ДА ВИ Е ЧЕСТИТ НОВИЯ ИГРАЧ

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

karaibrahim
Мнения: 102
Регистриран на: 21 дек 2008 22:50

ДА ВИ Е ЧЕСТИТ НОВИЯ ИГРАЧ

Мнениеот karaibrahim » 16 яну 2009 11:50

АКО ВСИЧКО МИНЕ БЕЗПРОБЛЕМНО ПРЕЗ РАЗНИТЕ ИНСТАНЦИИ,ЩЕ СЕ СДОБИЕТЕ С ЕДИН ИГРАЧ,ЧИЕТО ПОВЕДЕНИЕ Е,МЕКО КАЗАНО,СТРАННО.ОТ ВСИЧКИ КЛУБОВЕ,В КОИТО Е БИЛ,СИ Е ТРЪГВАЛ СЪС СКАНДАЛИ,ПОДОБНИ НА ТОЗИ ,ПОСЛЕДНИЯ.НЕ МИ СЕ ВЯРВА ОТ ЦСКА ДА НАПРАВЯТ НЯКАКЪВ ПРОБЛЕМ.ТВЪРДЕ МАЛЪК Е ТОЗИ ПИЧ,ЗА ДА СЕ ЗАНИМАВАТ С НЕГО,А И В ЦСКА НИКОГА,АМА НИКОГА,НЕ СА ДЕЙСТВАЛИ ИЗВЪН ТЕРЕНА СРЕЩУ ОПОНЕНТИТЕ СИ.
ДЕ ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!ПОДХОЖДА ВИ НАПЪЛНО НА ПОДЛИЧКАТА ВИЗАНТИЙСКО-ЧЕНГЕДЖИЙСКА ФИЛОСОФИЯ.ВИЖДА СЕ ОТ СНИМКАТА В ГОНГ,ЧЕ Е ОФОРМИЛ ВЕЧЕ ИНТЕЛЕКТУАЛЕН ГОВЕЖДИ ПОГЛЕД...ВСИЧКО Е НАРЕД.ДА ВИ Е ЧЕСТИТ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

karaibrahim
Мнения: 102
Регистриран на: 21 дек 2008 22:50

Re: ДА ВИ Е ЧЕСТИТ НОВИЯ ИГРАЧ

Мнениеот karaibrahim » 16 яну 2009 12:11

lkt написа:karaibraxim ti rezak li si??? :roll:

НЕ,ВСИЧКО СИ МИ Е В ПЪЛЕН ФОРМАТ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Loko_Pd
Мнения: 29
Регистриран на: 19 окт 2008 22:11
Контакти:

Re: ДА ВИ Е ЧЕСТИТ НОВИЯ ИГРАЧ

Мнениеот Loko_Pd » 16 яну 2009 12:20

Да Кошта е 1 от най-добрите в А група кво ва е яд чорбари

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: ДА ВИ Е ЧЕСТИТ НОВИЯ ИГРАЧ

Мнениеот POPCORN » 16 яну 2009 12:25

Loko_Pd написа:Да Кошта е 1 от най-добрите в А група кво ва е яд чорбари

Първо се научи да говориш.И не се бъркай там където не т ие работа.Второ как разбра, че е един от най-добрите в А група като е играл 2 кръга?Трето да ти кажа ама въобще не ме е яд за него, поне ще си пускаме повече юноши в отбора.Четвърто то и Г.Христов беше един от най-добрите в А група ама не може да вкара гол.Пето стига сте говорили за тоя, като чели е кой знае какъв футболист.Ако беше голям футболист нямаше да се маха от всеки клуб ей така когато м искимне.Това за мене е пълно леке и гледа само парите.Бъоще не му пука къде играе.Нищо чудно след време да прецака и Левски.И стига вече сме правили теми за тоя.Просто не заслужава! :D
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
Доктор Н
Мнения: 383
Регистриран на: 30 юли 2008 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Re: ДА ВИ Е ЧЕСТИТ НОВИЯ ИГРАЧ

Мнениеот Доктор Н » 16 яну 2009 12:26

karaibrahim написа:АКО ВСИЧКО МИНЕ БЕЗПРОБЛЕМНО ПРЕЗ РАЗНИТЕ ИНСТАНЦИИ,ЩЕ СЕ СДОБИЕТЕ С ЕДИН ИГРАЧ,ЧИЕТО ПОВЕДЕНИЕ Е,МЕКО КАЗАНО,СТРАННО.ОТ ВСИЧКИ КЛУБОВЕ,В КОИТО Е БИЛ,СИ Е ТРЪГВАЛ СЪС СКАНДАЛИ,ПОДОБНИ НА ТОЗИ ,ПОСЛЕДНИЯ.НЕ МИ СЕ ВЯРВА ОТ ЦСКА ДА НАПРАВЯТ НЯКАКЪВ ПРОБЛЕМ.ТВЪРДЕ МАЛЪК Е ТОЗИ ПИЧ,ЗА ДА СЕ ЗАНИМАВАТ С НЕГО,А И В ЦСКА НИКОГА,АМА НИКОГА,НЕ СА ДЕЙСТВАЛИ ИЗВЪН ТЕРЕНА СРЕЩУ ОПОНЕНТИТЕ СИ.
ДЕ ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!ПОДХОЖДА ВИ НАПЪЛНО НА ПОДЛИЧКАТА ВИЗАНТИЙСКО-ЧЕНГЕДЖИЙСКА ФИЛОСОФИЯ.ВИЖДА СЕ ОТ СНИМКАТА В ГОНГ,ЧЕ Е ОФОРМИЛ ВЕЧЕ ИНТЕЛЕКТУАЛЕН ГОВЕЖДИ ПОГЛЕД...ВСИЧКО Е НАРЕД.ДА ВИ Е ЧЕСТИТ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Мерси! Навремето и Анелка работеше всички отбори, но най-накрая си седна на гъза, а и това не го направи по-слаб футболист. Що се отнася до това, че ЦСКА никога не е действал подмолно искренно ме разсмя :lol: :lol: :lol:

cskaole
Мнения: 195
Регистриран на: 03 юни 2008 17:27

Re: ДА ВИ Е ЧЕСТИТ НОВИЯ ИГРАЧ

Мнениеот cskaole » 16 яну 2009 12:32

Всички дружно да пожелаем на уефски да взима само играчи, разтрогнали с клубовете си. Да събират изметта и да се надяват на нещо. Да са живи и здрави и да правят все гръмки трансфери от този ранг. А ЦСКА събира всичко най-качествено, защото предстоят групите на ШЛ. :twisted:


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта