ЦСКА София - Интер Милано

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

skorpinoks
Мнения: 113
Регистриран на: 17 окт 2009 10:43
Контакти:

Re: ЦСКА София - Интер Милано

Мнениеот skorpinoks » 12 юли 2016 11:26

Мач между ЦСКА и Интер ще има ...
Някой чул ли е какво е казал Стойчо Стоилов ....
ама да е чул с ушите си ...
Някой прочел ли е какво е съдържанието на факса от Фифа ,ама да го е прочел с очите си ...
Някой чул ли е какво е казал че ще направи Божков за или ЦСКА ,но чул ли е от него посредством ушите си ...?
пп-аз си спомням какво направи Божков когато бе в ЦСКА ,спомнете си и вие ....
аз виждам какво прави Ганчев за ЦСКА вече цяла година .В група ,Купа ,Отбор ,Армия ,Панчерево
незнам каква е и най-вече ЗАЩО е тази истерия срещу ЦСКА -но с всеки изминат ден си мисля че много хора не искат и съответно се страхуват от един организиран ,силен и добър отбор .
Какво означава автентичен ЦСКА - ами такъв в момента няма и на 99% няма и да има (до 20 дни максимум )
НЕ ГИ СЛУШАЙТЕ КАКВО ГОВОРЯТ - ГЛЕДАЙТЕ ГИ КАКВО ПРАВЯТ ...

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3997
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: dreben23

Мнениеот Странджата » 12 юли 2016 12:07

Давиде пашмаклийски, отдавна бях решил да не споря с тебе по една причина - ти много явно отбягваш категорични позиции, а само го усукваш по килифарски. Но днес не издържах.
Не се бъркам в припознавания, но докато един клуб все още не е закрит, е автентичен без кавички.
Не ме интересува личността на Бойко Борисов, но когато някой се изказва не като махленски разбирач, а като премиер, той е длъжен категорично да защити законността и държавата, чийто върховен глава е. Да кажеш - ами да решава феновете какво е - "демокрация" без закони - такава, каквато на него - и не само на него , му се иска да има винаги у нас, Хайде, приятен ден и не дърпай котката за опашката - т.е. не я бъркай с котета и котенца :)

Потребителски аватар
napred_trizvezdni_1948
Мнения: 314
Регистриран на: 03 мар 2009 21:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА София - Интер Милано

Мнениеот napred_trizvezdni_1948 » 12 юли 2016 12:24

Хайде стига глупости, утре Домуса, като му писне от Лудогорец и той може да започне да се пише голям цесекар, да преименува Лудогорец на ЦСКА-София-1948, обединявайки го със Струмска слава (Радомир) примерно и да се опита да измести ЦСКА-София от Армията /не е много сигурно че ще играят там/, как ще реагират "припознавачите", ще хвърлят оранжевите шалчета и ще ги заменят със зелени може би ? Жал ми е и ме е срам от тези "големи армейци", които за шепа стотинки и малко слава, ще продадът и продадоха вече и майките си.
ЦСКА безкрайно аз обичам, ЦСКА е в моето сърце, таз любов не ще умре.

skorpinoks
Мнения: 113
Регистриран на: 17 окт 2009 10:43
Контакти:

Re: ЦСКА София - Интер Милано

Мнениеот skorpinoks » 12 юли 2016 12:35

и как може да го защити ???
има ли план Ганчев -има
внесен ли е в съда -внесен е ...
но този (или другия план ) и на кого ще се дошерят кредиторите -ще стане ясно най рано на 25 август ....

Потребителски аватар
napred_trizvezdni_1948
Мнения: 314
Регистриран на: 03 мар 2009 21:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА София - Интер Милано

Мнениеот napred_trizvezdni_1948 » 12 юли 2016 12:51

skorpinoks написа:и как може да го защити ???
има ли план Ганчев -има
внесен ли е в съда -внесен е ...
но този (или другия план ) и на кого ще се дошерят кредиторите -ще стане ясно най рано на 25 август ....


Така е, план ГГ има, да Премести литекс в София, да накара група заблудени и лесно манипулируеми псевдо фенове, да "припознаят" хибрида Етрополе-литекс в ЦСКА
Внесен е и в съда, защо да не се пробва, като е законно в България това да се прави
И да прав си, на 25 август Гришата си тръгва към Ловеч, с най-доброто което можа да отмъкне от ЦСКА + треньора

Сам не разбра, че за него мнението на феновете няма никакво значение, от него не искахме никакви обединения с други клубове и припознавания, уж се съгласи за да ни замаже очите, и каква стана тя след това ? Обясни ми !
ЦСКА безкрайно аз обичам, ЦСКА е в моето сърце, таз любов не ще умре.

skorpinoks
Мнения: 113
Регистриран на: 17 окт 2009 10:43
Контакти:

Re: ЦСКА София - Интер Милано

Мнениеот skorpinoks » 12 юли 2016 13:14

не съм сигурен че ти си някаква предстаавителна извадка и си ооооторизиран да пишеш от името на всички фенове ,а това с квалификациите го запази и евентуално употреби пред сшоите близки и познати ...
Та какво да направи Ганчев та на такива като теб да им е удобно и добре ,,
Какво искат да стане такива като теб ,какъв ход да направи -кратко и точно ако може ,,
Кога Ганчев е обещавал да носи чужди камъни ??? ( да връща чужди далавери )
Да ,ще си върне стадиона ,панчерево ,всичките бази - а вие на кой свчт живевете ...

crvena.zvezda
Мнения: 851
Регистриран на: 07 юни 2016 22:56

Re: ЦСКА София - Интер Милано

Мнениеот crvena.zvezda » 12 юли 2016 13:38

Мач като мач,контрола като контрола,но престижна,със световноизвестен отбор!Очаквам много добра игра от нашите,ако може да поддържат този маниер от първите полувремена на мачовете с Краснодар и Динамо!
Анархия мать порядки!

кристи3
Мнения: 368
Регистриран на: 06 дек 2008 14:51
Контакти:

Re: ЦСКА София - Интер Милано

Мнениеот кристи3 » 12 юли 2016 13:56

Вероятно ще загубим от Интер, но важното е да се покаже прилична игра. Всъщност това е и целта на тази подготовка - от мач на мач да подобряваме играта и да се стиковат футболистите.

Няма никакво значение с какво дружество ще продължи да участва ЦСКА в първенствата и турнирите, администрирани от БФС и УЕФА, при положение, че старото ПФК се прекратява - и двата внесени оздравителни плана предвиждат футболната дейност да бъде изнесена от ПФК-то, след което то ще изчезне. Единственото, което е от значение е, хората, ръководещи футболната дейност на ЦСКА, да го правят според нашите очаквания. ГГ доказа в последната година, че може да го прави. За ВБ мисля, че е излишно дори да се коментира. Изборът е предопределен. Само ЦСКА!
Аз подкрепям плана на Гриша Ганчев за възраждането на ЦСКА

skorpinoks
Мнения: 113
Регистриран на: 17 окт 2009 10:43
Контакти:

Re: ЦСКА София - Интер Милано

Мнениеот skorpinoks » 12 юли 2016 14:14

да ,така е ..
Г,Г . два пъти излезе и каза какво мисли ,какво може да направи ..
В.Б нито е излязал да каже нищо и нищо (но говорители на В.Б дал господ ,знайни и незнайни )
А къде беше В.Б от преди една година та до преди месец .???
Кой назначи Янев ,кой стабилизира отбора (макар и в В група ) кой взе купата ..
А сега ....Баба Яга стягала отбор(повръща ми се ) за кого работи тая и какво работи (наставник ли е ,менеджър ли е ,меренджей ли е )

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: dreben23

Мнениеот dreben23 » 12 юли 2016 16:11

Странджата написа:Давиде пашмаклийски, отдавна бях решил да не споря с тебе по една причина - ти много явно отбягваш категорични позиции, а само го усукваш по килифарски. Но днес не издържах.
Не се бъркам в припознавания, но докато един клуб все още не е закрит, е автентичен без кавички.
Не ме интересува личността на Бойко Борисов, но когато някой се изказва не като махленски разбирач, а като премиер, той е длъжен категорично да защити законността и държавата, чийто върховен глава е. Да кажеш - ами да решава феновете какво е - "демокрация" без закони - такава, каквато на него - и не само на него , му се иска да има винаги у нас, Хайде, приятен ден и не дърпай котката за опашката - т.е. не я бъркай с котета и котенца :)


Странджа, недей ми дума врели-некипели, щото и ти знаеш, че ЦСКА беше изхвърлен незаконно от А група и съвсем законно си се и върна. Държавата винаги ще си вземе парите, пък ако не ги вземе, още по-добре. Все едно нещо е правила за нас живите мъртви някога? Да ти фукнем в държавата, Странджа. Думате винаги каквото ви е угодно. А моята позиция е твърда- подкрепа и за двете ЦСКА-та до дупка, няма да споря с колеги цесекари, щото си имам собствени виждания и мнения, чакам да видя година или две кое дружество ще просъществува и ще влезна заради вас лошите да ви пиша- така и така, баце Таско си избра еди кое си дружество, поради еди какво си. Но много добре знаете, че до една година старото нема да съществува, ако просъществува новото. Затова се напъвате с писма от Фифа и Уефа, да не позатегнем коланите, че после по-зорлем ще станат нещата, които сте си поставили за цел. По тази тема не мисля да говоря повече. Не, няма да има извънредни избори, така да ги наречем. :)

[offtopic]Нема котенца, нема и кученца- и двете ЦСКА в ефир, в която и група да сме, ще чупим тв рейтингите отново. Защото и припознавачи и оздравители ще гледаме заедно. :)[/offtopic]

Прогноза за мача: 0-1 за Интер :cry:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта