От частното към общото ... или защо всичко това се случва

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitov
Мнения: 3
Регистриран на: 03 юни 2008 18:32
Контакти:

От частното към общото ... или защо всичко това се случва

Мнениеот Mitov » 03 юни 2008 18:43

Виждам злорадството на част от феновете на други отбори, естествено главно на Левски. И да им кажа, че са жалки все тая. Каквото и да им кажа всъщност все е тая. Да злорадстват, в която и да е ситуация могат единствено безмозъчни същества. Да НИ е честито.
Със сигурност това е невероятно сериозен удар срещу ЦСКА. Със сигурност е инспиран от среди близки до Левски. Със сигурност е платен от Батков. със сигурност още утре Батков ще се извърти на 180% и ще заяви, че Левски с нежелание ще замени ЦСКА в ШЛ заради финансовите санкции при отказ. С още по-голяма сигурност всичко което се случва е последица и резултат от ситуацията в държавата ни. Допуснахме и допускаме да ни управляват крадци и мошенници. Със сигурност законите тук не важат за всички по еднакъв начин. Със сигурност следващите избори за пореден път път ще се решават от пачките на една или друга групировка близка до БСП и ДПС. Със сигурност интересите и на двете съвпадат. Със сигурност поради това съвпадение на интереси ще ни спрат фондовете от Европа. За жалост със сигурност от това ще страдаме всички ние, обикновените фенове на Левски, ЦСКА, Локо Сф и Локо Пд в качеството ни на обикновени граждани на тази държава.
Жалко и тъжно за ЦСКА, моят любим клуб, още по жалко и тъжно ми е обаче за всички нас, които днес сме настръхнали едни срещу други, вместо да изметем боклука, без значение дали той се казва Томов, Батков, Доган, Симеон или Станишев. Защото кой друг освен Батков, Ганчев или някой друг от компаниянията е способен да замени гори от вътрешността срещу гори край морето, кой друг освен Доган или Станишев е в "правото" си да му разреши. Днес разделени по фенски пристрастия утре ще ни цепят още по-лесно по политически врътки и плащания. Хора, Българи, ако още имаме сили да се самоопределяме като Българи. Държавата ни мирише откъм главата - правителството. Там са виновниците тук закона да е да е врата у поле, откъм съдебната власт, откъм прокуратура и следствие, откъм елементарния ни отказ да бъдем нормални хора, дза се абстрахираме от различията си, за да бъдем преди всичко българи и граждани на тази държава, и едва след това фенове и симпазитанти на една или друга политическа "сила".
ПЛАЧА ЗА ЦСКА И ВСИЧКИ НАС. Р.МИТОВ 43 ГОДИНИ
(ПРЕДПОСЛЕДНИЯ МОХИКАН ДО ТЕБЕ)

kkatan
Мнения: 355
Регистриран на: 16 май 2008 19:23

Re: От частното към общото ... или защо всичко това се случва

Мнениеот kkatan » 03 юни 2008 19:16

братленце аз съм на 42 и съм абсолютно съгласен ,но кажи кога и къде?докато не излезем с камъни и сопи ,няма оправия в тая скапана държава.1997 излязохме и свършихме нещо...верно че се нагуши оня мургавия...но нейсе, сменихме комунягите.айде сега пак.....няма друг начин тия изроди да се сетят ,че прекаляват.по света хората като им писне.....бой по мошениците. а ние ще ги оставим да си довършат гнусния мандат ли ????????????????посегнаха и на най-святото---ЦСКА.ако не ги спрем,утре ще влезнат и в къщите ни .......СТИГА

Потребителски аватар
Vailo
Мнения: 556
Регистриран на: 31 мар 2008 14:23
Контакти:

Re: От частното към общото ... или защо всичко това се случва

Мнениеот Vailo » 03 юни 2008 19:27

"..Със сигурност това е невероятно сериозен удар срещу ЦСКА. Със сигурност е инспиран от среди близки до Левски. Със сигурност е платен от Батков...."


ei zaradi tova nikoga nqma da vi uvajavam..ei zaradi tova si zaslujavate lajnata v koito ste .. i za iztyrvanata titla predi 2 godini bqha vinovni batkov i sirakov, i za slunchevoto zatymnenie e vinoven batkov :twisted:

otvorete si ochite naj nakraq .. sami se nasadihte ve4e 2i pyt.. takiva rauti kato svetoven imperialisti4eski zagovor sreshtu CSKA nqma.

kkatan
Мнения: 355
Регистриран на: 16 май 2008 19:23

Re: От частното към общото ... или защо всичко това се случва

Мнениеот kkatan » 03 юни 2008 19:36

vailo ti si glupav be .ne pi6i pove4e,4emi se povdiga.....

Mitov
Мнения: 3
Регистриран на: 03 юни 2008 18:32
Контакти:

Re: От частното към общото ... или защо всичко това се случва

Мнениеот Mitov » 03 юни 2008 19:53

Катан, аз за себе си знам. Колкото избори е имало съм гласувал винаги срещу комунягите и ДПС, не заради турското самосъзнание, а срещу дойната крава, в която е превърнато самосъзнанието в полза на Доган. Така че мястото е изборите. Там трябва да се изявим.
Левскаря, включи на мисловна дейност и прецени кой има интерес и кой печели от тази ситуация. Бонус ти е състава на БФС. Втори бонус е името на най-големия данъкоплатец като физическо лице... Отговора е Батков. А въпроса е: Кое физическо лице може да го постигне без подкрепата на обръчите от фирми около властта. И последно, погледни си в портфейла и се сети защо ситуацията в него е такава. Сигурно ЦСКА ти е виновен?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта