Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2980
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот JimBeam » 03 апр 2016 00:00

AntrAcsA написа:Реал играят със съдията зад гърба им ... как тва не е дузпа.. нз и всяка спорна ситуация е в тяхна полза .


Ти сериозно ли го казваш това особено след отмененият гол на Бейл и дори изгониха човек на Реал, въпреки че си го заслужи?

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот ShooterMan » 03 апр 2016 00:01

Друго правило се потвърждава....Такива дълги серии без загуби не са хубаво нещо! Най-малкото не може да си извадиш никакви полезни изводи...маршируваш на парад, шамариш селски отбори с по 5 гола разлика и в един момент те свалят грубо на земята с тупаник. Напомня ми на историята с Байерн, който беше машината на Европа и отново Реал ги разнебитиха в ШЛ с 0:4 и то насред Мюнхен. Просто формата на отбора спадна от селските мачлета. Факт. А и Реал си е Реал, не е Елче или Райо, че да играеш без напрежение. Няма халфова линия. Иниеста е сам. Кой каквото и да говори - Ракитич не е Шави. И никога няма да бъде. Срещу отбори от висока класа си проличава това, особено когато мачовете са равностойни или се закучат, когато опира до надиграване и идеи. Шави си беше магьосник, повече от плеймейкър. Ако атомното трио има ден - което е в 90% от мачовете - ОК, но когато няма...се случва това, което се случи. Да не говорим пък ако случайно и Иниеста не му спори....За Ла Лига за мене няма проблеми, протоколен мач, както и победите...но дано няма ефект на доминото и в ШЛ!!! Атлетико е много крив отбор с много висока класа, който определено МОЖЕ да играе с Барса и Реал, не ги е страх, треньора им е много добър и доказано знае рецептите. Дано се вземат поуки! Мене Ла Лига не ме вълнува особено...интригата с или без този мач е убита, ШЛ обаче е много много важна :idea:
Последна промяна от ShooterMan на 03 апр 2016 00:03, променено общо 1 път.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот gikahadji » 03 апр 2016 00:01

По слаб Реал не съм виждал от много време. Паркираха автобуса както Челси на Моуриньо. Съдията беше супер неадекватен, въпреки това сами сме си виновни, спечелен мач загубихме. Въобще не съм привърженик на разни конспиративни и тото истории, но просто не мога да разбера защо буквално спряха да играят след като ги поведохме. Страхотно почетоха Кройф, затова най ме е яд( и като гледам на КР зализаната усмивка).
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2980
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот JimBeam » 03 апр 2016 00:03

Реал не са добри този сезон, но през второто полувреме на днешният мач си играха много добре и дори ви изтърваха. Вие след като поведохте не си дадохте зора и си мислехте, че вече сте ги победили и бяхте наказани заради това надменно поведение. Реал си е Реал и не бива да се подценява никога дори когато е във слаба форма и днес го доказа.

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот gikahadji » 03 апр 2016 00:04

JimBeam написа:
AntrAcsA написа:Реал играят със съдията зад гърба им ... как тва не е дузпа.. нз и всяка спорна ситуация е в тяхна полза .


Ти сериозно ли го казваш това особено след отмененият гол на Бейл и дори изгониха човек на Реал, въпреки че си го заслужи?

Абсолютно сериозно! 2-ра минута ни спира числено превъзходство със обратен фаул на Бускетс, дузпа на Рамос срещу Меси с жълт картон, няколко картона, няколко несъществуващи засади, няколко обратни фаулове! Може и да бъда обвинен че съм с очила, но лакетът на Бейл не беше ли в лицето на Алба?
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот gikahadji » 03 апр 2016 00:07

ShooterMan написа:Друго правило се потвърждава....Такива дълги серии без загуби не са хубаво нещо! Най-малкото не може да си извадиш никакви полезни изводи...маршируваш на парад, шамариш селски отбори с по 5 гола разлика и в един момент те свалят грубо на земята с тупаник. Напомня ми на историята с Байерн, който беше машината на Европа и отново Реал ги разнебитиха в ШЛ с 0:4 и то насред Мюнхен. Просто формата на отбора спадна от селските мачлета. Факт. А и Реал си е Реал, не е Елче или Райо, че да играеш без напрежение. Няма халфова линия. Иниеста е сам. Кой каквото и да говори - Ракитич не е Шави. И никога няма да бъде. Срещу отбори от висока класа си проличава това, особено когато мачовете са равностойни или се закучат, когато опира до надиграване и идеи. Шави си беше магьосник, повече от плеймейкър. Ако атомното трио има ден - което е в 90% от мачовете - ОК, но когато няма...се случва това, което се случи. Да не говорим пък ако случайно и Иниеста не му спори....За Ла Лига за мене няма проблеми, протоколен мач, както и победите...но дано няма ефект на доминото и в ШЛ!!! Атлетико е много крив отбор с много висока класа, който определено МОЖЕ да играе с Барса и Реал, не ги е страх, треньора им е много добър и доказано знае рецептите. Дано се вземат поуки! Мене Ла Лига не ме вълнува особено...интригата с или без този мач е убита, ШЛ обаче е много много важна :idea:

То е ясно че Шави никой не може да го замести. Ракитич обаче е много добър футболист и много добре пасна в Барса, в този мач си беше слаб, нямаше ден, но от един слаб мач не може да го отписваме.
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

CSKA69
Мнения: 4536
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот CSKA69 » 03 апр 2016 00:11

gikahadji написа:По слаб Реал не съм виждал от много време. Паркираха автобуса както Челси на Моуриньо. Съдията беше супер неадекватен, въпреки това сами сме си виновни, спечелен мач загубихме. Въобще не съм привърженик на разни конспиративни и тото истории, но просто не мога да разбера защо буквално спряха да играят след като ги поведохме. Страхотно почетоха Кройф, затова най ме е яд( и като гледам на КР зализаната усмивка).


Бухахахахахахахаа СМЕШЕН ПЛАЧ! Реал изигра блестящ от тактическо естество мач, отдавна не съм виждал отборът да стои толкова стабилно във всички линии и да играе обединено и организирано. Естествено, не всичко мина според предварителния план, не липсваха и простотиите и безумните отигравания на някои играчи в бяло, на които е време да сменяват отбора.. Единственият слаб момент беше при гола за каталунците - безумни изчиствания доведоха до поредица от корнери и до смешен гол (от гледна точка на защитната игра, иначе Пике си го изработи хубаво). Голям плюс за Зидан - спечели битката в средата на терена, всяка атака на Реал беше голова, нито за момент отборът не изпадна в глуха отбрана и спокойно мога да кажа, че тази вечер заслужено надиграхме ''непобедимите'' :lol:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4995
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот LaRgO » 03 апр 2016 00:15

Няма никаква дузпа срещу Меси, защото положението беше извън наказателното поле. Другият бисер тук е, че сме били като Челси. :lol: :lol: Реал ви изтърва през второто полувреме.

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот gikahadji » 03 апр 2016 00:23

LaRgO написа:Няма никаква дузпа срещу Меси, защото положението беше извън наказателното поле. Другият бисер тук е, че сме били като Челси. :lol: :lol: Реал ви изтърва през второто полувреме.

Кои "сте" били като Челси? Реал бяха като Челси първото полувреме. И дузпа има защото съприкосновението между двамата става точно над линията на наказателното им поле, а тя е част от него -> дузпа!
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2980
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид / 02.04.2016 21:30ч.

Мнениеот JimBeam » 03 апр 2016 00:25

Вие пък няма ли да спрете да ревете за дузпи? Колко дузпи ви дадоха вече този сезон и още искате? Почти всеки мач ви дават дузпи, а срещу вас няма никакви или почти никакви. Баси нагледците братче.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта