emo написа:а дано ви закрият.дано.престъпници мръсни
И като ги закрият Левски, какво ще спечели от всичко това?
Левски ще е Левски само ако го има ЦСКА и обратно

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90
emo написа:а дано ви закрият.дано.престъпници мръсни
Sagittarius написа:.....Пасков е за наказание.Не може футболист да си позволява такова отношение към публиката и такива вулгарни провокации.Феновете са свещена крава,могат да пеят и викат каквото си искат и не може някакъв сульо да маха средни пръсти и да ги плюе в буквалния смисъл на думата.Заради хората по трибуните този мушмул има професия и яде хляб.Поне 10 мача минимум!
DrAvalanche написа:И този път ще им се размине барбекюто. Срамните устни от БФС ше ги накажат с мъмрене
benquick написа:Sagittarius написа:Видях кадрите.Този цървул Пасков показваше средни пръсти и плюеше върху фен.Този мангус заслужава поне 10 мача наказание за това.Абсолютен селянин и простак.Не може играч да си позволява такова отношение към публиката.И да го бяха пребили може би щяха да имат право след това което направи тоя[/quote
И на стадиона се видя че Пасков си го изпроси едва ли не ама сега всички сини мишоци скачат какво щяло да е наказанието.Ами аз предлагам да закрият ЦСКА завинаги та да мирнете един път завинаги и да си гледате във синия обор та да видим тогава какви простотий ще говорите.
Sagittarius написа:Видях кадрите.Този цървул Пасков показваше средни пръсти и плюеше върху фен.Този мангус заслужава поне 10 мача наказание за това.Абсолютен селянин и простак.Не може играч да си позволява такова отношение към публиката.И да го бяха пребили може би щяха да имат право след това което направи тоя
DrAvalanche написа:Сигурен съм, че Пасков е виновен за всичко. Ярмейските фенове са го изпращали с метани и ръкопляскания, когато той без никаква видима причина е започнал да ругае и псува. Ръкопляскащите фенове са останали като гръмнати и се погнусили от тази постъпка, но един не изтраял и решил да накаже сквернословещия ритнитопковец.
Rodn1 написа:Sagittarius написа:.....Пасков е за наказание.Не може футболист да си позволява такова отношение към публиката и такива вулгарни провокации.Феновете са свещена крава,могат да пеят и викат каквото си искат и не може някакъв сульо да маха средни пръсти и да ги плюе в буквалния смисъл на думата.Заради хората по трибуните този мушмул има професия и яде хляб.Поне 10 мача минимум!
Съгласен съм!Много точно казано!
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта