Liga BBVA: Барселона - Валенсия - 1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия - 1:2

Мнениеот CPuyol » 19 апр 2016 18:53

Middlesbrough написа:Изнервени са нашите много , карат се помежду си на мачовете :x


Познай от 3 пъти кой ги изнервя, със сигурност не сме аз и ти? ;)

Онова келеме ЛЕ докато не си тръгне ще е така. Играчите им писна от него и за да го разкарат почнаха да играят ганкиното. Ама за да бъде уволнен Лучо освен ШЛ трябва да загубим и титлата и точно на там сме тръгнали. В рамките на няколко години ще подарим втора титла на Атлетико...

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия :: 17.04.2016 :: 21:30ч

Мнениеот CPuyol » 19 апр 2016 18:57

tibidabo написа:Колко странно нещо е футболЪТ! В края на 2014г. всичко в Реал вървеше от хубаво по-хубаво. Рекорд след рекорд, СКП, ШЛ и т.н., а при нас нов треньор със съмнителни резултати и дойде онази загуба от Милан в навечерието на 2015 и всичко се обърна. Вместо ние да се разделяме с Енрике, те си търсиха нов треньор. Сега след година и три месеца нещата изглеждат огледални. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Това му е хубавото. Ето както казва Борото, топката като реши да не влиза, не влиза. Но аз отдавам този спад до голяма степен на недостатъчната работа на тренировките. Предполагам, че е хубаво всички да са приятели и да се забавляват, но не оставиш ли една кофа пот на тренировка, значи нищо не си свършил. Предполагам, че след всичките успехи и лекотата, с която взимахме мачовете, бдителността и изискванията сериозно са се понижили и малко по малко нещата стигнаха до това състояние. както казва Борис Бекер: " Колкото повече тренирам, повече късмет имам!". Та според мен това е цялата истина. не са кой знае какви тактически капани, в които ЛЕ се е хванал. След като и в двата мача избягваме около 10 и нагоре километра по-малко е ясно, че не можем да ги догоним. Ние бягаме с половин км/ч. по-бавно. В края на миналия и началото на тозисезон правихме страхотна преса и много бързо си връщахме топката във владение, докато сега дори и спорадичните опити на Суаре3 остават неподкрепени от останалите играчи,просто защото нямат сили. Затова според мен се получава и тази огромна дупка между защитата и халфовата линия. Затова и Пике и Масчерано си разиграват топката без да имат опция на кого да я подадат, защото играчите ни са далеч от тях и не се движат. Движението без топка (пак казвам, че това е мое мнение) е основния ни проблем за неуспехите напоследък. Трябва ни или допинг или почивка. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Да приемем, че си прав, въпреки, че не си! :twisted: Кой е виновен, че отбора не е в оптимална форма и кондиция за края на сезона, когато се печелят трофеите? Кой ги тренира? Кой прави ротациите? Еми те този човек е виновен за всичко и той трябва да си тръгне! Дори и да приемем, че играчите не го бойкотират.., пак Лучо е виновен, че не си е свършил работата като хората и че играчите точно сега не са във форма и кондиция. Което само доказва моите думи, че ЛЕ е некадърен и не става... Както и да ги въртиш и сучеш всичко доказва само едно нещо - аз съм прав и Лучо трябва да си ходи час по-скоро! :mrgreen:

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия - 1:2

Мнениеот tibidabo » 20 апр 2016 12:29

Точно толкова си прав, колкото и ако твърдеше, че Меси е абсолютен некадърник и е спечелил всичко благодарение на Шави, Иниеста, Пеп или Папа Франциск.
Но нека оставим на ДРУГИТЕ да съдят за нас, а да не се самовъзхваляваме. :) :) :)
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия - 1:2

Мнениеот CPuyol » 20 апр 2016 19:20

Ама разбира се. Колкото и за Фабрегас не бях прав, и за Тата Мартино и за Тито Виланова, Ибра, Трагедиано и тн... да продължавам ли да изброявам, списъка е бая дълъг. И във всеки един от тези случаи аз уж не бях прав отначало според всички останали, а накрая какво се оказваше във абсолютно всеки един случай? И сега си мислиш, че е по-различно? Дооооооооообре... ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П. Типично за теб, когато не ти изнася да отговориш на даден въпрос, защото това означава да признаеш, че ТИ бъркаш си пропуснал да отговориш на въпросите ми!!! Хайде де, толкова ли труден въпрос ти зададох? - Ако приемем, че отбора просто е в лоша форма, както твърдиш, то кой е виновен, че отбора точно сега е в такава форма и кондиция?! Кой е отговорен за това нещо? :twisted:

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия - 1:2

Мнениеот gikahadji » 20 апр 2016 19:40

CPuyol написа:Ама разбира се. Колкото и за Фабрегас не бях прав, и за Тата Мартино и за Тито Виланова, Ибра, Трагедиано и тн... да продължавам ли да изброявам, списъка е бая дълъг. И във всеки един от тези случаи аз уж не бях прав отначало според всички останали, а накрая какво се оказваше във абсолютно всеки един случай? И сега си мислиш, че е по-различно? Дооооооооообре... ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П. Типично за теб, когато не ти изнася да отговориш на даден въпрос, защото това означава да признаеш, че ТИ бъркаш си пропуснал да отговориш на въпросите ми!!! Хайде де, толкова ли труден въпрос ти зададох? - Ако приемем, че отбора просто е в лоша форма, както твърдиш, то кой е виновен, че отбора точно сега е в такава форма и кондиция?! Кой е отговорен за това нещо? :twisted:

Леле мале, ти си просто фен мечта! Образец!
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия - 1:2

Мнениеот hajitsu » 20 апр 2016 20:13

[offtopic]Мегънчо, к'во стана със стария профил, че не пишеш от него? :?[/offtopic]
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Валенсия - 1:2

Мнениеот tibidabo » 20 апр 2016 23:37

CPuyol написа:Ама разбира се. Колкото и за Фабрегас не бях прав, и за Тата Мартино и за Тито Виланова, Ибра, Трагедиано и тн... да продължавам ли да изброявам, списъка е бая дълъг. И във всеки един от тези случаи аз уж не бях прав отначало според всички останали, а накрая какво се оказваше във абсолютно всеки един случай? И сега си мислиш, че е по-различно? Дооооооооообре... ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П. Типично за теб, когато не ти изнася да отговориш на даден въпрос, защото това означава да признаеш, че ТИ бъркаш си пропуснал да отговориш на въпросите ми!!! Хайде де, толкова ли труден въпрос ти зададох? - Ако приемем, че отбора просто е в лоша форма, както твърдиш, то кой е виновен, че отбора точно сега е в такава форма и кондиция?! Кой е отговорен за това нещо? :twisted:


Отговарям за последно, защото с теб няма как да се спори, освен ако човек нямa друга работа :
1. Щом отборът е в лоша кондиция вина носи основно треньора. Но това не означава автоматично, че той е некадърник (явно си експерт в поставянето и на етикети). Ако един професионалист като Меси или Суарес е в слаба физическа форма, то по твоята логика той е абсолютен некадърник.
2. За Фабрегас позна , за Адриано - нищо не си познал??? , че е Трагедиано :mrgreen: , за Ибра-пак нищо защото просто не пасна на нашия стил, виж колко гола вкара след това, за Тата-нищо, защото не спомням някой да е твърдял кой знае какъв треньор да е, и единствената причина да водя този спор с теб е думите ти за Тито Вилянова. Не прави чест никому да говори подобни неща. Грозно, не джентълменско, а камо ли за човек, който се бие в гърдите, че е съдия.
4. "Абсолютно всеки случай" - ама случаите си ги избираш ти! След 15 месеца тишина - хоп видяхте ли колко прав бях. Ако от преди 16-17 години твърдеше, че Шави е некадърен и не става за Барса, по мои изчисления тази година щеше да си прав. :mrgreen: Нали знаеш какво казват финансовите трейдъри, няма губеща позиция - времето е малко. Така, че нормално ЛЕ един ден да дойде "на мястото" на Шави. И тогава ти ще си прав. Ако въобще схвана какво ти казах. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S. . Не аз, а ти не ми отговаряш на въпросите (За децата и за съдебния казус? Още чакам отговор?)
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта