ЦСКА СОФИЯ: Дарение за лиценз

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Ще помогнем ли на любимия клуб купувайки акции?!

Мнениеот vayk » 26 мар 2015 17:16

glover написа:
vayk написа:
glover написа:
vayk написа:В момента по-важната задача е да се съберат 1 млн. лв. до вторник за лиценза. На сайта е поместен призив за помощ с банковата сметка за даренията. Огромна част от парите, събрани за първото ИПО стоят непотърсени по сметките на инвестиционните посредници. Всеки, който не си е взел обратно парите може да ги преведе по тази сметка.


колега чули на пресконференцията как лупи е ходил цяла седмица с 5 лв.в джоба а парите си ги е давал за ЦСКА ти вярваш ли му за това- аз не и за това няма да му дам пари защото парите ми ще потънат в бездънния му джоб и няма да стигнат до отбора сега ще има и оправдание за фалита виновни са двете фамилии реално той не е дал и една стотинка от себе си издържаше отбора със заеми и продажба на играчи



Всеки решава сам за себе си. Аз знам, че ЦСКА няма да вземе лиценз ако до вторник не се съберат парите и затова възнамерявам парите си от IPO-то да ги прехвърля утре по дарителската сметка.


сигурен ли си че ще отидат за лиценза а не за бензин за джипа на лупи




Както казах, всеки решава сам за себе си! Аз лично ще дам пари.

Lovech2000
Мнения: 187
Регистриран на: 04 юни 2014 15:02
Контакти:

Re: Ще помогнем ли на любимия клуб купувайки акции?!

Мнениеот Lovech2000 » 26 мар 2015 17:19

Армейци, купувайте, за да храните един професионален мошеник !!!
Да извадят ЦСКА от А група и да се започне отначало!
Това е единствения шанс!

Луд Гидия 123
Мнения: 372
Регистриран на: 14 сеп 2014 18:02
Контакти:

Re: Ще помогнем ли на любимия клуб купувайки акции?!

Мнениеот Луд Гидия 123 » 26 мар 2015 17:21

Насааааам балъцииии! Хранете Лупитооооо! Давайтееее!
Гарваните грачат грозно, зловещо..................а орлите си летят.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Ще помогнем ли на любимия клуб купувайки акции?!

Мнениеот Pragmatichen » 26 мар 2015 17:21

Момчета, никой от вас не си намира парите на улицата, нито ги копае, всеки от вас ходи на работа за някаква заплата, нали?
Не си давайте парите на този доказан мошеник и лъжец, защото и 1 млрд да му дадете, всичко ще открадне.
Загроби Кремиковци, сега загробва за 2-ри път ЦСКА и вие му броите последните си левчета за УЖ някакво спасение.
Ботев като игра във В група и после какво, нима не се върна отново в А група и то по-силен от преди?
Хората на това му казват КАТАРЗИС, пречистване.
Понякога е по-добре фалит и започване от нулата на чисто, отколкото десетки години мъка и пари на вятъра в джобовете на мошеници като Томов, Батков и т.н.
Уверявам ви, че за Левски и ЦСКА е МНОГО ПО-ДОБРЕ да фалират и да почнат от В група и пак да се върнат в елита като СИЛНИ отбори(както в Италия се случи с Ювентус по други причини), отколкото в момента и двата "гранда" да вегетират, да просят пари кой с акции, кой в Арена Армеец и накрая няма дори за заплати.
Шефилд У. ви казват, че са купили Буш от ЦСКА за 1.3 млн евро, Томов ви обяви, че е продаден за 500 хил евро, 800 хл евро разлика си ги прибра и ви лъже най-нагло, а вие ще отделяте от хляба на децата и семействата си, за да давате на този крадец, който години наред ви намипулира с "любовта ви към червения клуб".
Пак ви казвам, не давайте нито стотинка на Томов, да видим какво толкова страшно ще стане, ако ЦСКА фалира?
Ботев има ли го, има го?
И вас ще ви има, и Левски ще ги има, не наливайте парите си в джобовете на мошеници и некадърници като Батков и Томов, защото ЦСКА и Левски ще ги има и след тях, а вашите пари отиват в джобовете им.
Това е от мен!
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

scot
Мнения: 348
Регистриран на: 07 мар 2014 14:57

Re: Ще помогнем ли на любимия клуб купувайки акции?!

Мнениеот scot » 26 мар 2015 17:28

малей кви призиви....
решавам аз да дъръ орган, да подпомегнем ЦСКА. И си викам - сърце ше жертвам, че най-скъпо. Ама прават ми проба за съвместимос и иизуезна синьо!
Викам си: не мое да бъде. След тройната експертиза се установи, че е посинело суед брилянтната размена титла за купа с литеска. Мноо съм марзил игрите ва зеуеното сукно и имало посуедствия.
Минавам през битака да дарим нещо се пак! И КУПИХ ЕДИН ВЪЛЧИ КАПАН. ШЕ дарявам вълчи капан без егнето вътре. и кат се фане лупита / то горкото е вътре наполовина вече/ ше го чекам със калашник и 5 пълнитела. И тва не от злоба, неееееееееееееее, мойто врачка ми каза - ако си искаш пак да то почервенее сърцето требе да улечеш лупи с бухалка мефду очите.
Ше се дарява и помага, нема как.
ха,хах,хах,хахахахахаха
Станахте за смех и на кокошките с тия еврейски земни схеми и пирамиди. от фенове по 3 акции и 5 коктейли молотов.

Потребителски аватар
lz1tmw
Мнения: 393
Регистриран на: 23 сеп 2009 08:31
Контакти:

Re: Ще помогнем ли на любимия клуб купувайки акции?!

Мнениеот lz1tmw » 26 мар 2015 17:29

Решението на Томов - да проси пари от феновете. И това ми било собственик наричаш себе си спасител. Има ли още наивници на този свят. Цялата му дейност в ЦСКА е един вид АЛО-измама.

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Ще помогнем ли на любимия клуб купувайки акции?!

Мнениеот veselinsk » 26 мар 2015 17:35

Супер цинично е да искаш пари от обикновените хора, които масово работят за 500-600 лв да помагат за спасението на фирма, в която се раздават заплати от рода на 40 хиляди на месец за треньора и по 15 за разни бездарни ментета.
Изображение

biso62
Мнения: 318
Регистриран на: 17 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: Ще помогнем ли на любимия клуб купувайки акции?!

Мнениеот biso62 » 26 мар 2015 17:47

Аз реших и преведох 50 лв.Всеки решава сам за себе си.Надявам се,че тези,дето все се страхуват да не изстинат и да не се минат ще дават по 10 лв да гледат ЦСКА"Мировяне на стадион "Димитър Пенев".Големи фенове сте,няма що!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Ще помогнем ли на любимия клуб купувайки акции?!

Мнениеот blue avalanche » 26 мар 2015 17:55

На въпроса в Темата:
Не!Защото акции няма да има. :mrgreen:

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Ще помогнем ли на любимия клуб купувайки акции?!

Мнениеот cska-632 » 26 мар 2015 17:58

biso62 написа:Аз реших и преведох 50 лв.Всеки решава сам за себе си.Надявам се,че тези,дето все се страхуват да не изстинат и да не се минат ще дават по 10 лв да гледат ЦСКА"Мировяне на стадион "Димитър Пенев".Големи фенове сте,няма що!

Балък. С удоволствие ще гледам ЦСКА във В група с български футболисти и няма да плащам заплатата на чужденци, които не биха взели в нито едно друго елитно първенство.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта