Левски София - ЦСКА София - 1:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Жоржиньо
Мнения: 6604
Регистриран на: 16 авг 2010 13:25
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Нито крачка назад, АРМЕЙЦИ!!

Мнениеот Жоржиньо » 29 апр 2012 22:33

CskaUl7rasB0ysS0f1a написа:
Gil-galad написа:Ех много забавни станали говедата :) Защо не бяхте толкова забавни срещу Литекс, Лудогорец, Локо София и Черноморец? Може би защото бяхте в на кучето....(не че сте мръднали от там де)...

влез им в полужение. аз наистина непомня кога е била последната им радост. без титла от години, без треньор, играчи които загубиха повече мачове отколкото спечелиха, с шанс да не играят в европа. това е умрял отбор. единствения им светъл лъч за следващата полувин година беше победата днес. нека не им разваляме този кеф

Страхотен български браво :lol: :lol:

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Нито крачка назад, АРМЕЙЦИ!!

Мнениеот cska_90 » 29 апр 2012 22:33

igra4 написа:
Питах те като човек, защо обиждаш ? Май казвам истината и не ти отърва ? Защо вече не протестираш :) :?:


Ти да не очакваш да ти давам обяснения по форуми!?
Изображение

igra4
Мнения: 393
Регистриран на: 03 юли 2011 21:56

Re: Нито крачка назад, АРМЕЙЦИ!!

Мнениеот igra4 » 29 апр 2012 22:35

cska_90 написа:
igra4 написа:
Питах те като човек, защо обиждаш ? Май казвам истината и не ти отърва ? Защо вече не протестираш :) :?:


Ти да не очакваш да ти давам обяснения по форуми!?


Ясно явно от ТИТАН са ви платили ;)
Ако те мразят, значи си личност!

Потребителски аватар
muzovir
Мнения: 220
Регистриран на: 22 окт 2010 01:01
Контакти:

Re: Нито крачка назад, АРМЕЙЦИ!!

Мнениеот muzovir » 29 апр 2012 22:36

Ето това направихме ние за ПОРЕДЕН път:

Кръвопреливането (на латински: haemotransfusio, хемотрансфузия) е процедура, при която се прехвърлят кръв или кръвни продукти в кръвоносната система на човека. Кръвопреливането може да бъде наложено от директна заплаха за живота в някои ситуации, например значителна загуба на кръв поради травма, или начин за компенсиране на кръвта, загубена по време на операция. Това е животоспасяваща манипулация, която може да се извърши само с кръв от дарител, който има съвместима с кръвта на приемателя кръвна група. Съобразява се както АВО-системата, така и Rh-системата.

При несъответствие на кръвната група или неспазване на мерките за безопасно кръвопреливане, могат да настъпят различни по степен усложнения, известни като хемотрансфузионни усложнения.


Значи едно и също винаги. Нямам думи. Трябваше да ги бием, или най-малкото на равно да свършим, но това ни е съдбата- да помагаме на враговете си!

Иначе трябва да станем шампиони, иначе ще е жалко.
Ако убиеш един- ти си престъпник, ако убиеш 100- ти си герой, ако убиеш хиляда- ти си цар, ако ги избиеш всички- ТИ СИ БОГ

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Нито крачка назад, АРМЕЙЦИ!!

Мнениеот шивача » 29 апр 2012 22:36

igra4 написа:
cska_90 написа:
igra4 написа:
Питах те като човек, защо обиждаш ? Май казвам истината и не ти отърва ? Защо вече не протестираш :) :?:


Ти да не очакваш да ти давам обяснения по форуми!?


Ясно явно от ТИТАН са ви платили ;)

да, с две титли в една година, дай Боже всяка година :)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Левски София - ЦСКА София - 1:0

Мнениеот Синьо сърце » 29 апр 2012 22:38

BaLoN написа:Ето http://www.blitz.bg/sport/article/125467 няма кво да го коментираме това момчета ! Просто имаше дузпи и във всеки друг мач щяха да се свират, но не и за нас и то срещу подуЯнци това е истината ! Просто това са нарушения, а всяко нарушение в наказателното поле е дузпа ! Това са положения които решиха мача ... за това ме е яд, ако съдията ги беше свирил дори и да не ги вкараме тогава щях да поздрава подуЯнци, че въпреки това че ги надиграхме и въпреки многото ни положения във футбола понякога е така и е важно да имаш и късмет, но в този случай просто съдията опорочи мача... просто защото не свири, това което вижда и аз не знам а и не искам да взимам отношение дали е поръчан съдията и от кой отбор, само казвам, че съдията повлия на крайния резултат в този мач !

Страшен аргумент-писанието на поболял се от загубата псевдожурналист, няма кадри, няма нищо-просто страдание!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Нито крачка назад, АРМЕЙЦИ!!

Мнениеот cska_90 » 29 апр 2012 22:40

igra4 написа:
cska_90 написа:
igra4 написа:
Питах те като човек, защо обиждаш ? Май казвам истината и не ти отърва ? Защо вече не протестираш :) :?:


Ти да не очакваш да ти давам обяснения по форуми!?


Ясно явно от ТИТАН са ви платили ;)



ПОЗНА!!Айде бегай ся!
Изображение

Потребителски аватар
BaLoN
Мнения: 738
Регистриран на: 06 ное 2009 18:05
Контакти:

Re: Левски София - ЦСКА София - 1:0

Мнениеот BaLoN » 29 апр 2012 22:40

Синьо сърце написа:
BaLoN написа:Ето http://www.blitz.bg/sport/article/125467 няма кво да го коментираме това момчета ! Просто имаше дузпи и във всеки друг мач щяха да се свират, но не и за нас и то срещу подуЯнци това е истината ! Просто това са нарушения, а всяко нарушение в наказателното поле е дузпа ! Това са положения които решиха мача ... за това ме е яд, ако съдията ги беше свирил дори и да не ги вкараме тогава щях да поздрава подуЯнци, че въпреки това че ги надиграхме и въпреки многото ни положения във футбола понякога е така и е важно да имаш и късмет, но в този случай просто съдията опорочи мача... просто защото не свири, това което вижда и аз не знам а и не искам да взимам отношение дали е поръчан съдията и от кой отбор, само казвам, че съдията повлия на крайния резултат в този мач !

Страшен аргумент-писанието на поболял се от загубата псевдожурналист, няма кадри, няма нищо-просто страдание!


Абе аргумента ми е записа от мача ... http://www.novsport.com/video188669_1.html

Айде със здраве ...
catch me ... if you can !

Потребителски аватар
Batkoto
Мнения: 1754
Регистриран на: 24 авг 2009 19:04
Контакти:

Re: Стойчо и съдията

Мнениеот Batkoto » 29 апр 2012 22:42

Трифонов: С Ники Йорданов сме играли футбол, той играе с фланелка на Левски, пристрастията му са ясни


преди първия гол, топката беше минала аутлинията с цялата си дължина, а поне едно от двете положения за дузпа трябваше да се свири, само че реферчето беше здраво подковано .. нищо, то си е за негова сметка :idea:
Batkoto написа:ЦСКА съвсем скоро ще започне да печели и искам тогава всичките "познавачи" тука, които се редите да давате съвети, да излезете и да се извините :idea:
04.09.2013

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски София - ЦСКА София - 1:0

Мнениеот blue avalanche » 29 апр 2012 22:42

BaLoN написа:Ето http://www.blitz.bg/sport/article/125467 няма кво да го коментираме това момчета ! Просто имаше дузпи и във всеки друг мач щяха да се свират, но не и за нас и то срещу подуЯнци това е истината ! Просто това са нарушения, а всяко нарушение в наказателното поле е дузпа ! Това са положения които решиха мача ... за това ме е яд, ако съдията ги беше свирил дори и да не ги вкараме тогава щях да поздрава подуЯнци, че въпреки това че ги надиграхме и въпреки многото ни положения във футбола понякога е така и е важно да имаш и късмет, но в този случай просто съдията опорочи мача... просто защото не свири, това което вижда и аз не знам а и не искам да взимам отношение дали е поръчан съдията и от кой отбор, само казвам, че съдията повлия на крайния резултат в този мач !

От този линк,дето го даваш,освен пасквилчето на някакъв красноармейски киртак,друго какво трябваше да видим?Когато красноармейският възпитаник Таско свири първия мач нИ рИвахте...Тогава,сигурно,нямаше дузпи за нас,нали?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sens85 и 28 госта