7 кръг ЦСКА София - Ботев Пловдив FT 0:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Perroquet
Мнения: 263
Регистриран на: 25 юли 2012 15:15
Контакти:

Re: 7 кръг ЦСКА София - Ботев Пловдив |01.09|

Мнениеот Perroquet » 27 авг 2013 08:35

onegavon написа:Очаквам римейк на пролетния мач. След като видях как Слабия си правеха каквото искат в Пловдив съм оптимист.

Е , чак каквото си искат е силно казано... :) Да , БОТЕВ допусна необичайно много грешки в защита , но не забравяй че не игра капитана Минев. В София титулярната отбрана е налице. Освен това се завръщат и Вандер , и Цветков в атака. В мача със Славия се видя , че когато мача не върви добре за БОТЕВ ,футболистите се стряскат и започват да мачкат безмилостно /така се получи и в домакинството с говедата /. Ако БОТЕВ не получи ранен гол , в течение на мача ще става все по-трудно за ЦСКА. 8-)

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: 7 кръг ЦСКА София - Ботев Пловдив |01.09|

Мнениеот mistreated » 27 авг 2013 09:08

Perroquet написа:
onegavon написа:Очаквам римейк на пролетния мач. След като видях как Слабия си правеха каквото искат в Пловдив съм оптимист.

Е , чак каквото си искат е силно казано... :) Да , БОТЕВ допусна необичайно много грешки в защита , но не забравяй че не игра капитана Минев. В София титулярната отбрана е налице. Освен това се завръщат и Вандер , и Цветков в атака. В мача със Славия се видя , че когато мача не върви добре за БОТЕВ ,футболистите се стряскат и започват да мачкат безмилостно /така се получи и в домакинството с говедата /. Ако БОТЕВ не получи ранен гол , в течение на мача ще става все по-трудно за ЦСКА. 8-)


Цветков няма как да играе в този мач, изобщо се съмнявам, че в следващите 1-2 месеца ще играе.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
vhpvhp
Мнения: 848
Регистриран на: 22 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: 7 кръг ЦСКА София - Ботев Пловдив |01.09|

Мнениеот vhpvhp » 27 авг 2013 09:29

mistreated написа:
Perroquet написа:
onegavon написа:Очаквам римейк на пролетния мач. След като видях как Слабия си правеха каквото искат в Пловдив съм оптимист.

Е , чак каквото си искат е силно казано... :) Да , БОТЕВ допусна необичайно много грешки в защита , но не забравяй че не игра капитана Минев. В София титулярната отбрана е налице. Освен това се завръщат и Вандер , и Цветков в атака. В мача със Славия се видя , че когато мача не върви добре за БОТЕВ ,футболистите се стряскат и започват да мачкат безмилостно /така се получи и в домакинството с говедата /. Ако БОТЕВ не получи ранен гол , в течение на мача ще става все по-трудно за ЦСКА. 8-)


Цветков няма как да играе в този мач, изобщо се съмнявам, че в следващите 1-2 месеца ще играе.

Два месеца бля...иска ти се. Дори и две години да го няма Цветков, това не ви спсява. Ботев е класа , с Вандер , Ромарио, Неделев ... в атака, ще ви дупчат - като пирон кисело мляко , ще ви дупчат ! :mrgreen: Апата не го виждам завалията...

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: 7 кръг ЦСКА София - Ботев Пловдив |01.09|

Мнениеот mistreated » 27 авг 2013 09:33

vhpvhp написа:Два месеца бля...иска ти се. Дори и две години да го няма Цветков, това не ви спсява. Ботев е класа , с Вандер , Ромарио, Неделев ... в атака, ще ви дупчат - като пирон кисело мляко , ще ви дупчат ! :mrgreen: Апата не го виждам завалията...


Иска ми се, не иска ми се, абсолютен факт е, че Цветков няма как да играе в този мач. Голяма е вероятността и Неделев да не е в отбора дотогава. Ботев е класа само в зомбираните ви тикви.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
botevforever
Мнения: 974
Регистриран на: 29 юли 2010 19:11
Контакти:

Re: 7 кръг ЦСКА София - Ботев Пловдив |01.09|

Мнениеот botevforever » 27 авг 2013 10:12

Captain Stottlemeyer написа:0:0 или 1:1 в полза на "Левски" и Стойчо бетонира новия си хиксов прякор, без от това да загуби "правилният футбол". 8-)

Не можах само да разбера каква ще е ползата за "Левски" от евентуален "Х"?
Явно колегата не е запознат с новия регламент на първенството.Логично би било заклет левскар като капитана да предпочете победа за ЦСКА.Защо?При очертаващото се твърдо класиране на "Ботев" в първата седмица и недотам осигуреното такова за ЦСКА,печелившият резултат за желаещият по-предно класиране в юбилейната година левскар е победа на ЦСКА.
След като твърдо ще избегне два нови мача с "Ботев" с последващото в тях унижение,за "Левски" би било добре да избегне и такива с традиционно труден противник.
Това би му осигурило по-големи шансове за престижно класиране във втората седмица. :mrgreen:

Изображение
НИЙ ПАК ЩЕ БЪДЕМ НА ВЪРХА-ТОВА Е НАШАТА СЪДБА!
Фен на Локо:
"ПРОУМЕЙТЕ ИСТИНАТА И СЕ ПРИМИРЕТЕ ,БОТЕВ Е ПО-ПОПУЛЯРНИЯ ОТБОР И ПО УСПЕШЕН В ИСТОРИЧЕСКИ ПЛАН ,ЛОКОМОТИВ Е ВТОРИЯ ОТБОР В ПЛОВДИВ.
http://sport.plovdiv24.bg/368514.html (стр.6)

Потребителски аватар
vhpvhp
Мнения: 848
Регистриран на: 22 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: 7 кръг ЦСКА София - Ботев Пловдив |01.09|

Мнениеот vhpvhp » 27 авг 2013 10:49

mistreated написа:
vhpvhp написа:Два месеца бля...иска ти се. Дори и две години да го няма Цветков, това не ви спсява. Ботев е класа , с Вандер , Ромарио, Неделев ... в атака, ще ви дупчат - като пирон кисело мляко , ще ви дупчат ! :mrgreen: Апата не го виждам завалията...


Иска ми се, не иска ми се, абсолютен факт е, че Цветков няма как да играе в този мач. Голяма е вероятността и Неделев да не е в отбора дотогава. Ботев е класа само в зомбираните ви тикви.

Ха ха ха - комплексите на панчаревци по отминалата слава... Приемете , че вече сте един средняшки отбор като за "А" група , в това няма нищо срамно ! И престанете да се изживявате като ФАКТОР в БГ футбола. Не сте. Вижте си класирането и се успокойте , и без големи закани. :mrgreen: .........А за Неделев - те в щаба на Ботев не знаят кога ще го продадем... , но на трибуните на Армията - ЗНАЯТ ! :)

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: 7 кръг ЦСКА София - Ботев Пловдив |01.09|

Мнениеот mistreated » 27 авг 2013 10:55

vhpvhp написа:Ха ха ха - комплексите на панчаревци по отминалата слава... Приемете , че вече сте един средняшки отбор като за "А" група , в това няма нищо срамно ! И престанете да се изживявате като ФАКТОР в БГ футбола. Не сте. Вижте си класирането и се успокойте , и без големи закани. :mrgreen: .........А за Неделев - те в щаба на Ботев не знаят кога ще го продадем... , но на трибуните на Армията - ЗНАЯТ ! :)


Ха ха ха - най-добре се смее този, който се смее последен. Вие, като какъв точно фактор се изживявате? Какво точно сте постигнали, че да се наричате ФАКТОР? Трето място във временното класиране след 6 изиграни мача ли ви превръща във ФАКТОР?
То е хубаво да четеш, преди да лаеш - казах, че ИМА ГОЛЯМА ВЕРОЯТНОСТ да продадете Неделев тази седмица. Така ли е или не е така?
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: 7 кръг ЦСКА София - Ботев Пловдив |01.09|

Мнениеот memnto » 27 авг 2013 10:58

vhpvhp написа:
mistreated написа:
vhpvhp написа:Два месеца бля...иска ти се. Дори и две години да го няма Цветков, това не ви спсява. Ботев е класа , с Вандер , Ромарио, Неделев ... в атака, ще ви дупчат - като пирон кисело мляко , ще ви дупчат ! :mrgreen: Апата не го виждам завалията...


Иска ми се, не иска ми се, абсолютен факт е, че Цветков няма как да играе в този мач. Голяма е вероятността и Неделев да не е в отбора дотогава. Ботев е класа само в зомбираните ви тикви.

Ха ха ха - комплексите на панчаревци по отминалата слава... Приемете , че вече сте един средняшки отбор като за "А" група , в това няма нищо срамно ! И престанете да се изживявате като ФАКТОР в БГ футбола. Не сте. Вижте си класирането и се успокойте , и без големи закани. :mrgreen: .........А за Неделев - те в щаба на Ботев не знаят кога ще го продадем... , но на трибуните на Армията - ЗНАЯТ ! :)

Пернатия, кажи за мача нещо. Не ми разтягай локуми за това какъв "фактор" сте. Видяхме ви у дома срещу "дините" как се факторирахте. :lol: :lol:

Потребителски аватар
vhpvhp
Мнения: 848
Регистриран на: 22 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: 7 кръг ЦСКА София - Ботев Пловдив |01.09|

Мнениеот vhpvhp » 27 авг 2013 11:10

Повтарям бавно и напоително - ЦСКА вече не е фактор в родното първенство. Ако трябва , си го запиши на едн листче , и тайно си го дръж в джоба. :) От няколко сезона (откак ви лупаха Мурите) се видя , че повече никой не се съобразява с вас при разпределение на призовите места у нас , Купи ... а за евроквотата даже нямахте стотинки да си реализирате третото място. Тази година сте трагедия. Истинско чудо е че събрахте тия точки досега , признавам , че играчите ви се раздават на 110 % и надхвърлят възможностите си за да сте в средата на класирането... Но от управата ясно ви казаха. Пари няма , това е селекцията ! Аз ви уточнявам - това е селекция с таван 7-мо място. И то ако продължават да играят все така надъхано момчетата ви... Това са фактите за вас , другото са фантазиите в красните ви кратуни. БОТЕВ ? Ботев има потенциал да спори за титлата с Лудогорец. Дали ще успее - не знам. Все още играта не е изгладена , има раконцентрираност у някои звезди, допускат се гафове срещу посредствени съперници (като Славия отминалия кръг) , но ... да се срванява игровия и финансовия потенциал на БОТЕВ сега 2013 , с този на банкрутиралия ЦСКА с отбор сбиртак , това е нелепо. 8-)

Потребителски аватар
vhpvhp
Мнения: 848
Регистриран на: 22 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: 7 кръг ЦСКА София - Ботев Пловдив |01.09|

Мнениеот vhpvhp » 27 авг 2013 11:17

...кажи за мача нещо.
ОК. Този мач за мен е троен отвсякъде. След европохада и супериграта в Германия - има спад , пресищане с футбол у някои от футболистите ни , а според мен и натрупана умора. От там дойдоха неубедителните игри с дините , а и следващите два мача... Надявам се , Мъри добре да подгрее питомците си заради големите ви усти , и показвайки това , което показахме в Германия - да ви ги запушим. Ако ли играем както със Славия - мача може да завърши всякак , вкл. и да ни победите ! Така добре ли е ? :mrgreen:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта