21ви кръг 11ти април ЦСКА - Лудогорец 19:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: 21ви кръг 11ти април ЦСКА - Лудогорец 19:00

Мнениеот we are the champions » 11 апр 2013 11:31

СЕГА ИЛИ НИКОГА :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: 21ви кръг 11ти април ЦСКА - Лудогорец 19:00

Мнениеот fen-fen » 11 апр 2013 11:48

Червени_шампиони написа:Подкрепата е ясно, че ще я има на 100%, но като подканваме останалата част от "В" и "А" да пеят с нас, нека го правят. Много по красиво е, а и гостуващия отбор се срива психологически, като целия стадион "ревне". Лека вечер! :)

САМО ЦСКА!!!


Евала за организацията няма лошо така и трябва да бъде защото в ЦСКА освен верни фенове друго не е останало! Именно заради хъса на феновете уважавам клубът ви. Само да ми кажеш кога отбора на Лудогорец се е сринал психологически на Армията защото аз нямам такъв спомен ;)

Мачовете между двата отбора
Сезон 2011/2012
15 кръг
ЦСКА – Лудогорец 2:2 ( с помощта на съдията, който ни отмени един гол и свири несъществуваща засада, та същия ще свири и днес)

30 кръг
Лудогорец – ЦСКА 1:0
Сезон 2012/2013

6 кръг
Лудогорец – ЦСКА 1:0

БАЛАНС
В А група: 3 мача, 2 победи за Лудогорец, 1 равенство, г.р. 4:2 за Лудогорец
Последна промяна от fen-fen на 11 апр 2013 11:53, променено общо 1 път.
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: 21ви кръг 11ти април ЦСКА - Лудогорец 19:00

Мнениеот we are the champions » 11 апр 2013 11:51

fen-fen,до това 2:2 на Армията стигнахте с голяма доза късмет .... 2:0 до 89 тата минута... :)

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: 21ви кръг 11ти април ЦСКА - Лудогорец 19:00

Мнениеот mistreated » 11 апр 2013 12:01

fen-fen написа:
Червени_шампиони написа:Подкрепата е ясно, че ще я има на 100%, но като подканваме останалата част от "В" и "А" да пеят с нас, нека го правят. Много по красиво е, а и гостуващия отбор се срива психологически, като целия стадион "ревне". Лека вечер! :)

САМО ЦСКА!!!


Евала за организацията няма лошо така и трябва да бъде защото в ЦСКА освен верни фенове друго не е останало! Именно заради хъса на феновете уважавам клубът ви. Само да ми кажеш кога отбора на Лудогорец се е сринал психологически на Армията защото аз нямам такъв спомен ;)


В първият половин час на Армията при това 2:2 така бяхте наляли гипса, че нямам думи. Само късметът ви покри тогава да не стане резултатът 3:0.
Неадекватни действия на Тошко Янчев и най-вече на Румен Трифонов ви подариха точката.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: 21ви кръг 11ти април ЦСКА - Лудогорец 19:00

Мнениеот fen-fen » 11 апр 2013 12:03

we are the champions написа:fen-fen,до това 2:2 на Армията стигнахте с голяма доза късмет .... 2:0 до 89 тата минута... :)


Така е и с футбол без психолигически срив ;)
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: 21ви кръг 11ти април ЦСКА - Лудогорец 19:00

Мнениеот fen-fen » 11 апр 2013 12:07

mistreated написа:
fen-fen написа:
Червени_шампиони написа:Подкрепата е ясно, че ще я има на 100%, но като подканваме останалата част от "В" и "А" да пеят с нас, нека го правят. Много по красиво е, а и гостуващия отбор се срива психологически, като целия стадион "ревне". Лека вечер! :)

САМО ЦСКА!!!


Евала за организацията няма лошо така и трябва да бъде защото в ЦСКА освен верни фенове друго не е останало! Именно заради хъса на феновете уважавам клубът ви. Само да ми кажеш кога отбора на Лудогорец се е сринал психологически на Армията защото аз нямам такъв спомен ;)


В първият половин час на Армията при това 2:2 така бяхте наляли гипса, че нямам думи. Само късметът ви покри тогава да не стане резултатът 3:0.
Неадекватни действия на Тошко Янчев и най-вече на Румен Трифонов ви подариха точката.


Точките трябваше да бъдат 3. Имахме редовни 3 гола, от които зачетоха само двата. Свирената засада както и да е, не можем да знаем какво щеше да се случи. За Тошко Янчев и Румен Трифонов няма да коментирам, всеки греши, но както казах реалния резултат беше изместен.
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
1948CSKA
Мнения: 152
Регистриран на: 29 сеп 2009 10:39
Контакти:

Re: 21ви кръг 11ти април ЦСКА - Лудогорец 19:00

Мнениеот 1948CSKA » 11 апр 2013 12:09

Пряко телевизионно излъчване, цени между 10 и 15 лева за билет. Прогнозирам не повече от 1000 човека. Съжалявам, но не съм опитимист, че отборът ще има сериозна подкрепа на стадиона. Лудогорец и еврошампиони да станат не могат да бъдат дразнител за нашите хора. за 15 лева си гарантират ракията и салата и сядат на диваните. Гледайте само дали няма да съм прав.

Ще ида на "Армията" на инат. Но съм твърдо против такива цени. Хората скочиха за сметките за ток. Два домакински мача ако не са цялата то са поне половината пари. как да стане? Да не говорим за учениците. Или тези не искат да има много хора, та да не ги псуват. Не знам. както и да го смяташ 1000 по 10 е по-малко от 3-5000 по 5. да не говорим за 10 000. хем оборотът по-голям, хем подкрепата по-истинска.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: 21ви кръг 11ти април ЦСКА - Лудогорец 19:00

Мнениеот mistreated » 11 апр 2013 12:09

fen-fen написа:Точките трябваше да бъдат 3. Имахме редовни 3 гола, от които зачетоха само двата. Свирената засада както и да е, не можем да знаем какво щеше да се случи. За Тошко Янчев и Румен Трифонов няма да коментирам, всеки греши, но както казах реалния резултат беше изместен.


Никъде не споря, че бяхте ощетени за гола на Гъргоров. Ти можеш ли да отречеш каквото съм написал за наливането на гипса в първите 30 минути? Нали точно това коментираме в момента?
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: 21ви кръг 11ти април ЦСКА - Лудогорец 19:00

Мнениеот mistreated » 11 апр 2013 12:11

1948CSKA написа:Пряко телевизионно излъчване, цени между 10 и 15 лева за билет. Прогнозирам не повече от 1000 човека. Съжалявам, но не съм опитимист, че отборът ще има сериозна подкрепа на стадиона. Лудогорец и еврошампиони да станат не могат да бъдат дразнител за нашите хора. за 15 лева си гарантират ракията и салата и сядат на диваните. Гледайте само дали няма да съм прав.

Ще ида на "Армията" на инат. Но съм твърдо против такива цени. Хората скочиха за сметките за ток. Два домакински мача ако не са цялата то са поне половината пари. как да стане? Да не говорим за учениците. Или тези не искат да има много хора, та да не ги псуват. Не знам. както и да го смяташ 1000 по 10 е по-малко от 3-5000 по 5. да не говорим за 10 000. хем оборотът по-голям, хем подкрепата по-истинска.


То затова хората дават 60 лв и си взимат карти, с които могат да гледат 15 домакински мача...
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: 21ви кръг 11ти април ЦСКА - Лудогорец 19:00

Мнениеот we are the champions » 11 апр 2013 12:11

fen-fen,ти мислиш ,че при 2:1 щяхте да вкарате още 2 гола стига глупости ... ако съдията не беше вдигнал флага мача си го взимахме защото играчите нямаше да се отпуснат както направиха в края на мча.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта