„Барселона” вътре с 438 милиона евро

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
hide_and_seek
Мнения: 58
Регистриран на: 28 апр 2009 08:36

„Барселона” вътре с 438 милиона евро

Мнениеот hide_and_seek » 04 юли 2009 17:57

Испанският гранд „Барселона" има дългове от 438 милиона евро, пише вестник "Ас", цитиран от агенция "Фокус". Европейският клубен шампион завърши сезона по много добър начин, печелейки три купи, което донесе 39 милиона в клубната каса.

От ръководството на Барселона обясниха, че дългът бил натрупан в слабите години след 2003, когато начело на клуба бе Жуан Гаспар. През последните години обаче печалбата му нараснала от 123 на 300 милиона.

Настоящият президент Жуан Лапорта обясни, че в клуба се води политика по ограничаване на разходите, но не и пълна липса на такива. "Управлението ни е правилно. Инвестираме разумно, което ни помага да печелим от това", заявиха от финансовия отдел в Барселона.

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: „Барселона” вътре с 438 милиона евро

Мнениеот Lord of memories » 04 юли 2009 17:58

Да се праим на изненадани ли, всички отбори са така, почнете ми теорийте за Уницеф ся.
GGMU

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: „Барселона” вътре с 438 милиона евро

Мнениеот Gil-galad » 04 юли 2009 18:11

Абе Lord of memories ти личен живот нямаш ли? Имам чувството че по цял ден висиш във форума и се чудиш с кои отбор да се заядеш...В 90% от темите които отворя има твои коментари...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Talic
Мнения: 271
Регистриран на: 11 авг 2008 19:03
Skype: doom-wizard
Контакти:

Re: „Барселона” вътре с 438 милиона евро

Мнениеот Talic » 04 юли 2009 19:17

Gil-galad написа:Абе Lord of memories ти личен живот нямаш ли? Имам чувството че по цял ден висиш във форума и се чудиш с кои отбор да се заядеш...В 90% от темите които отворя има твои коментари...


Трябва да се радваш от това , че има коментари :)
Иначе наистина доста от отборите са така :)
GLORY GLORY MANCHESTER UNITED

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: „Барселона” вътре с 438 милиона евро

Мнениеот durex » 04 юли 2009 20:38

Gil-galad написа:Абе Lord of memories ти личен живот нямаш ли? Имам чувството че по цял ден висиш във форума и се чудиш с кои отбор да се заядеш...В 90% от темите които отворя има твои коментари...

Той навсякъде си отваря устата ама се чудя само след финала на Шампионската Лига защо тогава не коментираше,ами се скри като мишка,а беше много надъхан че неговия Манчестър ще победи Барса,ето мина известно време поутихна малко и се показа пак...

Потребителски аватар
jusi
Мнения: 354
Регистриран на: 15 авг 2008 19:55
Местоположение: Cologne, Deutschland
Контакти:

Re: „Барселона” вътре с 438 милиона евро

Мнениеот jusi » 04 юли 2009 21:05

durex написа:
Gil-galad написа:Абе Lord of memories ти личен живот нямаш ли? Имам чувството че по цял ден висиш във форума и се чудиш с кои отбор да се заядеш...В 90% от темите които отворя има твои коментари...

Той навсякъде си отваря устата ама се чудя само след финала на Шампионската Лига защо тогава не коментираше,ами се скри като мишка,а беше много надъхан че неговия Манчестър ще победи Барса,ето мина известно време поутихна малко и се показа пак...


А пък вие като стигнете до финал на ШЛ ела ми свирни :) :)

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: „Барселона” вътре с 438 милиона евро

Мнениеот JohnnieWalker » 04 юли 2009 21:18

Еми честно казано е напълно нормално за големите клубове ;) А относно коментарите... Всички фенове на МУ си мислеха че отбора им е най-добрия... Истината е, че през последните 2 години имаха страшен късмет! Не казвам че са слаби... но са далеч от най-добрите ! А за мълчанието им... Те всички мълчаха като задници след финала :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: „Барселона” вътре с 438 милиона евро

Мнениеот durex » 04 юли 2009 21:29

jusi написа:
durex написа:
Gil-galad написа:Абе Lord of memories ти личен живот нямаш ли? Имам чувството че по цял ден висиш във форума и се чудиш с кои отбор да се заядеш...В 90% от темите които отворя има твои коментари...

Той навсякъде си отваря устата ама се чудя само след финала на Шампионската Лига защо тогава не коментираше,ами се скри като мишка,а беше много надъхан че неговия Манчестър ще победи Барса,ето мина известно време поутихна малко и се показа пак...


А пък вие като стигнете до финал на ШЛ ела ми свирни :) :)

Ние сме печелили не да стигаме така че си запази коментарите за себе си

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: „Барселона” вътре с 438 милиона евро

Мнениеот shumnaliq » 04 юли 2009 22:27

А пък вие като стигнете до финал на ШЛ ела ми свирни :) :)[/quote]
Ние сме печелили не да стигаме така че си запази коментарите за себе си[/quote]

хах dude каде слагаш Интер ?? В Италия има 1 отбор. JUVE 4EVER
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: „Барселона” вътре с 438 милиона евро

Мнениеот durex » 04 юли 2009 23:25

shumnaliq написа:А пък вие като стигнете до финал на ШЛ ела ми свирни :) :)

Ние сме печелили не да стигаме така че си запази коментарите за себе си[/quote]

хах dude каде слагаш Интер ?? В Италия има 1 отбор. JUVE 4EVER[/quote]
Иска ти се да е Юве.Отдавна загубиха това право


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта