66 години от спечелване на първата шампионска титла на ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: 66 години от спечелване на първата шампионска титла на ЦСКА

Мнениеот Red joker » 09 сеп 2014 15:41

W84me написа:Комунисти! Белязани за вечни времена!

Изяш си таш.ац.ите,ако ти е останало нещо за ядене :mrgreen: ... :lol:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: 66 години от спечелване на първата шампионска титла на ЦСКА

Мнениеот damageplan » 09 сеп 2014 15:44

Отборът от Б група -Чавдар София се обединява със Септември София на 04.05.1948 и на 05.05.1948-а година вече записва първа загуба от отбора на Левски .Само в комунистическа държава може да се случи този цирк , отбор започнал първенството в Б група да стане шампион на страната .
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
liliputchica
Мнения: 694
Регистриран на: 01 сеп 2013 12:57

Re: 66 години от спечелване на първата шампионска титла на ЦСКА

Мнениеот liliputchica » 09 сеп 2014 15:44

W84me написа:Комунисти! Белязани за вечни времена!

За вас сме изнасилвачи :!:
[offtopic]нямам[/offtopic]

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: 66 години от спечелване на първата шампионска титла на ЦСКА

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 09 сеп 2014 15:54

Наистина умирам от яд!

-Най-много ме е яд, че моя отбор носи прякота на най-голямата Българска личност и светия Васил Иванов Кунчев - Левски, вместо да носи името на съветски изрод! :(

-Също ме е яд, че за емблема имаме чисто българската буква Л от българската азбука кирилицата, вместо конунистическо-юдейски символ петолъчка заградена със житни класове! :cry:

-Много ме е яд също, че моя отбор носи синьото и цветовете на свободата, вместо да играеше в червено и цветовете на червената армия! :(

-А най ме яд, че моя отбор е основан от деца и ученици, вместо от разни комунисти, ятаци, мандраджии и болшевики! Това не мога да го преживея просто! :cry: :oops: 8-)

-Също така ме е яд адски много и за това, че се класираме в А група вместо да откраднем мястото на Ботев, че не сме станали шампиони 4 месеца след като сме основани, че нямаме 9 поредни титли в тези хубави дни на свобода 50-те години на 20 век, а и че нямаме 6 сателита в А група та да ни лягат редовни, нито пък сме крадели футболистите които са изпълнявали военния си дълг към държавата! :cry: Много ме е яд, че не сме били и ние такива, умирам от яд, не се търпи просто!!! :mrgreen:

Честит ви празник цесекари, вашия любим и родилен 9 септември!
Последна промяна от Avanti_Ragazzi на 09 сеп 2014 16:02, променено общо 2 пъти.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: 66 години от спечелване на първата шампионска титла на ЦСКА

Мнениеот Червени Воини » 09 сеп 2014 15:56

russia написа:Кой както иска така да гледа на ЦСКА! За мен това е моят отбор. Отбор побеждавал едни от най-добрите клубове в Европа, отбор изкарал в Европа/и то в какви отбори само/ играчи прославили България - кой капитан на отбора си, кой пък голмайстор, кой носител на "Златната топка", все едни такива "мижави" постижения, недостижими за псевдо звездите на отбор, на който най-значимият му трансфер е в Рубин Казан. :lol:
САМО ЦСКА!


Честито армейци! :geek:
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: 66 години от спечелване на първата шампионска титла на ЦСКА

Мнениеот Red joker » 09 сеп 2014 16:05

Avanti_Ragazzi написа:Наистина умирам от яд!

-Най-много ме е яд, че моя отбор носи прякота на най-голямата Българска личност и светия Васил Иванов Кунчев - Левски, вместо да носи името на съветски изрод! :(

-Също ме е яд, че за емблема имаме чисто българската буква Л от българската азбука кирилицата, вместо конунистическо-юдейски символ петолъчка заградена със житни класове! :cry:

-Много ме е яд също, че моя отбор носи синьото и цветовете на свободата, вместо да играеше в червено и цветовете на червената армия! :(

-А най-ме е яд, че моя отбор е основан от деца и ученици, вместо от разни комунисти, ятаци, мандраджии и болшевики! Това не мога да го преживея просто! :cry: :oops: 8-)

-Също така ме е яд адски много и за това, че се класираме в А група вместо да откраднем мястото на Ботев, че не сме станали шампиони 4 месеца след като сме основани, че нямаме 9 поредни титли в тези хубави дни на свобода 50-те години на 20 век, а и че нямаме 6 сателита в А група та да ни лягат редовни, нито пък сме крадели футболистите които са изпълнявали военния си дълг към държавата! :cry: Много ме е яд, че не сме били и ние такива, умирам от яд, не се търпи просто!!! :mrgreen:

Честит ви празник цесекари, вашия любим и родилен 9 септември!

Е миии...изяш си и ти т.ша.ци.те,ако ти е останало нещо от тях след толкова яд и резили, де (освен ако не си гущер :mrgreen: )
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12768
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 66 години от спечелване на първата шампионска титла на ЦСКА

Мнениеот BRF » 09 сеп 2014 16:17

caci написа:Нямат ли срам тия червените.Това да знаеш как е създадено отборчето и как са мачкани другите,за да се постигнат целите от създаването му е най малкото унизително да парадираш с такива победи.Както казва един приятел"ако съм знаел като малък какъв срам ще е да съм фен на този отбор,никога нямаше да ходя на мачовете им".

А двете титли на твоето отборче преди нашата първа,как са постигнати?

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12768
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 66 години от спечелване на първата шампионска титла на ЦСКА

Мнениеот BRF » 09 сеп 2014 16:23

Да го д,хат всички комплексари и борци срещу комунизма!В онези времена всички отбори са били ведомствени,така че теорията за това,че само ЦСКА е бил такъв :lol: !

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: 66 години от спечелване на първата шампионска титла на ЦСКА

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 09 сеп 2014 16:38

BRF написа:
caci написа:Нямат ли срам тия червените.Това да знаеш как е създадено отборчето и как са мачкани другите,за да се постигнат целите от създаването му е най малкото унизително да парадираш с такива победи.Както казва един приятел"ако съм знаел като малък какъв срам ще е да съм фен на този отбор,никога нямаше да ходя на мачовете им".

А двете титли на твоето отборче преди нашата първа,как са постигнати?


С отбор в който 8 от твърдите титулярни 11 футболисти са играли в Левски още от преди 9 септември! Отбор на Левски който печели първия дубъл в историята на футбола в България през 1942 година! Хора като Мистри, Жук, Коце Георгиев, Мазников-Попето, Стефан Никушев, Атанас Динев-Насо, Чори и Валяка!

Като дори 4-ма от тези които идват след 9-ти в Левски, са играли и преди това за Левски! Това са Апостол Соколов-Поцо бащата на Гошо Соколов, Стефан Методиев-Немски, както и Георги Младжов, и Димитър Дойчинов които и двамата са юноши на Левски!

Сега доволен ли си, ако не вярваш на написаното може да си поиграеш и да го провериш ако искаш! ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14385
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: 66 години от спечелване на първата шампионска титла на ЦСКА

Мнениеот damyanov1963 » 09 сеп 2014 16:45

Честито на Вечно вторите след ЦСКА Москва!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта