Арестуваха автобус с фенове на ЦСКА за кражба

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

1948`
Мнения: 16
Регистриран на: 06 сеп 2012 16:33
Контакти:

Re: Арестуваха автобус с фенове на ЦСКА за кражба

Мнениеот 1948` » 23 сеп 2012 04:31

За 5 човека е спрян двуетажен автобус..не си правете заключенията така така.
ВЪН ОТ ЦСКА БОКЛУЦИ!

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арестуваха автобус с фенове на ЦСКА за кражба

Мнениеот crap » 23 сеп 2012 08:24

Да видим кой ще понесе отговорност за тази идиотска проява, както и за още по-идиотското замеряне на феновете в Разград с факли, или пък за съсипаната баскетболна зала на Армията... Приказваме, че сме големи ЦСКА'ри, мрем си за отбора, но никой не е направил нищо за него, освен да руши и да петни името му. Очаквах Офанзива, като ново име сред фракциите, да започнат с положителна енергия, наистина в името на отбора, но те сякаш работят срещу него. В последните години проявите на публиката са изключително странни - от разцепване, до пълна анархия и унищожение. Отбора в момента има много голяма нужда от нас, а ние правим зулуми и някак си се изкарваме ЦСКА'ри.
:|
YA GUNNERS YA

necessarypain
Мнения: 137
Регистриран на: 08 дек 2009 14:16
Skype: necessarypain
Контакти:

Re: Арестуваха автобус с фенове на ЦСКА за кражба

Мнениеот necessarypain » 23 сеп 2012 09:50

Това е напълно "нормално" и не само за феновете на панчарево!
Всички наркоманчета и псевдо-"ултрасчета" се правят на гъзари и крадат от бензиностанции..

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арестуваха автобус с фенове на ЦСКА за кражба

Мнениеот Червени_шампиони » 23 сеп 2012 11:16

Тия журналисти ви промиват мозъка. В написаното няма нищо вярно, но както и да е, сигурно вие бяхте там и знаете повече. Просто тоя рейс не трябваше да стигне до Разград, но както и да е. В София няма как да ни забранят да влеземе на стадиона.

crap, крайно време е да се научиш къде играе ЦСКА не само срещу Левски и мачовете от Европа, а и срещу по-слабите отбори.
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

slai
Мнения: 114
Регистриран на: 15 яну 2010 12:53
Контакти:

Re: Арестуваха автобус с фенове на ЦСКА за кражба

Мнениеот slai » 23 сеп 2012 11:30

Аз не съм ходил много на гостувания (само на важни мачове когато много хора пътуват) и винаги съм бил свидетел на подобни работи. Примерно спираме на крайпътно заведение и келешите дебнат само да се обърне продавача и грабват мръвките от скарата. Сигурен съм, че всяка агитка в България е имала подобни прояви, който не е виждал кражба от заведение/ бензиностанция не е ходил на организирана екскурзия на гостуване

САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ!
Мнения: 1751
Регистриран на: 17 ное 2011 20:58
Skype: 0101
Контакти:

Re: Арестуваха автобус с фенове на ЦСКА за кражба

Мнениеот САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! » 23 сеп 2012 11:47

Червени_шампиони написа:Тия журналисти ви промиват мозъка. В написаното няма нищо вярно, но както и да е, сигурно вие бяхте там и знаете повече. Просто тоя рейс не трябваше да стигне до рязград, но както и да е. В София няма как да ни забранят да влеземе на стадиона.

crap, крайно време е да се научиш къде играе ЦСКА не само срещу Левски и мачовете от Европа, а и срещу по-слабите отбори.

То това е било главната цел да не се стигне до стадиона,но пък съм и почти сигурен,че въпросните са задигнали нещо това не се случва за първи път.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Арестуваха автобус с фенове на ЦСКА за кражба

Мнениеот vaskonti » 23 сеп 2012 11:54

blue_lagoon написа:Тази вечер около 17,50 мин. на изхода на Велико Търново,на бензиностанция фенове са откраднали хранителни стоки и напитки. След намеса на Полицията,автобус с фенове на ЦСКА е бил задържан,като и в момента в РДВР-Велико Търново извършват разследване,а автобуса и феновете са задържани. По-подробно в ДБ и сайта на РДВР ВТ. Поредната простотия на шайка безмозъчни олигофрени! Пандиз за тях и това е!

Някой да ми посочи къде в сайта на МВР Велико Търново има подобна новина, както твърди авторът на темата.
http://www.veliko-tarnovo.mvr.bg/Prescentar/Bulletin/bul20120922.htm
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арестуваха автобус с фенове на ЦСКА за кражба

Мнениеот crap » 23 сеп 2012 13:20

Червени_шампиони написа:crap, крайно време е да се научиш къде играе ЦСКА не само срещу Левски и мачовете от Европа, а и срещу по-слабите отбори.

Нещо не разбрах?
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
ОФАНЗИВА
Мнения: 207
Регистриран на: 02 май 2012 19:32
Контакти:

Re: Арестуваха автобус с фенове на ЦСКА за кражба

Мнениеот ОФАНЗИВА » 23 сеп 2012 13:27

Хаха и накрая резултата е 2-3 акта за по 2, 50..........уникални кражби!! :( :( 8-) :lol: :lol:

И кво пак Офанзива бе?? Ние си бяхме на мача!! Да имаше няколко момчета и в автобуса, но голяма част бяхме с коли!!
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Арестуваха автобус с фенове на ЦСКА за кражба

Мнениеот TristaNNN » 23 сеп 2012 15:09

vaskonti написа:
blue_lagoon написа:Тази вечер около 17,50 мин. на изхода на Велико Търново,на бензиностанция фенове са откраднали хранителни стоки и напитки. След намеса на Полицията,автобус с фенове на ЦСКА е бил задържан,като и в момента в РДВР-Велико Търново извършват разследване,а автобуса и феновете са задържани. По-подробно в ДБ и сайта на РДВР ВТ. Поредната простотия на шайка безмозъчни олигофрени! Пандиз за тях и това е!

Някой да ми посочи къде в сайта на МВР Велико Търново има подобна новина, както твърди авторът на темата.
http://www.veliko-tarnovo.mvr.bg/Prescentar/Bulletin/bul20120922.htm


Веднага ти посочвам, заповядай да четеш ;)

http://www.veliko-tarnovo.mvr.bg/Presce ... 120923.htm
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: djd, Testa_di_Legno, ticha i vladislav и 38 госта