Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот Onq » 08 май 2019 17:38

Bernaleo написа:
Onq написа: След първия мач, в който бихте с късмет и Тер стеген се надпреварвахте да обяснявате Валверде как надиграл Клоп.

Това не е вярно.Ливъра имаха повече чисти положения от Барса първия мач,и само късмета не позволи на Клоп и компания да отбележат така ценния гол на чужд терен.Снощи се видя реалността и колко наср*н е Валверде.


Чети темата за първия мач във форума на Ливърпул ;) !

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот paceto » 08 май 2019 18:53

Bernaleo написа:
paceto написа:
Bernaleo написа:Как ще настигнем Реал в ШЛ с идиоти като Валверде не знам .... Жал ми е за Меси,похабиха му толкова години от кариерата.


Това ли е най важното и това ли те гложди точно сега след подобен мач, как ще стигнете Реал?

Написах го понеже сте отборът с най-много трофей в ШЛ,а не защото сте ни основен опонент за нещо.


В такъв момент след такъв мач това изобщо не трябва да те притеснява, ама изобщо.
Моя отбор като направи подобен мач изобщо не мисля например, че Барселона ще направи дубъл, трейбъл или т.н., изобщо не мисля, че в последните години скъсихте преднината ни по купи в Испания. Изобщо не трябва да гледаш какво става в другият отбор при подобна вечер, а щом го правиш значи си имаш открит комплекс от същото понеже не ти излиза от главата и първото нещо, което ти идва в главата е именно това, че няма да се доближите до Реал.

Ако взема на сериозно това което написа като оправдание в края на коментара си, то би трябвало сега да те притесняват не Реал, а Ливърпул, които имат шанса да ви минат пак по купи. Тъкмо ги изравнихте и сега пак ще ви минат, а ако погледнем и евентуалният им съперник то ако Аякс стигне финала и го спечели ще ви изравнят по купи и те ще имат 5. :mrgreen: :twisted:

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот Bernaleo » 08 май 2019 19:04

paceto написа:
Ако взема на сериозно това което написа като оправдание в края на коментара си, то би трябвало сега да те притесняват не Реал, а Ливърпул, които имат шанса да ви минат пак по купи. :mrgreen: :twisted:

Да но в случая сме все още с равни титли с Ливърпул,а Реал я ги настигнем я не ... :lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот paceto » 08 май 2019 19:13

Реал скоро няма кой да ги стигне, така както не ги стигаха като имаха едва 9 титли и то последната беше през 2002 :)
Така, че не гледайте този отпред след като има цели 8 титли и за да ги стигнеш и минеш ще ти трябват почти 10 години в случай, че взимате титлата всяка година, а виждаш колко несериозно звучи това. ;)

Вероятно ще мине едно поколение, за да ги мине някой, а и те няма да стоят и да гледат и през този период ще вдигат още. :mrgreen: По скоро гледай тези пред вас или до вас, че един Милан все още е с 7 титли, а скоро Ливърпул може и да ги доближи с 6-та, а и Байерн ви диша отзад с равни по титли като вас, а скоро ще се върнат в силните си релси, докато вие скоро ще влезете в този техен коловоз и в този на Реал и другите силни отбори. Почти съм сигурен, че и Ювентус ще вдигне титлата скоро без значение дали ще е с Роналдо или без, но това ще стане в скоро време, а и ПСЖ може също да се промушат за първата си.

Потребителски аватар
SSIW
Мнения: 238
Регистриран на: 07 дек 2010 11:56

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот SSIW » 08 май 2019 21:05

https://www.independent.co.uk/sport/football/european/liverpool-fc-barcelona-champions-league-2019-divock-origi-goal-ball-boy-ucl-video-a8904461.html

Голът от "бърз корнер", е плод (поне според горния материал) на хрумването , на наблюдателен асистент в щаба на Пуул, който е забелязал поведението на футболистите на Барса, когато срещу тях предстои да се изпълни статично положение (корнер, пряк и пр.) и е видял възможност да се използва момента на раз-концентрация и дебати между играчите, които редовно присъствали в такива случаи ;)

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот kingofpop » 08 май 2019 22:28

Onq написа:След първия мач, в който бихте с късмет и Тер стеген се надпреварвахте да обяснявате Валверде как надиграл Клоп. Сега пък той бил виновен за провала. По тези форуми разбирам, че всички сте треньори, но в реалния живот треньорите не играят. На терена са по 11, и всичко зависи от тях. Ти като си мърда и подценяваш съперника на полуфинал за ШЛ, никой треньор не ти е виновен. Майкъл Джексън (кралянапопа) и Лудото момче изписаха страници с глупости. Какъв храм бил Кампа, как звездите на барса били 17 нива над играчите на Ливърпул, как Клоп само губил финали. Такива специалисти сте, че не е истина. Поддържайте си отборите, гледайте си мачовете, но се ограничете с анализите. Едно не ви се удава и второ ставате за смях, ама голям смях.


Аз никъде не съм казвал, че Валверде е надиграл Клоп или некви такива, точноо обратното....винаги съм знаел, че е некадърен и вие се възпозвахте по най-добрия начин от това :mrgreen: :mrgreen: :geek:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот Onq » 08 май 2019 22:35

kingofpop написа:
Onq написа:След първия мач, в който бихте с късмет и Тер стеген се надпреварвахте да обяснявате Валверде как надиграл Клоп. Сега пък той бил виновен за провала. По тези форуми разбирам, че всички сте треньори, но в реалния живот треньорите не играят. На терена са по 11, и всичко зависи от тях. Ти като си мърда и подценяваш съперника на полуфинал за ШЛ, никой треньор не ти е виновен. Майкъл Джексън (кралянапопа) и Лудото момче изписаха страници с глупости. Какъв храм бил Кампа, как звездите на барса били 17 нива над играчите на Ливърпул, как Клоп само губил финали. Такива специалисти сте, че не е истина. Поддържайте си отборите, гледайте си мачовете, но се ограничете с анализите. Едно не ви се удава и второ ставате за смях, ама голям смях.


Аз никъде не съм казвал, че Валверде е надиграл Клоп или некви такива, точноо обратното....винаги съм знаел, че е некадърен и вие се възпозвахте по най-добрия начин от това :mrgreen: :mrgreen: :geek:


Ти изписа един тон други глупости. Любимата ти, която повтори 15 пъти като мантра, е как Ливърпул свършвали въздуха 60-та минута хахахахахах. Интересно как го свършваме този въздух, пък имаме толкова много голове вкарани в края на мач? Въобще толкова сте боси и говорите и определяте без да имате реални наблюдения, че сте по-скоро смешни отколкото жалки.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот kingofpop » 08 май 2019 22:37

Onq написа:
kingofpop написа:
Onq написа:След първия мач, в който бихте с късмет и Тер стеген се надпреварвахте да обяснявате Валверде как надиграл Клоп. Сега пък той бил виновен за провала. По тези форуми разбирам, че всички сте треньори, но в реалния живот треньорите не играят. На терена са по 11, и всичко зависи от тях. Ти като си мърда и подценяваш съперника на полуфинал за ШЛ, никой треньор не ти е виновен. Майкъл Джексън (кралянапопа) и Лудото момче изписаха страници с глупости. Какъв храм бил Кампа, как звездите на барса били 17 нива над играчите на Ливърпул, как Клоп само губил финали. Такива специалисти сте, че не е истина. Поддържайте си отборите, гледайте си мачовете, но се ограничете с анализите. Едно не ви се удава и второ ставате за смях, ама голям смях.


Аз никъде не съм казвал, че Валверде е надиграл Клоп или некви такива, точноо обратното....винаги съм знаел, че е некадърен и вие се възпозвахте по най-добрия начин от това :mrgreen: :mrgreen: :geek:


Ти изписа един тон други глупости. Любимата ти, която повтори 15 пъти като мантра, е как Ливърпул свършвали въздуха 60-та минута хахахахахах. Интересно как го свършваме този въздух, пък имаме толкова много голове вкарани в края на мач? Въобще толкова сте боси и говорите и определяте без да имате реални наблюдения, че сте по-скоро смешни отколкото жалки.


в много мачове от сезона издишахте към края, зависи от отборите......Зиех :o :o :o
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот Onq » 08 май 2019 22:40

kingofpop написа:
Onq написа:
kingofpop написа:
Onq написа:След първия мач, в който бихте с късмет и Тер стеген се надпреварвахте да обяснявате Валверде как надиграл Клоп. Сега пък той бил виновен за провала. По тези форуми разбирам, че всички сте треньори, но в реалния живот треньорите не играят. На терена са по 11, и всичко зависи от тях. Ти като си мърда и подценяваш съперника на полуфинал за ШЛ, никой треньор не ти е виновен. Майкъл Джексън (кралянапопа) и Лудото момче изписаха страници с глупости. Какъв храм бил Кампа, как звездите на барса били 17 нива над играчите на Ливърпул, как Клоп само губил финали. Такива специалисти сте, че не е истина. Поддържайте си отборите, гледайте си мачовете, но се ограничете с анализите. Едно не ви се удава и второ ставате за смях, ама голям смях.


Аз никъде не съм казвал, че Валверде е надиграл Клоп или некви такива, точноо обратното....винаги съм знаел, че е некадърен и вие се възпозвахте по най-добрия начин от това :mrgreen: :mrgreen: :geek:


Ти изписа един тон други глупости. Любимата ти, която повтори 15 пъти като мантра, е как Ливърпул свършвали въздуха 60-та минута хахахахахах. Интересно как го свършваме този въздух, пък имаме толкова много голове вкарани в края на мач? Въобще толкова сте боси и говорите и определяте без да имате реални наблюдения, че сте по-скоро смешни отколкото жалки.


в много мачове от сезона издишахте към края, зависи от отборите......Зиех :o :o :o


Кажи един мач, в който сме издишали, един кажи? При единствената ни загуба в последните 20 минути бяхме натикали Сити в тяхното наказателно. Нямаш никаква идея от играта на Ливърпул, ама никаква.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Champions League 2018-19, 1/2 finals 2nd leg Liverpool FC - FC Barcelona 07.05.2019 22:00 BG

Мнениеот ralka_levskarka » 08 май 2019 22:52

Не се занимавай. Цяло първо полувреме се чудеха "на какво сме били", ама явно забравиха или изобщо не са гледали, че Пуул са яко тренирани на гегинг пресата, но когато немецът видя, че играчите няма как да издържат всичките мачове с нея, започна да я прилага само в някои по-заплетени двубои, като снощния и срещу Байерн в Германия.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта