Главният спонсор на ЦСКА се оттегля от клуба

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

klshff
Мнения: 141
Регистриран на: 20 апр 2010 16:44
Контакти:

Re: Главният спонсор на ЦСКА се оттегля от клуба

Мнениеот klshff » 23 авг 2013 14:25

Червени Воини написа:
Заклет Левскар написа:
klshff написа:А пък аз колко години се чудих как е възможно Глобул да спонсорира, и ЦСКА, и Литекс?

Пичове, да Ви попитам - сещате ли се до преди година-две (може и сега да е така, мързи ме да проверявам) водещите отбори в Португалия имаха един и същ надпис на фланелките. Това спонсор ли е, и ако е такъв как стават тези работи?


Може да е спонсор на лигата и в договора може би са ги задължавали да ги щамповат на фланелките.

Football Sponsoring[edit source | editbeta]

From the start of the 2008–2009 Season of the Liga Sagres, tmn has been the shirt sponsor for S.L. Benfica, F.C. Porto & Sporting Lisbon.


Явно няма проблем една фирма да бъде спонсор на повече от един отбора. Изглежда спонсорството се разглежда по различен начин спрямо собствеността, което бърках, понеже си бях спомнил за конфликта с Черноморец Поморие, но те верно бяха собственост на 1 лице, заедно с Черноморец Бургас

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Главният спонсор на ЦСКА се оттегля от клуба

Мнениеот Teo » 23 авг 2013 14:28

За ужас на подуяне, новият генерален спонсор на ЦСКА София е:

[offtopic]ГАЗПРОМ[/offtopic]

:lol: :lol:

Потребителски аватар
nicromanser
Мнения: 962
Регистриран на: 27 юни 2013 08:31
Контакти:

Re: Главният спонсор на ЦСКА се оттегля от клуба

Мнениеот nicromanser » 23 авг 2013 14:29

същност не глобул се отказват, а цска се отказва от глобул, така че...изводите всеки да си ги прави!!!
[center]ЕДИН ГОСПОД БОГ И СИНА МУ ИСУС ХРИСТОС
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
[/center]

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Главният спонсор на ЦСКА се оттегля от клуба

Мнениеот ehh » 23 авг 2013 14:38

Teo написа:Най-накрая ги разкарахме тия боклуци от фланелките ни... с техните кирливи пари, който даваха на клуб като ЦСКА е обидно и срамно! Мизерници големи са тия, браво на Томов и Тодоров.

Чудя се, колко още неадекватно можеш да продължиш да се изказваш :)
Сигурно и феновете на ЦСКА тук ти се смеят. Карай, такива образи има във всички подфоруми :)
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Главният спонсор на ЦСКА се оттегля от клуба

Мнениеот Gil-galad » 23 авг 2013 14:40

Как се изговарят 800 000 лв бе? Да не говорят по цял ден с Вануату или Папуа Нова Гвинея....е*ем ти и спонсорския договор аз...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Главният спонсор на ЦСКА се оттегля от клуба

Мнениеот Teo » 23 авг 2013 14:41

ehh написа:
Teo написа:Най-накрая ги разкарахме тия боклуци от фланелките ни... с техните кирливи пари, който даваха на клуб като ЦСКА е обидно и срамно! Мизерници големи са тия, браво на Томов и Тодоров.

Чудя се, колко още неадекватно можеш да продължиш да се изказваш :)
Сигурно и феновете на ЦСКА тук ти се смеят. Карай, такива образи има във всички подфоруми :)


Аз се чудя, как може чичка като теб, да пише толкова подмолно :lol:, но все пак във вашия форум е пълно с такива.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Главният спонсор на ЦСКА се оттегля от клуба

Мнениеот Teo » 23 авг 2013 14:43

Gil-galad написа:Как се изговарят 800 000 лв бе? Да не говорят по цял ден с Вануату или Папуа Нова Гвинея....е*ем ти и спонсорския договор аз...


Все пак титан са го подписва ли това нещо, нормално да ни цакат с топла бира.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Главният спонсор на ЦСКА се оттегля от клуба

Мнениеот boabbb » 23 авг 2013 14:46

Gil-galad написа:Как се изговарят 800 000 лв бе? Да не говорят по цял ден с Вануату или Папуа Нова Гвинея....е*ем ти и спонсорския договор аз...


Нашите уреждат играчи за нас и за Лески от там. :mrgreen: :lol: :mrgreen: Мозамбик, Кюрасо, Гвиана и т.н :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
pirin_blg
Мнения: 93
Регистриран на: 05 май 2009 00:17
Контакти:

Re: Главният спонсор на ЦСКА се оттегля от клуба

Мнениеот pirin_blg » 23 авг 2013 14:54

Защо се правят от ръководството на ЦСКА на ощипани мадами, след като тази информация излезе още преди месец, когато официално беше реализирана сделката за придобиването на Глобул от Теленор? Още тогава новите собственици на оператора обявиха, че нямат намерение да инвестират като цяло в българския футбол. По-рано бяха спонсор и на националния отбор. Тук става въпрос за изтичане на договор и неговото НЕподновяване. Оттегляне звучи по-скоро като неизпълнение на сроковете, подписани по-рано. А и разбирам, да са наливали милиони, да се оплакват двамата Сашета, но по повечето информации става въпрос за 200 000 лева. Е извинявайте, ако това е главния спонсор, накъде върви този клуб?
Не се заяждам с червените фенове, те са единствените, които ги боли за ставащото в клуба. Щом сами почнаха да си ремонтират любимия сектор, за да се върнат там, тези момчета заслужават само респект. ЦСКА изобщо не попада в графата симпатични отбори, но уважавам всеки фен, който дава собствени средства за клуба си.
И тук един въпрос към червените фенове: Какво стана с 12-те бизнесмени, готови да дават пари за ЦСКА? Или пак останахте излъгани от ония мърляч, който само гледа как да отърве затвора, като използва клуба Ви?
Пак казвам, не се заяждам с вас, просто "спасителите" дойдоха с огромни обещания, а поне аз не мога да видя нещо изпълнено. Ако вие имате повече инфо, споделете

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Главният спонсор на ЦСКА се оттегля от клуба

Мнениеот Pichichi » 23 авг 2013 14:57

Няма никакъв проблем едно и също лого да седи на екипите на няколко отбора и наистина в Португалия от доста
години Порто,Бенфика и Спортинг имаха и имат еднакви лога на фанелките -> "MEO" "Espiritо Santo".
Колкото и странно да звучи но Светия дух -> Espiritо Santo е банка и фин. група.
Относно ЦСКА и Глобул ако е вярно това че чистата сума е била 200 000 на година това са супер мизерни пари.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта