1/8 финал на ШЛ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

dilyan86
Мнения: 2
Регистриран на: 11 дек 2008 11:17
Контакти:

1/8 финал на ШЛ

Мнениеот dilyan86 » 11 дек 2008 11:20

Не знам дали сте се замисляли, но Барса ще изядат най-голямото дърво от този жребий.
Прегледах всички втори и виждам, че потенциалните съперници са само Интер, Чесли, Лион и Арсенал. 3 отбора са испански и досега поне имаше ограничения за 1/8 финала да не се срещат отбори от 1 държава + Спортинг, които бяха в 1 група. Тъй че при всяко положение тежък жребий за Барса.
Да се надяваме, че и март месец ще играят така и да е все тая срещу кого...

dilyan86
Мнения: 2
Регистриран на: 11 дек 2008 11:17
Контакти:

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот dilyan86 » 11 дек 2008 12:31

прав си просто доста силни отбори завършиха втори, апък Панатинайкос примерно - първи и още на 1/8 финали ще падат глави на доста сериозни отбори... На пръв поглед може да има мачове като Интер- Барса и Ман Ю - Реал; Челси - Байерн и тн.

blue_ power1
Мнения: 833
Регистриран на: 17 юни 2008 16:11
Контакти:

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот blue_ power1 » 11 дек 2008 13:14

Тази година,общо взето борбата в групите мина без изненади и фаворитите продължиха-няма да има слаба двойка на осминафинала,чакат ни мачовете на истината.Ще бъде много интересно и това е супер за нас феновете...

Потребителски аватар
NFB_Bgfen
Мнения: 538
Регистриран на: 05 сеп 2008 12:01
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот NFB_Bgfen » 11 дек 2008 23:13

Аз искам да се паднат Барселона-Интер Ювентус-Арсенал Челси-Баиерн
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот bai mile » 14 дек 2008 01:17

nadqvam se silno Barca da zadarji formata v koqto e da drapne s o6te nqkolko to4ki pred vtoriq v ispaniq i naprolet kato se podnovi borbata v ligata demek kraq na Fevruari da moje da se koncentrira v ligata.Nqma lesno ot tiq si4ki Inter , Chelsi, nqma za6to da gi komentirame,vidqhme Lion kak igrae sre6tu Bayern naprimer no te mai sa malko po priemliv jrebii.Sas sigornost edin ma4 Inter - Barca s napadenieto koeto imat klubovete bi trqbvalo da e stra6no 6ou. Barca - Chelsi mi pisna poslednite godini baq igraha i v grupite vadnaj i posle na 1/8 finali , dano se padne Lion ;) Benzema da useti ot trapkata da igrae na Nou Camp
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот mormona » 18 дек 2008 15:25

bai mile написа:nadqvam se silno Barca da zadarji formata v koqto e da drapne s o6te nqkolko to4ki pred vtoriq v ispaniq i naprolet kato se podnovi borbata v ligata demek kraq na Fevruari da moje da se koncentrira v ligata.Nqma lesno ot tiq si4ki Inter , Chelsi, nqma za6to da gi komentirame,vidqhme Lion kak igrae sre6tu Bayern naprimer no te mai sa malko po priemliv jrebii.Sas sigornost edin ma4 Inter - Barca s napadenieto koeto imat klubovete bi trqbvalo da e stra6no 6ou. Barca - Chelsi mi pisna poslednite godini baq igraha i v grupite vadnaj i posle na 1/8 finali , dano se padne Lion ;) Benzema da useti ot trapkata da igrae na Nou Camp



ми тоя муджахидин само дано не реши накрая да иде в Реал ...
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот bai mile » 26 дек 2008 11:00

mormona написа:
bai mile написа:nadqvam se silno Barca da zadarji formata v koqto e da drapne s o6te nqkolko to4ki pred vtoriq v ispaniq i naprolet kato se podnovi borbata v ligata demek kraq na Fevruari da moje da se koncentrira v ligata.Nqma lesno ot tiq si4ki Inter , Chelsi, nqma za6to da gi komentirame,vidqhme Lion kak igrae sre6tu Bayern naprimer no te mai sa malko po priemliv jrebii.Sas sigornost edin ma4 Inter - Barca s napadenieto koeto imat klubovete bi trqbvalo da e stra6no 6ou. Barca - Chelsi mi pisna poslednite godini baq igraha i v grupite vadnaj i posle na 1/8 finali , dano se padne Lion ;) Benzema da useti ot trapkata da igrae na Nou Camp



ми тоя муджахидин само дано не реши накрая да иде в Реал ...


Ами Бензема само в Барселона,ако не тои Вия...аиде Барса ще пребъде.Да земат дубъл сега тая година.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот LordVOODOO » 26 дек 2008 12:59

Бензама не ни трябва в момента! На мястото на кого да играе? На Ето'О? Все пак и двамата са централни нападатели. Няма смисъл да се хаби таланта на един толкова класен нападател и да го държим на пейката. Нека поне чичко Анри се откаже и едва тогава можем да мислим за негов трансфер при нас. :) В крайна сметка ние не сме Реал да целим да купим най-добрите играчи на другите, че останалите отбори да са слаби и да можем лесно да ги бием - по-добре другите да са в целият си блясък и така да ги газим, че да можем спокойно да казваме, че сме най-добрите! :twisted:
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот MORSKI » 31 дек 2008 13:57

Бензема,няма да ходи при вас,спокойно на 90% ще отиде в Реал,коеот е добре за нас ;)

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот LordVOODOO » 01 яну 2009 15:36

MORSKI написа:Бензема,няма да ходи при вас,спокойно на 90% ще отиде в Реал,коеот е добре за нас ;)


Оки, нека е така. Но без да се заяждаш кажи ми на кого на мястото ще играе? Ок сега Нистелрой е контузен, но вярвам, че ще се възстанови и че ще се върне в големият футбол жаден за успехи. Отделно имате и Хунтелаар. А не вярвам да пратят Раул на скамейката. Така че кажи ми реално на чие място ще го пускате да играе? Виждаш ли - ето тази ваша политика ме дразни. Той не ви трябва, но ще го купите, за да са по-слаби Лион и ако евентуално догодина ви се падне да играете срещу тях в ШЛ да ви е по-лесно, а не защото ви трябва като футболист!
Барселона е на ясно, че в момента и да го купят, че не могат да го пускат да играе, защото няма място за него на терена и не искат да му хабят таланта като го държат на скамейката. Защо и вие не можете да го проумеете това нещо?!

Друг е въпроса, че Бензама няма да го купите. Веднъж, че клаузата му по разтрогването на договора му с Лион е 100 милиона евро и веднъж за това, че Калдерон сам си призна, че не може да доведе Бензама в отбора ви, защото има уговорка м/у Барса и Лион Бензама да премине при каталунците през 2010 - та година!
Изображение


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта