ЦСКА СОФИЯ: Дарение за лиценз

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
DIMO
Мнения: 137
Регистриран на: 11 апр 2014 17:36
Контакти:

Re: ЦСКА СОФИЯ: Дарение за лиценз

Мнениеот DIMO » 30 мар 2015 15:33

Не забравяйте,че срещу дълговете в НАП има заложена земя за около 10-на милиона, собственост на Боклуците. При фалит, НАП я взима...и тогава да те прекарат с 10 млн. е достатъчна причина...в някоя тъмна нощ, в някоя тъмна уличка...и после - блага пшеница.

dido77
Мнения: 191
Регистриран на: 25 юли 2011 11:02
Контакти:

Re: ЦСКА СОФИЯ: Дарение за лиценз

Мнениеот dido77 » 30 мар 2015 15:55

защо написа:
DIMO написа:Никой не иска ЦСКА. Това е ясно. Томов никакъв инвеститор не е намерил, всичко е прах в очите. Но и никой друг не иска да го фалира, защото ще си навлече омразата на феновете и е една голяма "червена точка" в професионалната му и житейска кариера. Най добре е отбора да го вземат феновете и те да го фалират. Така никой няма да причаква да ги бие.


Да, щеше да е лесно решение за него да послуша тия шемети, дето зорлем се натискаха вчера. Трябва да му се признае, че човекът продължава да търси решение за ЦСКА, а не да се отърве.


В дълбоко заблуждение си. Решението, което търси не е с посока ЦСКА, а има люксембургски повей и име на древен струнен музикален инструмент. Там е ключът за палатката.

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: ЦСКА СОФИЯ: Дарение за лиценз

Мнениеот Unforgiven_M » 30 мар 2015 18:53

Вярно ли има и финансови сътресения около вас?
- Ами как! С Митата Якимов не сме взимали заплати от една година! Точно година. В същото време някои хора си пълнят гушите, а уж спасяват ЦСКА. Сега са се скрили при жена си в Стара Загора и чакат пак да ги повикат.

- Стойчо Младенов ли визирате?
- Него.

- Откъде знаете кой какво е взел?
- Нали съм шеф в Надзорния съвет, отивам в счетоводството и знам кой колко прибира. Фамилия Младенови е взела за последната година близо 800 000 лева, а за служителите и треньорите в школата все няма.

- Не са ли много пари?
- Неговата е 40 000 лева, на сина му 10 000. Да не говорим, че големият му син е мениджър. Крие се зад един руснак.

- Добре, вие защо сте разписвали подобни заплати?
- Не, заплатите не влизаха в нашите задължения. Подписвали сме за футболисти. За заплатите подписваха Томов и Тодоров. В интерес на истината Тодоров не одобряваше всичко, което става. Даже беше против някои неща.

- Например?
- Ами неустойката от 240 000 лева, която Стойчо Младенов взе през януари. Всъщност, заради нея стана целия скандал с Манджуков и Инджов.

- Защо?
- Защото те преведоха веднага след Нова година пари за заплати. Доста пари. Имаше и за заплати на футболистите, и за служителите, и за треньори в школата. Томов обаче плати с тях 240 000 лева на Стойчо Младенов и за служителите не остана. Говоря за неустойка от времето на "Титан". Манджуков и Инджов побесняха. Нормално.


Това е абсурдно просто... ама те Томов и Младенов са добрите и спасителите, а Инджов и Манджуков са лошите, че са ви осигурили съществуването няколко месеца... Щото ако ги нямаше да дават реални пари, а не само обещания като Томов, отдавна щяхте да сте без отбор...

helemong
Мнения: 467
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: ЦСКА СОФИЯ: Дарение за лиценз

Мнениеот helemong » 30 мар 2015 22:41

Лупи спечели доста откакто смени титаните. Оттърва се от затвора покрай ЦСКА. Афишира се като "Спасител на клуба" и даде много безмислени и противоречиви интервюта. Колко мангизи гушна покрай "спасяването" сигурно не знае и той самият. Сам призна,че пари за ЦСКА не е давал, но колко "червени шарана" хвана сигурно знае. Не може Стойчо сам да е прибрал 800 бона сигурно са ги делкали с Лупи. Схемата е ясна. Лупи подписва голяма заплата за Стойчо и "Екзекутора" му дава процент от нея. Стойчо си допълва разликата от "черните перли" които води на килограм. Лупи омайва баламите да даряват и "спасява ли спасява". Инджов затова каза,че не може да утоли финансовата им жажда. Тарикатите ще виреят докато има балами. Не може да се отрече на Лупи, че умее да манипулира и винаги ще намери баламурници.

Потребителски аватар
Yoda_
Мнения: 345
Регистриран на: 16 юни 2014 16:53
Контакти:

Re: ЦСКА СОФИЯ: Дарение за лиценз

Мнениеот Yoda_ » 31 мар 2015 09:38

Както е казал Тери Пратчет : "Всяка секунда на света се ражда по един глупак"...

Или перефразирано : Всяка секунда на света се ражда по един балама, който само чака да бъде врътнат от тарикатите.

:lol:
Wikipedia : Българите са малък, но изключително прост народ. Тъпи, неуки, необразовани и озлобени комплексари, мързеливи неработещи пияници, чакащи на заплатите на жените си. Амин !

Изображение

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: ЦСКА СОФИЯ: Дарение за лиценз

Мнениеот volf » 31 мар 2015 14:00

Големи сте........!
В хода на кампанията за спасение на ЦСКА сте събрали почти толкова пари, колкото Лудогорец от продажба на фен артикули за същия период!
http://www.sportal.bg/news.php?news=540310

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЦСКА СОФИЯ: Дарение за лиценз

Мнениеот boabbb » 31 мар 2015 14:11

volf написа:Големи сте........!
В хода на кампанията за спасение на ЦСКА сте събрали почти толкова пари, колкото Лудогорец от продажба на фен артикули за същия период!
http://www.sportal.bg/news.php?news=540310


Тука са вкарали оборота от кренвирши и дарението от мюфтийството - затова сте стигнали тая сума ;) :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА СОФИЯ: Дарение за лиценз

Мнениеот GOLEADOR » 31 мар 2015 14:19

volf написа:Големи сте........!
В хода на кампанията за спасение на ЦСКА сте събрали почти толкова пари, колкото Лудогорец от продажба на фен артикули за същия период!
http://www.sportal.bg/news.php?news=540310

Мишок,гледам повтаряш един и същ пост във всички теми свързани с ЦСКА!За това пак ще ти повторя и моя отговор.Вие никога няма да дарите пари за Лудогорец.Ако клуба опре до феновете за пари сте загинали.Това е положението.

[center]Изображение[/center]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Sublimie+
Мнения: 239
Регистриран на: 26 авг 2011 11:12
Контакти:

Re: ЦСКА СОФИЯ: Дарение за лиценз

Мнениеот Sublimie+ » 01 апр 2015 15:15

http://topsport.ibox.bg/news/id_5935214

Някой има ли съмнения за това къде точно отиват парите от дарения?

Не, разбира се! Много е трудно да се замислиш за 3мин и да разбереш, че Лупи няма откъде другаде да вземе пари, освен от заем. А какво по-хубаво от това, да изтегли заем сам от себе си, и да накара всичките тези хора, които обичаха ЦСКА да му платят за брилянтната схема?

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: ЦСКА СОФИЯ: Дарение за лиценз

Мнениеот alchemist » 01 апр 2015 19:00

„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта