Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JalkiSte
Мнения: 665
Регистриран на: 03 окт 2008 20:18
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот JalkiSte » 08 май 2019 07:31

barca4ever написа:Ама, много ме кефат феновете на лузерите, се канят за обрати, но утре към полунощ, дружно пак ще са по дупките, дълбоко заспали, или пеейки песничката "NEXT YEAR WILL BE OURS".. :mrgreen: :mrgreen:

Ето ни ;) А Вие къде сте? Само да ти кажа, че аз цяла нощ празнувах, не се спа. Докато ти май си направил точно каквото сам си предрече ;)

kingofpop написа:Абе, кой предпочитате за финала :roll:

Аз искам Тотнъм да ги пребием, ама ще са Аякс....

иначе щом Салах няма да играе утре очаквам да бием


Аякс предпочитам, защото са велик отбор и ще се получи голям финал. Хем и ако имаше мач за 3-тото място, щеше да се получи вълнуващ двубой между два отбора от средна европейска класа, каквито са Тотнъм и отпадналият снощи.

rasputin_nk написа:Здравейте, ще има ли организация от бг фенклуба на Барса за гледане на финала?
В Мадрид да вдигнем ШЛ - прайслес...


Феновете на Ливърпул сме поласкани, че достойни мъже като Вас, господин Распутьо, уважават съперника и искат да гледат финала заедно с неговите фенове. Като се организираме ще Ви уведомим. И аз мисля, че ще е прайслес, ако успеем да вдигнем ШЛ в Мадрид, особено след загубата от тях на финала миналата година.
Стоян Балтов - доблестен мъж, страхотен човек, безценен приятел.Почивай в мир, Тека!

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот WPWW » 08 май 2019 10:50

Как е възможно този отбор да губи всичките си гостувания с 3+ гола вече от години... Валверде едва ли е единствената причина, всъщност колко играчи на Барса са на топ ниво освен Меси и Ракитич? Суарес е далеч от най-добрата си форма, поузащитата е запълнена с посредствени играчи.

Иначе, 10-те негърчета на Ливърпул като нищо ще останат с калъфката.

Потребителски аватар
SSIW
Мнения: 238
Регистриран на: 07 дек 2010 11:56

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот SSIW » 08 май 2019 12:23

Валверде, типично в неговия си стил, бавно и методично надгражда – миналата година ¼ финал, тази година ½ финал и догодина , неминуемо финал ... и това е изключително добра новина, защото формАта на финала е в един мач, а ние първите сблъсъци ги вземаме убедително ! :)

Въпреки постигнатия прогрес спрямо миналата година, длъжни сме да отбележим и някои допуснати слабости ...

Поправете ме, ако бъркам, но ми се струва, че нагласата, с която бяха излезли голяма част от футбалерите ни, беше такава, като за вече свършена работа и очебийна липса на концентрация. Липса на концентрация и безхаберие, нещо което крещеше в поведението им през целите 90 минути – от подаръка, който Алба направи за първия им гол, през изумителната непохватност на няколко пъти, да бъде добутано топчето у камата, когато сме останали ек на ек с гол-кипера им, та чак до черешката на торта в целия този фарс, с траги-комичния етюд при последния гол ... наШТе ‘убавци просто отказаха да влезнат у мача, една фикс-идея ги беше обладала (ако не всички, то повечето) и това беше, да не се пролее някоя излишна и драгоценна капчица пот !

Ами, срещу отбор излязъл на тотална битка, няма как да стане с един-единствен Видал, който гони съперника ... не че нямаше с кого да бъдат заменени, поне трима от фигурантите на терена, не че развоя на събитията не е позволявал, да се направи този елементарен анализ и да се предприемат наложителните корекции (полувремето завърши 1:0, на какви медикаменти трябва да си, та да НЕ реагираш на почивката, предвид видяното и безценния опит от недалечното минало !!??) ... уви, било писано да станем свидетели, на едно стъписващо по своята абсурдност дежа-вю ... поне ще има какво да разказваме на идващите поколения :)
Последна промяна от SSIW на 08 май 2019 12:46, променено общо 1 път.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот Real » 08 май 2019 12:32

kingofpop написа:Абе, кой предпочитате за финала :roll:
Аз искам Тотнъм да ги пребием, ама ще са Аякс....

Аз пък искам да са Аякс. Ще стане страхотен мач! ;)

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот Real » 08 май 2019 12:37

paceto написа:
Bernaleo написа:Как ще настигнем Реал в ШЛ с идиоти като Валверде не знам .... Жал ми е за Меси,похабиха му толкова години от кариерата.


Това ли е най важното и това ли те гложди точно сега след подобен мач, как ще стигнете Реал?

Тая порода поначало това я гложди. Мачовете не са толкова важни, важен е Реал. Комплексът е мъчителен, жесток...

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот Bernaleo » 08 май 2019 13:10

paceto написа:
Bernaleo написа:Как ще настигнем Реал в ШЛ с идиоти като Валверде не знам .... Жал ми е за Меси,похабиха му толкова години от кариерата.


Това ли е най важното и това ли те гложди точно сега след подобен мач, как ще стигнете Реал?

Написах го понеже сте отборът с най-много трофей в ШЛ,а не защото сте ни основен опонент за нещо.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот kingofpop » 08 май 2019 13:49

Изрода още ли не е уволнен ????????????? :shock: :shock: :shock:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
hard_hitter
Мнения: 30
Регистриран на: 15 юни 2009 19:14
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот hard_hitter » 08 май 2019 14:50

Много хора коментираха,че Валверде го е играел "умряла лисица" в първия мач, ама той буквално си е умряла лисица ! Да излезеш със същия състав и същата тактика като първия мач при положение,че още там лъснахме и второто полувреме е направо плестъпна небрежност ! Този човек явно и грам идея си няма къде се намира . Тотално объркан състав ,Серхи Роберто отново десен бек ,след като в първия мач го развинтиха ,Ракитич и в този мач се скри и креташе в центъра,Кутиньо отново титуляр , при положение ,че няма силен мач през сезона .Смените -закъснели и придвидими .Изобщо пълна НУЛА !

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот Onq » 08 май 2019 16:46

След първия мач, в който бихте с късмет и Тер стеген се надпреварвахте да обяснявате Валверде как надиграл Клоп. Сега пък той бил виновен за провала. По тези форуми разбирам, че всички сте треньори, но в реалния живот треньорите не играят. На терена са по 11, и всичко зависи от тях. Ти като си мърда и подценяваш съперника на полуфинал за ШЛ, никой треньор не ти е виновен. Майкъл Джексън (кралянапопа) и Лудото момче изписаха страници с глупости. Какъв храм бил Кампа, как звездите на барса били 17 нива над играчите на Ливърпул, как Клоп само губил финали. Такива специалисти сте, че не е истина. Поддържайте си отборите, гледайте си мачовете, но се ограничете с анализите. Едно не ви се удава и второ ставате за смях, ама голям смях.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот Bernaleo » 08 май 2019 17:26

Onq написа: След първия мач, в който бихте с късмет и Тер стеген се надпреварвахте да обяснявате Валверде как надиграл Клоп.

Това не е вярно.Ливъра имаха повече чисти положения от Барса първия мач,и само късмета не позволи на Клоп и компания да отбележат така ценния гол на чужд терен.Снощи се видя реалността и колко наср*н е Валверде.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта