Новините за БАРСЕЛОНА !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот SilentKiller » 17 юли 2018 00:56

Аре стига вече. Нещо ми се струва, че летите в небесата и едва ли не очаквате всяко поколение да е като онова набори 87-88 от Ла Масия. Какви са тия космически критерий дубъл в Испания и 1/4финал в ШЛ да се приема за провал. Същевременно Реал като печели титлата средно веднъж на 5 години, че даже в някои сезони остава 3ти на хиляда точки от Барса, а КнК не е печелил от векове (образно казано) си мислите че може да се компенсира от ШЛ...напротив - именно вътрешното първенство е символ на постоянство. Затова и Сър Алекс Фергюсън е великан, нищо че за близо 30 години в Манчестър Юнайтед спечели само 2 пъти ШЛ и то единия път с 2 гола в добавеното време 90+ срещу Байерн 1999г. и 2008г. след дузпи срещу Челси, когато Джон Тери се подхлъзна. В същото време Зидан като има 3 КЕША (повече от Сър Алекс) прави ли го по-велик от шотландеца или Моуриньо и Гуардиола, които са също с по 2 ШЛ, разбира се че не ! За мен турнирите на елиминация (що се отнася за клубните) без значение какви НИКОГА не са били мерило за класата на даден треньор/играч/отбор и т.н. - шампионатът винаги е на първо място, защото там трябва да покажеш устойчивост, постоянство, ротация на играчите в точния момент и куп други качества за да можеш в края на 9 месечния сезонен цикъл да покажеш, че си номер 1 и най-добрия. Смешникът Роберто ди Матео с една пролет на 2012г. няма как да се нареди до големите имена - после всъщност и него го видяхме колко струва, особено след като Атлетико разнебити неговия Челси с 4-1 в мача за Суперкупата на Европа 2012г. Относно Барса нищо фатално не се е случило с отпадането на Рома. За мен константното трупане на титли в Примера е достатъчно така че в един момент да задминем белите пуяци от Мадрид, както Манчестър Юнайтед направи това с Ливърпул. И отново да се върна към турнирите на елиминация, Гърция 2004г. стана ЕШ, но това няма да ги направи по-велики от сумати други европейски национални отбори, които не са ставали ЕШ като например дори някои от другите балкански такива - Хърватия, България, Сърбия, Румъния, Турция...те нямаха и 1 играч от световно ниво на Евро 2004, просто фортуна беше с тях. Но отново да се върна към Барса - отбори като Ливърпул, Ювентус, Милан не са помирисвали ШЛ от десетилетия а Ливърпул и Милан дори собственото си първенство, вие тука ми драматизирате що Барса била "само с дубъл" от сезон 2017/2018г. при положение че напусна Неймар, Шави го няма, Иниеста остаря, беше взет Паулиньо от Китай и други анимационни герои и нямаше никакви очаквания за сезона, а Валверде беше обявен за абсолютен средняк с класи по-слаб от Гуардиола или Луис Енрике...е същия този човек с уж никакъв отбор спечели титлата още декември 2017г. на практика, а накрая остави Реал Мадрид на 17 точки назад и Атлетико на 14 точки и след всичко това чета хленчене от феновете на Барса. Не знам колко от вас са били фенове на отбора 2000-2004г. когат Барса направи цифром и словом 5 (пет) запомнете поредни нулеви сезона и то с играчи като Ривалдо и Клуиверт, Овермарс и братята Де Бур в отбора...сигурно тогава щяхте да се самоубиете. А сега че отборът не спечелил ШЛ...голям праз, ами това че до 2006г. и ерата на Роналдиньо/Ето'о имаше само 1 КЕШ/ШЛ това май също го забравяте - сега Барса е вече с 5 и всяка година е сред фаворитите за трофея, без значение дали е направил силна или слаба селекция съответното лято. Освестете се докато е време, защото могат да настъпят и много по-тежки времена, когато и трофея от Купата на Краля ще го считате за успех ! :roll:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 18 юли 2018 02:56

insaneboy1 написа:С някой от последните ни трансфери започваме да се превръщаме в испанския Манчестър Юнайтед - сега като слушам как сме отправяли оферти за Уилиан, Погба и Рабио и ми се пр*сира. Поне направихме добър трансфер в защита с Ленгле.


Погба някой мачове е мега добър, но други е много слаб и лошото е, че повечето мачове са му слаби и няма постоянство....иначе на Световното игра супер
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Bernaleo » 24 юли 2018 02:10

Рома обявиха трансфера на Малкълм от Бордо но .... Барса се включи в наддаването и изглежда че им го отмъкнем ... :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 24 юли 2018 06:58

ако Вземем Уилиян ще се депресирам за 2-3 месеца напреде :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: тоя гаден циганин не искам да го виждам с нашия екип :x
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1864
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Sstefanov » 24 юли 2018 14:08

Bernaleo написа:Рома обявиха трансфера на Малкълм от Бордо но .... Барса се включи в наддаването и изглежда че им го отмъкнем ... :mrgreen: :mrgreen:

Нормално за вас да правите цигански изпълнения. Как беше свободна каталуния пълна с араби, негра и педали. Жалко, че правите циркаджииси номера а се имате за голям отбор. Винаги сте се славели с подмолни номера, някакв си им е в кръвта на "каталунците"

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 24 юли 2018 21:31

Малкълм официално е наш, дано това значи, че няма да взимаме Уилиян :oops:

Малкълм ще бележи :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4912
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот barca4ever » 24 юли 2018 22:20

Sstefanov написа:
Bernaleo написа:Рома обявиха трансфера на Малкълм от Бордо но .... Барса се включи в наддаването и изглежда че им го отмъкнем ... :mrgreen: :mrgreen:

Нормално за вас да правите цигански изпълнения. Как беше свободна каталуния пълна с араби, негра и педали. Жалко, че правите циркаджииси номера а се имате за голям отбор. Винаги сте се славели с подмолни номера, някакв си им е в кръвта на "каталунците"

Не знам от коя планета падаш, предложили сме повече и нормално да ни го дадат на нас, това е пазарна икономика, и това ще го направи всеки един отбор. Това е същото, ако продавам апартамент например и някой ми е предложил цена х, но още не е официално и дойде друг купувач с цена y, която е по-добра, еми много ясно че ще избера по-изгодната за мен, да не съм някой балък, и това ще направи всеки един средноинтелигентен човек.
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2952
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот JimBeam » 24 юли 2018 23:54

barca4ever написа:
Sstefanov написа:
Bernaleo написа:Рома обявиха трансфера на Малкълм от Бордо но .... Барса се включи в наддаването и изглежда че им го отмъкнем ... :mrgreen: :mrgreen:

Нормално за вас да правите цигански изпълнения. Как беше свободна каталуния пълна с араби, негра и педали. Жалко, че правите циркаджииси номера а се имате за голям отбор. Винаги сте се славели с подмолни номера, някакв си им е в кръвта на "каталунците"

Не знам от коя планета падаш, предложили сме повече и нормално да ни го дадат на нас, това е пазарна икономика, и това ще го направи всеки един отбор. Това е същото, ако продавам апартамент например и някой ми е предложил цена х, но още не е официално и дойде друг купувач с цена y, която е по-добра, еми много ясно че ще избера по-изгодната за мен, да не съм някой балък, и това ще направи всеки един средноинтелигентен човек.


Само че разликата идва от там, защото вчера и двата клуба Рома и Бордо са обявили трансфера на играча в социалните мрежи и то препоръка на французите за да се спрат слуховете около играча. Рома веднага след това и те са потвърдили трансфера и днес се е чакал да мине медицинските прегледи и дори е имало фенове на летището да го чакат. Днес обаче вие сте се намесили и сте извили ръцете на Бордо с повече пари и да принудят Рома да даде повече, но италианците са отказали от този натиск. Президента на Бордо е минал с оправданието след упрека на Рома, че е нямало нищо официално с подписи и просто до вчера е било на устно договаряне. След като са се съгласили да обявяват трансфера може да се каже че минава в графа официално, но вие сте се намесили и сте им го отмъкнали под носа и вероятно сте предложили повече пари знаейки че Рома няма да извадят повече. Това ваше държане си е циганско след като се месите вече в договорен трансфер и нямате никакво уважение щом искате да постигнете своето. След като е обявено и от двата клуба в туитър и ако имахте някакво уважение нямаше да се месите в тези неща, така че това какво искал играча не е оправдание. Естествено, че ако дойде добра оферта от клуб като Барселона всеки ще предпочете да отиде там вместо по посредствен клуб като Рома. Нямате грам уважение и затова ще ви мразят всички и сте най омразният отбор именно заради ей такива постъпки.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот kingofpop » 25 юли 2018 03:55

Jim Beam изби рибата със филмирането за Малкълм и тва за феновете на летището :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: все 1 е бил там и знае кое кво е и кво си пишат медиите през пръстите
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4912
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот barca4ever » 25 юли 2018 08:35

JimBeam написа:
barca4ever написа:
Sstefanov написа:
Bernaleo написа:Рома обявиха трансфера на Малкълм от Бордо но .... Барса се включи в наддаването и изглежда че им го отмъкнем ... :mrgreen: :mrgreen:

Нормално за вас да правите цигански изпълнения. Как беше свободна каталуния пълна с араби, негра и педали. Жалко, че правите циркаджииси номера а се имате за голям отбор. Винаги сте се славели с подмолни номера, някакв си им е в кръвта на "каталунците"

Не знам от коя планета падаш, предложили сме повече и нормално да ни го дадат на нас, това е пазарна икономика, и това ще го направи всеки един отбор. Това е същото, ако продавам апартамент например и някой ми е предложил цена х, но още не е официално и дойде друг купувач с цена y, която е по-добра, еми много ясно че ще избера по-изгодната за мен, да не съм някой балък, и това ще направи всеки един средноинтелигентен човек.


Само че разликата идва от там, защото вчера и двата клуба Рома и Бордо са обявили трансфера на играча в социалните мрежи и то препоръка на французите за да се спрат слуховете около играча. Рома веднага след това и те са потвърдили трансфера и днес се е чакал да мине медицинските прегледи и дори е имало фенове на летището да го чакат. Днес обаче вие сте се намесили и сте извили ръцете на Бордо с повече пари и да принудят Рома да даде повече, но италианците са отказали от този натиск. Президента на Бордо е минал с оправданието след упрека на Рома, че е нямало нищо официално с подписи и просто до вчера е било на устно договаряне. След като са се съгласили да обявяват трансфера може да се каже че минава в графа официално, но вие сте се намесили и сте им го отмъкнали под носа и вероятно сте предложили повече пари знаейки че Рома няма да извадят повече. Това ваше държане си е циганско след като се месите вече в договорен трансфер и нямате никакво уважение щом искате да постигнете своето. След като е обявено и от двата клуба в туитър и ако имахте някакво уважение нямаше да се месите в тези неща, така че това какво искал играча не е оправдание. Естествено, че ако дойде добра оферта от клуб като Барселона всеки ще предпочете да отиде там вместо по посредствен клуб като Рома. Нямате грам уважение и затова ще ви мразят всички и сте най омразният отбор именно заради ей такива постъпки.

Ти или си прост или се правиш на интересен, брадчет у кой век живее. В свят, управляван от милиари долари, какъвто е футбола такива неща като уважение ги е имало преди години, в днешно време всеки си гледа интересите. А нас Дортмунт и Лузерите не ни ли доиха за Дембеле и Коутиньо, Неймар да му не говоря за циганиите, където прави м.г по това време, просто всеки си гледа кефа и това което е най-добре за него.
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта