Бешикташ - ЦСКA 16.09. - 22.05ч. коментар

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
berbatov
Мнения: 2851
Регистриран на: 05 фев 2009 20:36
Контакти:

Re: Бешикташ - ЦСКA 16.09. - 22.05ч. коментар

Мнениеот berbatov » 17 сеп 2010 01:45

Аз съм ЗА Шеридан!
Сигурен съм,че беше прегорял от собственото си желание не да се представи добре , а отбора да вземе нещо. Бореше се за невъзможни топки и нямаше подкрепа,получаваше неочаквани възможности и ги отиграваше не както той може, колкото повече се опитваше да запази спокойствие,толкова повече грешеше,както и при гола. Не знам каква е обстановката в съблекалнята и какво е мнението на Гьоре, но аз съм ЗА Шеридaн. Това беше най-лошия мач за него с екипа на ЦСКА. Сигурен съм,че след тази битка, той е готов да бъде Армеец .
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Encore
Мнения: 103
Регистриран на: 08 юли 2010 16:39
Контакти:

Re: Бешикташ - ЦСКA 16.09. - 22.05ч. коментар

Мнениеот Encore » 17 сеп 2010 02:19

Да естествено,ние играем глуха защита с 3 голови положения,защо сте толкова ограничени Интер с какво спечелиха ШЛ....с преса по цялото игрище и по 20 удара на мач ли?Не виждате по-далеч от носа си и гледате футбол заради резултата.А този Младенов явно е много комплексирано човече,щом чуждото нещастие го прави щастлив

Потребителски аватар
Е pа...
Мнения: 24
Регистриран на: 16 сеп 2010 07:58
Контакти:

Re: Бешикташ - ЦСКA 16.09. - 22.05ч. коментар

Мнениеот Е pа... » 17 сеп 2010 08:09

Не съм ви фен, играхте слабо и заслужено загубихте.Жалко за коефициента на България,а тия Бешикташ са доста посредствен отбор,жалко! Защо не пишете за дузпи сега,Виданов изби топката с ръка умишлено и бяхте пожалени от съдята?

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Бешикташ - ЦСКA 16.09. - 22.05ч. коментар

Мнениеот stannn » 17 сеп 2010 09:20

Е pа... написа:Не съм ви фен, играхте слабо и заслужено загубихте.Жалко за коефициента на България,а тия Бешикташ са доста посредствен отбор,жалко! Защо не пишете за дузпи сега,Виданов изби топката с ръка умишлено и бяхте пожалени от съдята?


Като не си фен на ЦСКА върви при отбора на който си фен разбирачо. Да не си случайно господина Правилен Футбол? Много добре стояхме на терена и не заслужавахме тази загуба. Срещу такива отбори така се играе. Просто в момента ЦСКА няма отбор за лигата, а щом си по слаб от противника трябва да го затрудниш максимално. Точно това направихме снощи и за минути не взехме точка от мача.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Бешикташ - ЦСКA 16.09. - 22.05ч. коментар

Мнениеот СВОБОДЕН » 17 сеп 2010 10:19

Снощи се прибрах от Герена за началото на второто полувреме. Първото по голямата част го слушах по радиото. Ще кажа, че ЦСКА направи един много добър мач. Много добре бяха подредени, не оставаха празни пространства за турците и при всяка възможност търсеха контраатака. Получиха се добри контраатаки, но липсата на концентрация попречи на ЦСКА да вкара поне един гол. В това отношение най-голям длъжник е Шеридан. В един момент получи топката след грешка на техния вратар и вместо да се огледа за което имаше време, той прибърза да бие и защитник я спря с тяло. А трябваше да изиграе положението по разумно. Бешикташ не бяха нещо особенно. Очаквах повече от отбор с треньор печелил титлата с Реал и звезди като Гути, Куарешма и разните там бразилци. Едва ли трябва да се оправдават, че са се пазели за дербито с фенерите. Бешикташ бяха технични, опитваха къси комбинации и двойни подавания които се получаваха само в редки случаи. Запомних едно две такива. Другото бяха центрирания. ЦСКА се ориентираха към тях и не им даваха въможност да направят нещо. За това ме изненада тази грешка накрая. Толкова центирания неутрализираха, а накрая позволиха на един не много висок играч да надскочи трима от задна позиция и да вкара с глава. Всъщност тези тримата не скочиха и от там дойде проблема. Защото иначе онзи можеше да не пипне топката. Жалко, защото ЦСКА игра добре. Но все пак нека феновете им да не съжаляват толкова за загубата. Тя показва, че там както и в Левски има още много да се работи. Пък и никой не е поставил пред нашите отбори задачата да печелят всички мачове в тези групи и да излизат на всяка цена от тях. Но едно е ясно, ЦСКА вече не е тази разпасана команда която беше при Павел Дочев. Явно новият треньор Йовановски работи добре и резултатите вече започват да си личат. Само да му дадат време. Той е треньор, не магьосник с магическа пръчица. На Стоилов в Левски му беше необходима цяла година за даде резултат работата му. Това важи както за клубните треньори така и за този на националния отбор. Като казах, че Бешикташ не е нещо особенно, може би това стана факт защото ЦСКА не му позволи да бъде нещо особенно. Пожелавам успех на ЦСКА в следващия мач.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Бешикташ - ЦСКA 16.09. - 22.05ч. коментар

Мнениеот Неутрален » 17 сеп 2010 10:35

Как да се надиграваш с добър отбор, като след 70 минути си гроги, как да стане ? А тъпото клише като не вкараш важи и ще продължава да важи винаги докато има футбол. Имаха 3-4 положения не вкараха нито едно, това е само и единствено липса на класа. Кофти че получиха гол в края , но и това го има във футбола. Отделно за всеки няма да правя коментари, само ще спомена супер вратаря Райс, мирише на класа от километри, Коцето много добър мач, раздаване до последно, жалко че силите му свършиха към 75 минута, Трифунов беше много добър. За сметка на тези Виданов ...... ЗА БОГА, КАК ТОЗИ СТАНА НАЦИОНАЛ, не мога да си го обясна това нещо. Този убавец, нито знае как да застане в центара на защитата, нито как да покрие терен при липса на някой, нито кога да излезе, да не говорим за малоумното докосване с ръка в края на мача. Този човек трябва да работи нещо друго. Ако иска да е на терена, може да се занимава с поддържка на тревното покритие или маркиране на стадиона. Няма никакъв шанс да стане футболист от тоя.Не знам защо го търпят все още. Абе знам , ама няма да кажа.И да се върна към началото, мача продължава докато съдията не свирне 3 пъти, но балканския манталитет не позволява на футболисите да го проумеят това. Иначе много ми е интересно каква подготовка са водили лятото, щото резултатите са трагични. И докато продължават да се тъпчат с баници (лайна) преди тренировки, никога няма да станат футболисти. Еххх , ако беше караджата там да надуе чалга от стаята ..... Стискаме палци и се надявам на пълен стадион на всички домакинства на ЦСКА, да покажем че сме по добри от другите поне на трибуните. Все пак трябва да се подкрепя отбора и когато бие и когато пада.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16917
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бешикташ - ЦСКA 16.09. - 22.05ч. коментар

Мнениеот Udoji90 » 17 сеп 2010 10:37

LEVSKI-FOREVER написа:Кое му е добрето да играеш за 0:0 !?!


Никой не е играл за 0-0 - просто ТИ така си го видял. Отбор, който играе за 0-0, не прави дори опити за контраатака, а ЦСКА постоянно опитваше такива, когато имаше възможност. Просто възможностите бяха малко, защото вътрешните ни халфове загубиха двубоя с тези на труския отбор, поради което рядко отнемахме топката и рядко нападахме. Не сме искали да играем за 0-0.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
CskaUl7rasB0ysS0f1a
Мнения: 4818
Регистриран на: 24 авг 2010 09:43
Местоположение: София

Re: Бешикташ - ЦСКA 16.09. - 22.05ч. коментар

Мнениеот CskaUl7rasB0ysS0f1a » 17 сеп 2010 11:27

Ей хора, това е нашия отбор. Както и да игра вчера си остава нашия отбор. Престанете с негативизмите и негативните коментари кой как играл, усмихнете се и подкрепете отбора следващия мач. Да загубихме, това срам ли ви е това? Ако обичате Цска ще се гордеете с отбора, затова или хубаво или нищо за мача вчера :!:
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!

Потребителски аватар
CskaUl7rasB0ysS0f1a
Мнения: 4818
Регистриран на: 24 авг 2010 09:43
Местоположение: София

Re: Напред Армейци!

Мнениеот CskaUl7rasB0ysS0f1a » 17 сеп 2010 11:47

И все пак, като приспах, още ме е яд за вчера. Незнам, момчетата поне играха мъжки и на върха на възможностите, типично за армейци. Затова нека им благодарим, а в следващите мачове в ЛЕ да се представим още по добре. Надявам се все пак днес да не ви е скапан ден ;) и горе главите момчета :)
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!

Sole
Мнения: 4576
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Бешикташ - ЦСКA 16.09. - 22.05ч. коментар

Мнениеот Sole » 17 сеп 2010 15:31

ЦСКА го взимаше спокойно този мач, но нямаха нападател,който да се възползва от елементарните грешки в защитата на турците. Защо не играха Делев или Мишел Платини -най-малко едно от всичките положения щяха да вкарат!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта