Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Мнениеот kingofpop » 04 апр 2016 04:18

това зомби Jim Beam няма ли кой да го банне ?? чака по 6 месеца да паднем и като стане излиза от дупката пише некви абсурдни коментари :mrgreen: :mrgreen:

да не е Станко ?
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Мнениеот Middlesbrough » 04 апр 2016 12:50

Как го загубихме този мач бе :twisted: , не е истина ! Реал не можеха да вържат 3 паса поред до 70 минута ! Ние изпуснахме куп положения , Меси уморен от това пътуване , явно и Суарез и двамата бяха супер зле , особено Канибала няма такъв луд фуболист :( ! Лучо извади най - добрия ни играч Иван (който ги размяташе сам из центъра ! Върза му на Зизу този път ...
Съдията за кой ли път жалък , чак вече няма смисъл и да се коментира !

Повече теми аз няма да права :mrgreen: :arrow:


Офтопик:

kontrol
Мнения: 5
Регистриран на: 21 окт 2015 14:23
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Мнениеот kontrol » 04 апр 2016 17:05

По принцип избягвам да пиша, защото всички сме пристрастни - затова сме фенове.
Но определено съдията не подпираше Реал. Не знам от какво може феновете на Барса да се оплакват, просто отбора им не игра.
1. За цял мач имаха само едно единствено положение, в което Навас направи страхотно спасяване на невероятно техничен удар на Меси. Ако иксате за статистиката може да включите и удара на Ракитич, но пак не прави голяма разлика.

2. Страничните съдии просто бяха много слаби, свириха несъществуващи засади и не свираха съществуващи и за двата отбора. Никой не каза, но е важно все пак да отбележа че при великия пропуск на Суарес имаше 10 метре засада която не беше свирена, затова и не го броя за положение.

3. Селските изпълнения си бяха все от едни и същи футболисти - Рамос и Пепе от Реал и Алвеш и Бускец от Барса. Затова не ми се обсъждат. Мисля че съдията взе до някъде правилно решение, че не почна да ги гони един по един, щеше да изнерви още повече обстановката.

4. Реал имаха 3 положения, от които вкараха 2 и удариха греда, като единия гол не им го зачетоха. Гола на Бензема не го броя много за положение защото топката стигна до него от рикошет. Късметче, но пък много добре изиграно от него (макар че до тогова с един приятел го псувахме как само се хлъзга и пада по терена).

Много хубава и важна победа за Зидан, макар че аз лично не разбрах защо Барса спряха да играят накрая. Не мосля че загубата ще им се отрази негативно защото няма много отбори на такова високо ниво че да успеят да ги вкарат в криза. Но за Реал беше много важна, за да стабилизира положението в отбора и даде още поне един Сезон на Зидан (или поне полусезон, че с Перес нищо не се знае ;/).

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Мнениеот paceto » 04 апр 2016 19:45

Е как гола на Бензема не го броиш като положение след като е от голова атака? Разбирам да е откраднал топката от защитник или защитник да му подаде по погрешка да го казваш, ама при положение, че при гола Марсело мина на парад през колко играча, за да стигне до наказателното и да подаде след това на Кроос и после той да пусне топката в наказателното не знам какво е тогава. Това, че топката мина през играч на Барселона и благодарение на това се отклони леко нагоре, при което прескочи Пике и стигна до Бензема няма никакво значение, защото това е футбол и такива неща се получават затова и се стремят всички играчи да стрелят в "тълпата" надявайки се на рикошети. Това на Бензема не било положение, хайде стига вече, че става вече много смешно. ;)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Мнениеот boabbb » 05 апр 2016 13:56

Много слаб мач на тримата в атака за Барса. Реал надигра Барса, едва след като остана с 10 души ... Неправилно отменен гол на Реал и заслужена победа. Изнендващо слаба, за мен, Барса - ако са така срещу Атлети, са го закъсали :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Мнениеот Middlesbrough » 05 апр 2016 14:03

boabbb написа:Много слаб мач на тримата в атака за Барса. Реал надигра Барса, едва след като остана с 10 души ... Неправилно отменен гол на Реал и заслужена победа. Изнендващо слаба, за мен, Барса - ако са така срещу Атлети, са го закъсали :|

Един път да напишеш нормален и правилен коментар :Д , значи може 8-)


Офтопик:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Мнениеот boabbb » 05 апр 2016 14:10

Middlesbrough написа:
boabbb написа:Много слаб мач на тримата в атака за Барса. Реал надигра Барса, едва след като остана с 10 души ... Неправилно отменен гол на Реал и заслужена победа. Изнендващо слаба, за мен, Барса - ако са така срещу Атлети, са го закъсали :|

Един път да напишеш нормален и правилен коментар :Д , значи може 8-)


Тука коментираме мач, а мисля, че то се видя ясно за какво иде реч. Като цяло по-слабо Класико от обикновено се получи :roll: Аз принципно гледам да се майтапя, не е забавно да си винаги сериозен ;) Футболът не беше на високо ниво - е, не дърводелска работа като някой мач на Боро, но все пак ... :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Мнениеот Middlesbrough » 05 апр 2016 14:11

boabbb написа:
Middlesbrough написа:
boabbb написа:Много слаб мач на тримата в атака за Барса. Реал надигра Барса, едва след като остана с 10 души ... Неправилно отменен гол на Реал и заслужена победа. Изнендващо слаба, за мен, Барса - ако са така срещу Атлети, са го закъсали :|

Един път да напишеш нормален и правилен коментар :Д , значи може 8-)


Тука коментираме мач, а мисля, че то се видя ясно за какво иде реч. Като цяло по-слабо Класико от обикновено се получи :roll: Аз принципно гледам да се майтапя, не е забавно да си винаги сериозен ;) Футболът не беше на високо ниво - е, не дърводелска работа като някой мач на Боро, но все пак ... :lol: :lol:

Виж едно е да се майтапиш друго е да бълваш нонстоп супер тъпия хейт има разлика : ) , Винаги може и да се майтапим и да си лафим и дискутираме като хората : )


Офтопик:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Liga BBVA: Барселона - Реал Мадрид - 1:2

Мнениеот paceto » 05 апр 2016 23:55



Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта