Сайтът на ЦСКА с нова визия

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Сайтът на ЦСКА с нова визия

Мнениеот Кировец » 08 фев 2015 12:58

http://www.cska.bg/

Теренчето с играчите по него е наистина изненадващо хрумване, личат обаче пропуски в обслужването и рефрешването на инфото за играчите. Буш е продаден, но продължава да води атаката. :)

Всъщност в момента се работи по сайта, защото е празен. :roll:

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Сайтът на ЦСКА с нова визия

Мнениеот Logical person » 08 фев 2015 13:09

Още не е готов, пуснали са го преждевременно. Но е хубав като дизайн. Остава само да видим с какво и как ще го обновяват.

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Сайтът на ЦСКА с нова визия

Мнениеот Libera » 08 фев 2015 18:43

Ако се чудите къде потъват пари - ето ви нагледно. Сайтът на ЦСКА се сменя всяка година, а това не е безплатно, милички!

pobeda1
Мнения: 49
Регистриран на: 25 фев 2009 23:08
Контакти:

Re: Сайтът на ЦСКА с нова визия

Мнениеот pobeda1 » 08 фев 2015 18:54

добавете и видео архив, на мачаовете изиграни от отбора
може да натварите малко мачове от тука http://poloma.net/A_grupa/CSKA_(Sofia).html
но попринцип международните мачове са забранени да се качват в YOUTUBE и хубаво ще бъде да са качени на сървъра на страницата и от там да могат да се гледат. Според мене всеки един клуб трябва да си има видео архив на мачовете им

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сайтът на ЦСКА с нова визия

Мнениеот W84me » 08 фев 2015 19:45

Аз по-аматьорско изпълнение не съм виждал, не се обиждайте, но това е наистина смешно... За 15 минути всеки средностатистически developer ще направи много по-добър сайт.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24561
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Сайтът на ЦСКА с нова визия

Мнениеот boabbb » 09 фев 2015 08:31

W84me написа:Аз по-аматьорско изпълнение не съм виждал, не се обиждайте, но това е наистина смешно... За 15 минути всеки средностатистически developer ще направи много по-добър сайт.


Пичага, вашия сайт ще го направи не един средностатистически "девелопър" ( щото дизайнер не е достатъчно изчанчена дума :lol: ), а аз, който съм средностатистически мегааматьор в тая област :mrgreen: :mrgreen: С какви очи ще кажеш ,че е зле, при положение, че levski.bg изглежда като правен на Dreamweaver :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 7 госта