, еднотипна игра и липса на точни завършващи удари.

Днес всичко беше на безобразно ниво като игра.

Определено.И аз ги гледах и представянето е Слаб 2 отвсякъде.Може би второто полувреме вдигнаха лекинко оборотите с Маламов и Аясс,но пак нещо не им стигна. ;)

Много по-атакуващо трябваше да играят ЦСКА, да натиснат Верея в тяхната половина и да ги принудят да направят някоя и друга грешка. С тая предпазливост какво спечелихме? За целия имахме колко - 2-3 положения за гол?

Каква предпазливост бе брато :shock: Виж,че се играеше пред техният пенал и ни провали прекаленото „дробене“ на топката,за сметка на бързото разиграване! :idea: Не видя ли,че и след червения картон ,не спряхме да атакуваме и заиграхме с толкова защитници колкото ни останаха на терена?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта