Станислав Костов

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

birthmark
Мнения: 34
Регистриран на: 11 окт 2010 15:34
Skype: blvdnights
Контакти:

Станислав Костов

Мнениеот birthmark » 22 май 2011 11:52

Вчера за първи път гледах Костов и признавам си направи ми впечатление.Наистина в толкова слаб мач и то без значение е трудно за някакви изводи,но ми се струва,че има хляб в това момче,стига да му се дава повече шанс.Още повече,че игра и на някаква странна позиция-нещо като дефанзивно-офанзивен халф,зад Шеридън,а накрая и ляво крило.Има ,скоростдрибъл,демараж,опита няколко двойни,опита тънки пасове,'изобщо мирише на футбол' в него поне според мен.Какво е вашето мнение?

Потребителски аватар
luddeN
Мнения: 895
Регистриран на: 30 май 2010 20:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Станислав Костов

Мнениеот luddeN » 22 май 2011 12:01

Предпочитам Платини в атака, отколкото тоя ... Още ме е яд какъв глупав фаул направи с/у футболист на Локо и след центрирането ни изравниха ...
ЦСКА е най-успешният български отбор в европейските клубни турнири със своите достигнати 2 полуфинала за КЕШ (1967, 1982) и 1 полуфинал за КНК (1989)
[wrapimg=]http://media.tumblr.com/tumblr_lcob0jVat11qc85cs.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Станислав Костов

Мнениеот vaskonti » 22 май 2011 12:05

luddeN написа:Предпочитам Платини в атака, отколкото тоя ... Още ме е яд какъв глупав фаул направи с/у футболист на Локо и след центрирането ни изравниха ...

Едно положение в първия му мач въобще за ЦСКА и вече го отписваш? Умно...
Интересно ми е какво е било мнението ти за Платини миналата година?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Станислав Костов

Мнениеот ZinedineZidane » 22 май 2011 12:17

Аз бях на мача вчера като неутрален зрител и също ми направи впечатление това момче. Особено на фона на Коста Янев изглеждаше като Лампард. Определено има хляб в него, но му трябват мачове. Моето скромно мнение е, че Янев, Шеридън, Садула и Румен Трифонов от игралите вчера нямат място в отбора ви. Трагични са.
Трябва да се налагат юноши, а не да ми се мотат разни дървари като Шеридън, Раймонди, Ерош, Акуаро и т.н.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

kijelmi
Мнения: 135
Регистриран на: 18 авг 2010 22:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Станислав Костов

Мнениеот kijelmi » 22 май 2011 12:19

Да направи ми впечатление, че беше единствения дето се наемаше да обръща играта по фланговете с пасове по 30-тина метра иму се получаваше.
19.2.11 - Денят на истината ще се случи. Той е 26 февруари, 18 часа, стадион „Георги Аспарухов, заповядайте”, каза Батков.
12.10.2013 - "Тодор Батков: "Аз съм сигурен, че ще спечелим Вечното дерби. Убеден съм в победата."

Потребителски аватар
rbs
Мнения: 486
Регистриран на: 24 сеп 2009 11:10
Местоположение: антверпен

Re: Станислав Костов

Мнениеот rbs » 22 май 2011 12:27

Мн е добър и мисля че е бъдещето на футбола ни.Трябват му мачове и ще го гледаме по Диема защото е в ЦСКА.Невероятни качества има и досега само проблемите с договора му го спираха от игра.След като помогнахме на Пирин вече вс е ОК.Жалко че и ние играем такива мачове като онзи отбор дето бихме с 1-3 но поне са в края на сезона и подаряваме а не купуваме :mrgreen:
подуене е тумура на футбола ни и ражда само писатели и д'журналисти

adameca
Мнения: 93
Регистриран на: 03 юли 2009 15:17
Контакти:

Re: Станислав Костов

Мнениеот adameca » 22 май 2011 12:34

rbs написа:Мн е добър и мисля че е бъдещето на футбола ни.Трябват му мачове и ще го гледаме по Диема защото е в ЦСКА.Невероятни качества има и досега само проблемите с договора му го спираха от игра.След като помогнахме на Пирин вече вс е ОК.Жалко че и ние играем такива мачове като онзи отбор дето бихме с 1-3 но поне са в края на сезона и подаряваме а не купуваме :mrgreen:


Определено си личи, че си много не наясно със собственият си обор! Той не игра не защото имаше проблеми с договора,а защото беше контузен. Много е лесно да кажеш, че сте им подарили, обаче истината , че толкова си можете. Мисля, че вчера отново се видя!
НЕЗАКОННО ви СЪЗДАДОХА,НЕЗАКОННО ви ВКАРАХА в "А" ГРУПА, НЕЗАКОННО ви ОСТАВИХА В "А" ГРУПА- СПРАВЕДЛИВОСТ ЗА цДна!!!

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

Re: Станислав Костов

Мнениеот Deluxx » 22 май 2011 12:37

Хубав мач направи момчето,но игра на някваква позиция която и аз не я разбрах ... уж като деф,халф после като атакуващ ...

Потребителски аватар
VraTar4o
Мнения: 693
Регистриран на: 06 авг 2009 23:45
Skype: симона.костаадинова
Контакти:

Re: Станислав Костов

Мнениеот VraTar4o » 22 май 2011 12:53

Вчера целия мач беше изпълнен с рокади...Всички момчета сменяха постовете си като Маркиниос влезе като дясно крило а Садула игра зад нападателя Костов отиде в центъра с Коста Янев Петър Стоянов игра като бек а самия факт че Апостол Попов като влезе в игра играеше като дясно крило трябва да показва че Милен въобще не е мислил за този мач дори не се хвърлихме да изравняваме или да обръщаме губехме през по-голямата част на мача в резултата и просто се забавлявахме и на никой не му пукаше какво мислят другите за загубата...Колкото до Костов да има хляб в това момче но трябва да му се дава шанс с Садула изиграха що годе добър мач...Най-добрият на терена от нашия отбор беше Сашко Тонев а най-слаб Акуаро...това е мнението ми...И се видя че Милен му пука сега само и единствено за финала ;)

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13873
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Станислав Костов

Мнениеот Pichichi » 22 май 2011 13:07

Костов и Т.Костадинов следващия сезон ще играят доста ако са здрави. И в 2-та има много талант, Костов ще е следващия млад талант за който ще се говори много в близките 2 години според мен, много повече футбол има в него в сравнение с Тонев .
Просто не мога да повярвам на думите че няма да се продава никой от отбора, според мен почти сигурно си тръгват най-малко 3-ма и те ще са измежду Маркиньос,Тонев,Делев,Платини,К.Стоянов,Ап.Попов . Т.е. от тях 6-мата поне 3-ма ще преминат в чужбина .Ст.Костов може да играе на мястото на 3-ма от офанзивните играчи които съм изброил , единствено чист централен нападател не го виждам но това не значи че няма да го пробват и там . Трябва да се освободим и от няколко ненужни играчи : Чавдаров,К.Янев,Грило,Шеридън(за съжеление с мача вчера доказа че не може да се разчита на него), а се връщат Виданов и Дечев(май почти не игра дори в Б група а уж това беше целта) .Ако съмненията ми се оправдаят много трудно ще се бориме за титлата догодина , ако запазиме отбора имаме шансове . Спред мен Маркиньос и Тонев може да ги продадем и да не се отслаби отбора ако задържим Гъргоров , на Делев и Платини ще е трудно да намерим заместници . Един измежду Попов и К.Стоянов също може да се замени пълноценно с играч от А група дори но и 2-та ако напуснат става зле .
Последна промяна от Pichichi на 22 май 2011 13:17, променено общо 3 пъти.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 21 госта