ЦСКА - повече от отбор

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

ЦСКА - повече от отбор

Мнениеот Teo » 23 ное 2012 13:17

Здравейте на всички фенове на ЦСКА София.

Искам да подчертая че това не е някаква стандартна декларация, а просто неща който засягат всеки един от нас, който обичаме ЦСКА София.

Днес след като свърших лекциите в университета се замислих върху едни думи на баща ми, който ми беше казал когато бях още малък, че ЦСКА е нещо повече от просто един отбор. Всички ние който обичаме ЦСКА изживяваме едни от най-тежките времена на нашия любим отбор. Хората който управляват ЦСКА трябва час по скоро да напуснат или да кажат един път завинаги какво ще правят с ЦСКА, а не постоянно да ни лъжат или да ни мятат прах в очите! Народа е останал само на ЦСКА в момента и само единствено ние може да направим нещо по въпроса! Искаме да ни управляват млади хора, който имат възможностите и финансите да върнат европейското и славно минало на нашия отбор, искаме да имаме европейски стадион, искаме да имаме европейска база за децата който искат да се развиват в нашата школа. Как да може да ги реализираме тези неща, чрез нас феновете на ЦСКА. Предстой последен голям мач за година срещу Лудогорец. Единственото нещо което ние трябва да направим е колкото се може повече фенове да отидем на мача! Знам не всички сте от София, времената са трудни, но ако искаме ЦСКА да добие този вид който написах по горе единствено може да стане чрез на феновете, това е единствения начин. Примерно вместо дадеш 5 лева за цигари или да си сипеш ракия и мезе пред телевизора, можеш да го направиш на стадиона, да изпееш няколко песни и да се прибереш щастлив след края на мача. Остана ни един Стойчо Младенов, човека който ни е донесъл най-много радости след 21-ви век като треньор и преди това като футболист, футболист като Саша например, който и макар да не е българин, играе със същото голямо сърце като нашия велик капитан Тошко Янчев и останалите футболисти с червени фланелки трябва да получат нужната подкрепа за да победим отбора който се надига от Разград. Едно е те да излязат пред 3000 фенове, друго е пред 15 000 хиляди, защото тези 15 000 хиляди червени гърла ще пренесат точно тази сила която им е нужна в момента и съм абсолютно сигурен че мача няма да го загубим. Когато всички ние феновете на ЦСКА, ходим по мачовете и изказваме мнението си на стадиона, то рано или късно ще бъде чуто и видяно. Искаме голям спонсор, искаме модерен стадион, искаме да ни управляват като европейски стил и децата да бъдат новите Костадинов, Пенев и КО, само и единствено ние може да го направим феновете на най-обичания български отбор. Аз ще бъда на стадиона, а ти :?:

Потребителски аватар
Божията ръка
Мнения: 34
Регистриран на: 15 ное 2012 08:17
Контакти:

Re: ЦСКА - повече от отбор

Мнениеот Божията ръка » 23 ное 2012 13:29

То подобни думи могат да се кажат не само за ЦСКА

mmitko
Мнения: 451
Регистриран на: 19 авг 2010 18:14
Контакти:

Re: ЦСКА - повече от отбор

Мнениеот mmitko » 23 ное 2012 13:32

Когато продадените билети и карти за сезона станат фактор при формирането на бюджета на българските отбори, тогава ще се променят нещата.

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - повече от отбор

Мнениеот Червени_шампиони » 23 ное 2012 13:35

Докато има лайнари, които са фенове само във форума на Гонг нищо няма да постигнеме. Едно блокиране на "Орлов мост" от 5000 човека ще оправи нещата, но трябват хора, а ние сме 300 човека. Преди адвокатите, прокурорите etc. да са почнали да ми говорят, че не това е начина, че сме идиоти, защо трябва заради нас другите хора да бъдат блокирани и да немогат да се приберат по домовете ще им кажа, че на мен за другите хора ме боли оная работа!

Тео, прочети статията в Тема Спорт за базите на ЦСКА, в Спортал сигурно я има.
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА - повече от отбор

Мнениеот Teo » 23 ное 2012 13:42

Червени_шампиони написа:Докато има лайнари, които са фенове само във форума на Гонг нищо няма да постигнеме. Едно блокиране на "Орлов мост" от 5000 човека ще оправи нещата, но трябват хора, а ние сме 300 човека. Преди адвокатите, прокурорите etc. да са почнали да ми говорят, че не това е начина, че сме идиоти, защо трябва заради нас другите хора да бъдат блокирани и да немогат да се приберат по домовете ще им кажа, че на мен за другите хора ме боли оная работа!

Тео, прочети статията в Тема Спорт за базите на ЦСКА, в Спортал сигурно я има.



Сега ще я погледна.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: ЦСКА - повече от отбор

Мнениеот stoyankd » 23 ное 2012 14:10

Направо е невероятно, че студент може да направи толкова много правописни грешки.
Последна промяна от stoyankd на 23 ное 2012 14:16, променено общо 1 път.

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЦСКА - повече от отбор

Мнениеот ShooterMan » 23 ное 2012 14:11

stoyankd написа:Направо е невероятно, че е студент може да направи толкова много правописни грешки.

Напълно Е нормално...днешните студенти са неграмотни и тройкаджии по милост...
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Божията ръка
Мнения: 34
Регистриран на: 15 ное 2012 08:17
Контакти:

Re: ЦСКА - повече от отбор

Мнениеот Божията ръка » 23 ное 2012 14:16

Червени_шампиони написа:Докато има лайнари, които са фенове само във форума на Гонг нищо няма да постигнеме. Едно блокиране на "Орлов мост" от 5000 човека ще оправи нещата, но трябват хора, а ние сме 300 човека. Преди адвокатите, прокурорите etc. да са почнали да ми говорят, че не това е начина, че сме идиоти, защо трябва заради нас другите хора да бъдат блокирани и да немогат да се приберат по домовете ще им кажа, че на мен за другите хора ме боли оная работа!

Тео, прочети статията в Тема Спорт за базите на ЦСКА, в Спортал сигурно я има.

Събирате се 5000 фена събирате си паричките и откупувате отбора.Боклуджиите може да са всякакви,но по един или друг начин те са собственици на отбора.Този отбор е тяхна собственост.Или успехите са общи а неуспехите само техни...

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА - повече от отбор

Мнениеот Teo » 23 ное 2012 14:27

ShooterMan написа:
stoyankd написа:Направо е невероятно, че е студент може да направи толкова много правописни грешки.

Напълно Е нормално...днешните студенти са неграмотни и тройкаджии по милост...


пишете по темата, писал съм го бързо това, не съм го гледал за грешки ;)

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА - повече от отбор

Мнениеот Teo » 23 ное 2012 14:31

Божията ръка написа:
Червени_шампиони написа:Докато има лайнари, които са фенове само във форума на Гонг нищо няма да постигнеме. Едно блокиране на "Орлов мост" от 5000 човека ще оправи нещата, но трябват хора, а ние сме 300 човека. Преди адвокатите, прокурорите etc. да са почнали да ми говорят, че не това е начина, че сме идиоти, защо трябва заради нас другите хора да бъдат блокирани и да немогат да се приберат по домовете ще им кажа, че на мен за другите хора ме боли оная работа!

Тео, прочети статията в Тема Спорт за базите на ЦСКА, в Спортал сигурно я има.

Събирате се 5000 фена събирате си паричките и откупувате отбора.Боклуджиите може да са всякакви,но по един или друг начин те са собственици на отбора.Този отбор е тяхна собственост.Или успехите са общи а неуспехите само техни...


кажи ми един отбор в света който публика го финансира :? , колкото до титан те трябва да се махнат доброволно, обещаха към края на ноември да изчистят определен брой дългове, но явно пак прах в очите, футболистите не са взимали 3 заплати вече.....


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: miro_rz и 21 госта