X Кръг: Берое - ЦСКА 28.09, 19:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

minchev_1951
Мнения: 772
Регистриран на: 26 май 2013 14:24
Контакти:

Re: X Кръг: Берое - ЦСКА 28.09, 19:30ч.

Мнениеот minchev_1951 » 28 сеп 2014 23:23

percival написа:
minchev_1951 написа:Има ли тук честно чорбарче да кажe - ако вместо Съндей, играч от Берое имаше вече картон и беше направил нарушение за втори жълт картон - какво щеше да свири чернодрешкото Ебайло Стоянов?
Жалко, че такъв като него не се случи на мачовете на ЦСКА със Зимбру... :roll:


Дори смея да кажа ,че нямаше никакъв фал.
Дават мача по нова на запис изгледай го.Точно в този мач ЦСКА беше доста ощетен от съдийските отсъждания.Най-вече от този с байряка от към А.

.......................................................

Като ви опъне Лудогорец още 3 пъти, титлата и в това първенство ще я гледате през крив макарон. :o

Потребителски аватар
percival
Мнения: 3616
Регистриран на: 03 сеп 2010 15:36
Контакти:

Re: X Кръг: Берое - ЦСКА 28.09, 19:30ч.

Мнениеот percival » 28 сеп 2014 23:24

Щом заслужават и 10 пъти да ни бият .Тебе обаче кво те топли ?
Кашчей:Никаква песен няма да пея.Ще тегля една сочна на БФС и футбола и ще го заеба!
Не Япония,ами и Сан Марино ще не натътрузи 7 гола в един мач,ако продължават така да го управляват този футбол-с компромиси, врътки,спестени наказания, щото са наши хора

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: X Кръг: Берое - ЦСКА 28.09, 19:30ч.

Мнениеот daniel875 » 28 сеп 2014 23:25

Демба Ба написа:Единственият начин Стойчо Младенов да стане шампион е по модела от 2003 и 2008 година- т.е. още първия полусезон ЦСКА да натрупа голям аванс, конкурентите да грешат постоянно и вече през пролетта да се доиграва първенството. Стигне ли се обаче до решителни мачове за титлата, до напечена ситуация, той просто се омазва здраво.Та мисълта ми е, че ако преди втората фаза ЦСКА не води поне със 8-10 точки пред втория, просто няма да стане шампион :lol: Та това е сега задачата на конкурентите- държиш къса дстанция, държиш ги под напрежение и в последните 7-8 кръгате сами ще напълнят памперсите- справка: 2012 година и осемте профукани точки 4 кръга преди края :mrgreen:

С Гонзо треньор ние и насън не можем да ги минем. Хубавото е, че Херо ще дойде през зимата. Ако имаме малко изоставане от тях, шансовете не са за пренебрегване. Представянето като гост обаче е трагедия. Три загуби и само една победа срещу последния.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: X Кръг: Берое - ЦСКА 28.09, 19:30ч.

Мнениеот daniel875 » 28 сеп 2014 23:26

percival написа:Щом заслужават и 10 пъти да ни бият .Тебе обаче кво те топли ?

Късметлии сте вие. "Лудогорец" ще има голям проблем покрай европейските ангажименти. Днешният мач беше ясен.
С "Ботев" няма да е същото.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

bastuna203
Мнения: 46
Регистриран на: 28 сеп 2014 23:24
Контакти:

Re: X Кръг: Берое - ЦСКА 28.09, 19:30ч.

Мнениеот bastuna203 » 28 сеп 2014 23:33

Добър вечер на всички!
Връщам се от Стара Загора и гледам, че някакво модераторче ме е баннало до 4.10 защото на вчерашния мач на ония съм си позволил да нарека кренвиршите от Разград Лайногорец за селските им изпълнения през целия мач. Колкото и да ги мразя рогатите не може да не се признае първото им полувреме вчера и кощунството на коментарора и на малкото им българчета в селския им оркестър. И защото казах нещата реално получвавам бан от някакво модераторче с комплекси за малоценност. Както и да е. Очаквам нов бан :mrgreen:
За днешния мач - ми изненадващо за мен направо ги смчкахме, особено първото полувреме. Много положения - никакъв късмет. Съдията дори да не беше видял рикушета в ръката, спокойно можеше да си свири блок-аут и да си ни даде 1 точка. Второто полувреме малко по-хаотично, но си взехме своето. Тази пияница Карачанаков трябва да го държат на терена да бие само фауловете, достатъчно е :idea:
Тъй като някой питаше за негърчето Неделя - можеше спокойно да бъде изгонен. Този всеки мач едно и също - 7-8 нарушения, жълт картон и няколко сбъркани паса към защитниците с опасни последващи контри. Дървосекачът Боби Галчев се включи много добре. Направо неочаквано. В петък всички на мач, ако не пиша - почивка съм до 4-ти :mrgreen:

П.С. Махнете този даниелчо 875 да не му четете мненията. Детето всеки път едно и също сере ;)

Потребителски аватар
samocska1
Мнения: 169
Регистриран на: 14 сеп 2014 10:03
Контакти:

Re: X Кръг: Берое - ЦСКА 28.09, 19:30ч.

Мнениеот samocska1 » 28 сеп 2014 23:38

Честита победа армейци!!!
Бяхме по-добри и заслужено спечелихме.

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: X Кръг: Берое - ЦСКА 28.09, 19:30ч.

Мнениеот daniel875 » 28 сеп 2014 23:42

bastuna203 написа:Добър вечер на всички!
Връщам се от Стара Загора и гледам, че някакво модераторче ме е баннало до 4.10 защото на вчерашния мач на ония съм си позволил да нарека кренвиршите от Разград Лайногорец за селските им изпълнения през целия мач. Колкото и да ги мразя рогатите не може да не се признае първото им полувреме вчера и кощунството на коментарора и на малкото им българчета в селския им оркестър. И защото казах нещата реално получвавам бан от някакво модераторче с комплекси за малоценност. Както и да е. Очаквам нов бан :mrgreen:
За днешния мач - ми изненадващо за мен направо ги смчкахме, особено първото полувреме. Много положения - никакъв късмет. Съдията дори да не беше видял рикушета в ръката, спокойно можеше да си свири блок-аут и да си ни даде 1 точка. Второто полувреме малко по-хаотично, но си взехме своето. Тази пияница Карачанаков трябва да го държат на терена да бие само фауловете, достатъчно е :idea:
Тъй като някой питаше за негърчето Неделя - можеше спокойно да бъде изгонен. Този всеки мач едно и също - 7-8 нарушения, жълт картон и няколко сбъркани паса към защитниците с опасни последващи контри. Дървосекачът Боби Галчев се включи много добре. Направо неочаквано. В петък всички на мач, ако не пиша - почивка съм до 4-ти :mrgreen:

П.С. Махнете този даниелчо 875 да не му четете мненията. Детето всеки път едно и също сере ;)

Аз на мачове на "Левски" вече ходя много рядко. Какво да правя на стадиона сред вандалите, които основно рушат? Няма смисъл. По - добре човек да е здрав!
Браво на теб, че си отишъл до Августа Траяна!
По - голям съм от теб за съжаление. Радвам се, че ме подмладяваш. Това е комплимент. Жив и здрав!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

bastuna203
Мнения: 46
Регистриран на: 28 сеп 2014 23:24
Контакти:

Re: X Кръг: Берое - ЦСКА 28.09, 19:30ч.

Мнениеот bastuna203 » 28 сеп 2014 23:53

Преди да ме изхвърлят, да кажа и едно "Браво" на Синчец - винаги е казвал нещата така както ги вижда, а не така както му е изгодно! Евала, пич! 8-)

Потребителски аватар
gacobacov
Мнения: 726
Регистриран на: 25 мар 2008 17:39
Местоположение: София
Контакти:

Re: X Кръг: Берое - ЦСКА 28.09, 19:30ч.

Мнениеот gacobacov » 28 сеп 2014 23:57

Темата за Монтана 68 стр, тая 38 :lol: без мишките е така 8-)

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: X Кръг: Берое - ЦСКА 28.09, 19:30ч.

Мнениеот W84me » 29 сеп 2014 00:06

gacobacov написа:Темата за Монтана 68 стр, тая 38 :lol: без мишките е така 8-)

Какво да се коментира уговорен мач? Берое второто полувреме НЕ играха!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKArforever, danko_sot и 23 госта