VI кръг Лудогорец - ЦСКА - 1:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16968
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: VI кръг Лудогорец - ЦСКА 22.09 /20:00ч./

Мнениеот Udoji90 » 15 сеп 2012 23:01

За нас е важно да не допуснем ранен гол като миналия път. Ако дълго време успеем да задържим добър резултат (равен или аванс за нас), ще имаме шанс и за победа, тъй като Лудогорец понякога отпадат физически през 2-рото полувреме във важни мачове и стават уязвими. Имам някакво предчувствие за 1-1.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: VI кръг Лудогорец - ЦСКА 22.09 /20:00ч./

Мнениеот j0rka7aa » 15 сеп 2012 23:18

Надявам се и мисля, че няма да загубим този мач.
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
kreedz
Мнения: 483
Регистриран на: 18 мар 2012 17:55
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: VI кръг Лудогорец - ЦСКА 22.09 /20:00ч./

Мнениеот kreedz » 15 сеп 2012 23:39

Победа за Лудогорец.
[wrapimg=]http://images.ibox.bg/2007/04/27/dancho/460x307.jpg[/wrapimg]

BETCHUALENG
Мнения: 314
Регистриран на: 09 авг 2010 21:03
Skype: BETCHUALENG
Контакти:

Re: VI кръг Лудогорец - ЦСКА 22.09 /20:00ч./

Мнениеот BETCHUALENG » 15 сеп 2012 23:42

Udoji90 написа:За нас е важно да не допуснем ранен гол като миналия път. Ако дълго време успеем да задържим добър резултат (равен или аванс за нас), ще имаме шанс и за победа, тъй като Лудогорец понякога отпадат физически през 2-рото полувреме във важни мачове и стават уязвими. Имам някакво предчувствие за 1-1.


Много правилно казано. Лудогорец наистина има проблем с разпределянето на физическите сили, особено в натоварени мачове. Въпроса е: дали ще успеят докато са във форма да създадат обичайните за тях 10 положения, и ако го направят дали НАЙ-СЕТНЕ ще вкарат повече от 1 от тях. Стане ли това, ЦСКА си загива. Ама ако не стане.. е в 30 кръг не стана и за малко бяха да изгорят.
Тоя мач става много забавен поради причината, че МОЖЕ БИ Лудогорец най-сетне ще промени начина си на игра след конското, може би даже тактиката.. крайно време им е. Утре ще видим де.. и защото не знаем какво да очакваме от ЦСКА. Слаби, безидейни ама.. 2 мача, 7 гола. Наистина, на слабаци.. но 7, а в Разград може да стигне и 1 понякога.
Въобще не знаем що за форма и МАНТАЛИТЕТ на игра ще покажат и 2та отбора и това прави мача непредсказуем.

Аз си пожелавам мач с много голове, качествен футбол и Х, най-добре ще е за Левски хх
П.П. Иронията е, че един от малкото мачове, в които Лудогорец се развихри в КРАЯ на мача и тогава демонстрира супер форма.. беше 15 кръг с ЦСКА. А в 30 направи обратното и.. 3 греди и много късмет.
[center]Изображение[/center]

redheart
Мнения: 25
Регистриран на: 10 сеп 2012 23:06
Контакти:

Re: VI кръг Лудогорец - ЦСКА 22.09 /20:00ч./

Мнениеот redheart » 16 сеп 2012 00:06

А не е ли по-добре ЦСКА и Лудогорец да играят 4 пъти вместо 2 пъти и този мач от следващия кръг да е само първия от двата мача през есента между тези два отбора? В една А група с 10 или 12 отбора това ще бъде реално.

Аз лично предпочитам ЦСКА да победи два пъти Лудогорец с по 3 на 0 вместо Ботев Враца със същия резултат. Не че не съм доволен от днешната победа на ЦСКА над Ботев Враца и поздравявам момчетата - най-вече Анисе за първите му два гола за ЦСКА. Но Ботев Враца се превръща в боксовата круша на А група - нещо като Светкавица миналия шампионат.

Иначе за Лудогорец-ЦСКА нека не забравяме, че все пак играят действащите шампион и вицешампион на България. Лудогорец заслужено спечели пролетта, но все пак го направи с много голям късмет пред вид трите греди на ЦСКА.

В момента Лудогорец изглежда по-сработеният отбор и отборът с по-високо самочувствие. Спортно-технически, обаче, голяма разлика между двата отбора няма.

Много е важно, как ще завърши утре Лудогорец в Ловеч (защото ми се струва, че масово се подценява отборът на Христо Стоичков и самия Христо Стоичков) и дали ЦСКА ще картотекира Платини за следващия кръг. И дали мачът в Разград ще е "чист", имайки пред вид някои странни резултати на отбора на Домусчиев от миналото първенство (например гостуванията в Перник и Монтанаот миналото първенство или първите две победи в това първенство, които идват само след като противинкът остане с човек по-малко) и различни действия на Титаните от както са дошли в ЦСКА. Може би ще е "чист" мача, защото сме много в началото на първенството.

При "чист" мач Лудогорец като че ли изглежда фаворит, но само един господ знае, как ще завърши мачът. Аз се надявам Лудогорец да няма същия късмет както в мача през май тази година.

Потребителски аватар
baerba1995
Мнения: 487
Регистриран на: 16 окт 2010 00:17
Skype: man.und.forever
Контакти:

Re: VI кръг Лудогорец - ЦСКА 22.09 /20:00ч./

Мнениеот baerba1995 » 16 сеп 2012 00:10

ще го вземем този мач! Момчетата от Разград влизат в криза утре... просто им се събраха много мачове... факторът СТОИЧКОВ!!! Освен това според мен Титаните искат да си върнат доверието, макар и невъможно да изглежда.. Не знам, но съм убеден в този мач... 0-2 ! ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Потребителски аватар
hazza
Мнения: 259
Регистриран на: 05 апр 2011 20:31
Местоположение: СЕКТОР Б

Re: VI кръг Лудогорец - ЦСКА 22.09 /20:00ч./

Мнениеот hazza » 16 сеп 2012 01:15

лудогорец ще загуби поне 2 точки от следващите си 2 мача :)
Защо ме взривява в емоции и кара кръвта да кипи? Защо ме обсебва,защо ме побърква,защо ме кара да обичам до болка?

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: VI кръг Лудогорец - ЦСКА 22.09 /20:00ч./

Мнениеот mad forest » 16 сеп 2012 09:31

Напълно подкрепям А група с 10 или 12 отбора и е добре, че до две години това ще е факт! Защо са ни мачове с посредствени отбори! Нека се играят равностойни мачове пред препълнени стадиони! И на Армията и на Герена и На колежа и Лаута, че дори и във Варна и в Бургас стадионите се пълнят при по-силните противници! Няма смисъл от пълнеж в групата!
Дано измислят нещо за този мач и да има ТВ излъчване! Не може този мач да е "тъмно"! Стадиона е прекалено малък да побере всички желаещи да го гледат! Тъпа работа! Дано Домусчиев да изпълни обещанието си и на зима да довърши стадиона и да може в такива мачове да няма психоза за билети, както за нас така и за гостуващите агитки!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
CSKA-FOREVER1948
Мнения: 48
Регистриран на: 28 юли 2012 22:06
Контакти:

Re: VI кръг Лудогорец - ЦСКА 22.09 /20:00ч./

Мнениеот CSKA-FOREVER1948 » 16 сеп 2012 09:50

Колкото и странн да звучи 0:1 за ЦСКА

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: VI кръг Лудогорец - ЦСКА 22.09 /20:00ч./

Мнениеот we are the champions » 16 сеп 2012 10:48

1Neutralen написа:
we are the champions написа:
1Neutralen написа:3:0 и си заминават обратно към София. Тук вече няма да има прошка.

xaxaxaax


Не се заблуждай от победата над Ботев Враца. Този отбор не е мерило в момента. Така че не бих се смял на твое място...

А вие с кой играхте до сега бе ?! единствения по сериозен отбор с които играхте беше Берое и както винаги съдията се намеси.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта