Барселона - Рома - (FT 4-1)|0:3 FT|4:4 agg

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stoper
Мнения: 135
Регистриран на: 05 юни 2008 12:38
Контакти:

Re: Барселона - Рома 04.04.2018 от 21:45 (FT 4-1)

Мнениеот stoper » 11 апр 2018 00:15

Ех, Римлянин да си днес. За такива магически нощи хората полудяват по футбола.
Няма сърце в Испанския футбол. Много качество в играчите, много дисциплина в ръководствата, правилна, методична работа... и нормално успехите идват. Но няма сърце, няма я тази емоция като на Апенините.

kalo_340
Мнения: 34
Регистриран на: 14 апр 2016 19:02
Контакти:

Re: Барселона - Рома 04.04.2018 от 21:45 (FT 4-1)

Мнениеот kalo_340 » 11 апр 2018 00:21

Понеже не мога да намеря отделна тема за тазвечершния мач, коментар-полето в статията на основния гонг не ще да ми приема логина а аз не мога да възприема още какво се случи, пиша тук директно и откровено:

Е*аси чутовната глупост майна........
Е*аси чутовната глупост, наистина.

Ама така е, когато играеш с отвращаваща апатия и разчиташ на некое друго автоголче, а треньора цяяяяяло второ полувреме седи и лапа пуканки вместо да прави смени и да заздрави тоя пуст фланг на Жорди Алба, откъдето дойдоха всичките проблеми и Семедо непрекъснато трябваше да ходи да покрива и помага, така ще е. При 1:0 - нищо, никаква реакция от отбора, при 2:0 почнахме да бавим времето, при 3:0 се сетихме, че сме на директна елиминация и трябва да вкараме така едно голче, за да сме сигурни занапред. Алоооо, Барса, вие да не сте някой посредствен отбор от Източна Европа та да ми бавите времето бе????? Тер Стеген - най слабия му мач за целия сезон, първия гол чисто негов - изгледа го като уплашен, вместо да пресрещне Джеко... Иниеста и Бускетс - задържат топки, провалят атаки, но щом се печели време, всичко е точно... Дембеле оставен на скамейката по знайни и незнайни причини - така нов играч не се интегрира, хора, пък бил той на 20, 21, 28 или 40 години... Ракитич я хване една топка, я изпусне три... Меси и Суарес - импотентни напред, напраиха някое друго ударче, ама то за статистиката, не за друго. Меско, разбирам те, че те мързи и предпочиташ да си вкъщи да праиш четвърто дете, ама днеска тотално беше забравил с какво си вадиш хляба пич!!! Фауловете в космоса, ходим като за здраве в парка, нито преса, нито пробиви, нито нищо... А Валверде - този трябва просто да бъде разкъсан в Испания/Каталуния. Не може на тая апатия, на тая посредственост и на тая ужасия ти да ми стоиш до 75-тата минута без смяна - на Луската Енрике номерца с надежда за хубаво бъдеще?!?!?! На Рома честито, не ми хареса единствено доста грубата им на моменти игра, ама той и реферът си бе забравил май картоните някъде днес.... Да е жив и здрав. Айде сега обратно към Барселона с едно нищо. С тая игра да не се окажат и купата, и първенството под въпрос... Да не дърпам дявола за опашката де, ама то не се знае...
Последна промяна от kalo_340 на 11 апр 2018 00:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Барселона - Рома 04.04.2018 от 21:45 (FT 4-1)

Мнениеот PFC Litex » 11 апр 2018 00:24

Барселона последните 5 гостувания в елиминации в ШЛ имат следната голова разлика - 1:13 , като голът срещу Челси си беше кажи-речи случаен. Какво става в тия гостувания - не знам, но отборът направо не прилича, ще кажеш че сa дебютанти в ШЛ.
Изображение

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2952
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Барселона - Рома 04.04.2018 от 21:45 (FT 4-1)

Мнениеот JimBeam » 11 апр 2018 00:27

JimBeam написа:Не знаех, че след 1/4 финал след това веднага се ходи на финал? :roll: Това самочувствие ще ви изиграе гаден номер някой ден и ще се почувствате така както след мача с Интер.


Ето че познах че този ден ще дойде. Прекалено голямо самочувствие от страна на феновете, че и на футболистите както се вижда. Не може да говориш за финали или полуфинали още на жребият каквито мнения имаше от феновете на Барселона. Напълно си заслужавате съдбата и докато не се научите да уважавате другите ще има ей такива мачове като този тази вечер. Започвайте да свиквате, че като си тръгне Меси тези мачове ще зачестят.

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Барселона - Рома 04.04.2018 от 21:45 (FT 4-1)

Мнениеот tibidabo » 11 апр 2018 00:28

Честито на феновете на Рома! Една тъжна вечер за нас! Имам пречувствието, че това беше последният мач на Сан Андрес за Барселона в ШЛ. :oops: Жалко! :|
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: Барселона - Рома 04.04.2018 от 21:45 (FT 4-1)

Мнениеот AntrAcsA » 11 апр 2018 00:28

Съгласен съм с колегата няколко поста по горе освен в часта с критики към Меси. Като играеш с 10 дървета.. в такива мачове, сам е меко казано трудно. Аз съм по склонен, ако критикуваме играта на отбора в атака, да се насоча към Суарез, който грешеше всикчо що докопа. Накадърни подавания, удари и дрибли които преличаха на човек с някакваи мусколно-двигателни проблеми. Статистиката говори сама за себеси... НАЙ слабия играч в мача с едва 50 % точност на подаванията.. няма да спра да го повтарям защото е самоубиствено в такъв мач да имаш такъв играч в отбора. Проблема е че този сезон повечето му мачове са такива.
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Барселона - Рома 04.04.2018 от 21:45 (FT 4-1)

Мнениеот paceto » 11 апр 2018 00:35

kingofpop написа:винаги съм предпочитал ако не печелим трофея да отпадаме колкото се може по рано, само не на финал или полуфинал....ама това беше голям срам, Рома са много слаби, просто спечелиха мача само с мотивация и с желание с нищо друго....догодина повече, явно Коутиньо ще я вдига :mrgreen:


То срама можеше и да е по голям още след първият мач. Рома сами се биха с тези два автогола за нула време и ако не бяха те не се знае как щеше да завърши първата среща.

Не искам да злословя, ама си паднахте заслужено най-вече заради пренебрежението към отбора на Рома.

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2952
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Барселона - Рома 04.04.2018 от 21:45 (FT 4-1)

Мнениеот JimBeam » 11 апр 2018 00:38

Ето го и най големият трол сред вас.

ImmortaL_1000 написа:Е най сетне един лесен съперник за четвърт финал аз си мислех че ще се падне нещо трудно. Няма само Реал да имат им се пада лесни . Но сега жребия ми хареса. Като видях ревалци саднаха още преди да е почнал мача. Еми какво да се прави нямахте късмет тази година :mrgreen: . БАРСЕЛОНА ЩЕ Я пуснат да РАЗРУШАВА . Честит ни полуфинал!. :)


https://forum.gong.bg/viewtopic.php?p=7648987#p7648987

kalo_340
Мнения: 34
Регистриран на: 14 апр 2016 19:02
Контакти:

Re: Барселона - Рома 04.04.2018 от 21:45 (FT 4-1)

Мнениеот kalo_340 » 11 апр 2018 01:08

JimBeam написа:
JimBeam написа:Не знаех, че след 1/4 финал след това веднага се ходи на финал? :roll: Това самочувствие ще ви изиграе гаден номер някой ден и ще се почувствате така както след мача с Интер.


Ето че познах че този ден ще дойде. Прекалено голямо самочувствие от страна на феновете, че и на футболистите както се вижда. Не може да говориш за финали или полуфинали още на жребият каквито мнения имаше от феновете на Барселона. Напълно си заслужавате съдбата и докато не се научите да уважавате другите ще има ей такива мачове като този тази вечер. Започвайте да свиквате, че като си тръгне Меси тези мачове ще зачестят.


JimBeam написа:Ето го и най големият трол сред вас.

ImmortaL_1000 написа:Е най сетне един лесен съперник за четвърт финал аз си мислех че ще се падне нещо трудно. Няма само Реал да имат им се пада лесни . Но сега жребия ми хареса. Като видях ревалци саднаха още преди да е почнал мача. Еми какво да се прави нямахте късмет тази година :mrgreen: . БАРСЕЛОНА ЩЕ Я пуснат да РАЗРУШАВА . Честит ни полуфинал!. :)


https://forum.gong.bg/viewtopic.php?p=7648987#p7648987


Хора, да ви кажа честно, въобще не съм сигурен, че става въпрос само за подценяване. Истината е, че Барселона от поне месец-два насам го е обърнала мноооого пестеливо. Само вижте шампионатните мачове - 1:1 с Лас Палмас, които отпадат към момента, 0:0 с Хетафе на Камп Ноу, 2:2 със Севиля и то с два гола едва едва вкарани в края на мача, че и победите - едно на мъка с/у Атлетико Мадрид пак на Камп Ноу, само 2:0 срещу Атлетик Билбао, Ейбар и последния Малага, от които им е последната шампионатна загуба и които тая година завалиите са толкова зле, 3:1 с Леганес, ама ква мъка беше докато се стигне до тоя резултат... само победата с 6:1 над Жирона беше асъл победа по Барселонски. За купата на краля и там бяха едни страшни мъки и с Еспаньол, и с Валенсия... С Челси късметът беше, че реваншът бе на Камп Ноу, ако беше на Стамфорд Бридж, пък първия мач в Испания нищо не се знае... Така или иначе, просто поведението на целия отбор е вече крайно симптоматично, просто не е само тази вечер. И за да бъда максимално честен, но това естествено е само мое мнение, с което не обременявам никого, за мен има една огромна причина за това - Световното. Просто всички се пестят за световното вече. И то не е само като усилия в играта - няма злоба, няма стабилност в твърдите влизания, все едни плашливи, предпазливи, внимателни... И мааалко подценяване да има, простоо стават смешни цялата банда скъпоплатенковци. Ама за пари знаем да ревем винаги, нали Умтити... Както и да е.

Не желая да си мисля, че има някви вътрешни конфликти, че е за пари, че пък е умишлено за черно тото и такива глупости... Просто абсурдна е тази апатия, която видях тая вечер. Така или иначе, факт е, че отпаднахме адски глупаво и позорно, но това не е случайно събитие за мен, а просто крайният резултат от месечно симптоматично поведение. Ноооо - има ръководство, те да му мислят. Те са тия които трябва да тропнат на масата и да кажат че тва не е ок. Само да не я карат пък те по пословицата от игрите на карти "Срещу пика не се вика" - независимо от причините и от това кого вземете да е пиката...

Потребителски аватар
frostbite
Мнения: 2157
Регистриран на: 17 дек 2011 17:42
Skype: n/a
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Барселона - Рома 04.04.2018 от 21:45 (FT 4-1)

Мнениеот frostbite » 11 апр 2018 02:33

Да не си правим прибързани изводи, но отбора от месец-два просто не е същият, дали поради натрупана умора или пестене за световното, или някой вътрешен конфликт - можем само да гадаем. Както се каза по-горе: в този мач си проличаха всички проблеми наведнъж и като се добави подценяването - ето го резултата. И все пак не смятам, че трябва да се правят някакви основни промени на лято, колкото и трагични да са някои имена последно време. В момента ни липсва един класен креативен халф и поради липсата на такъв се виждат големите затруднения в създаването на положения. Иниеста вече не е същия, Ракитич се изчерпа вече и остава Буси на ниво, който в момента не е напълно възстановен. Вярвам, че Валверде си е направил изводите и предпочитам да не се бърза със смяната на треньора. Само до края на сезона отбора да не рухне тотално и да загуби всичко :|
[center][wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/882/6178882s.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/67/6149067A.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта