Новините за БАРСЕЛОНА !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот redhooligan » 14 апр 2023 10:01

Халфът на Манчестър Сити Илкай Гюндоган ще продължи кариерата си в Барселона. Журналистът Виктор Мало твърди, че германският национал вече е подписал предварителен договор. От “Камп Ноу” обаче няма да обявят новината преди края на сезона.

Гюндоган ще стане свободен агент през лятото. В Барса той ще получава по-малка заплата, отколкото в Ман Сити.

Каталунците са си осигурили и подписа на Иниго Мартинес от Атлетик Билбао, а следващата им цел е Яник Ферейра-Караско. Крилото на Атлетико Мадрид е дал съгласие да се присъедини към “блаугранас”.

Барселона се интересува още от Пиер-Емерик Обамеянг, Витор Роке и Маркюс Тюрам. Обамеянг може да се върне в отбора, ако се окаже свободен агент, а за Тюрам Барса ще трябва да се пребори с конкуренцията на Нюкасъл.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Capitano_Puyol » 14 апр 2023 10:28

Ако всичко това се окаже вярно, добри новини. Тоя път вече трябва да минем групите на ШЛ, хаха... :) А и вече нали ще сме в първа урна като шампиони. Това да ти се паднат от 3та урна в 2 поредни години отбори като Бенфика и Интер си беше голям шанс... а от първа Байерн.
За трансферите - Гюндоган си е топ трансфер за без пари. Иниго макар и на възраст също ще помогне - поливалентен играч. Обата си го знаем от предния престой, не е кой знае какво, но ще даде дълбочина на атаката. Караско - също отличен трансфер, особено като се има предвид че им пробутахме Депай на Атлетико. :)
Относно Маркус Тюрам...баща му игра за Барса 2006-2008 и беше защитник от световна класа, ще е интересно да видим и сина му при нас. Не знам какво да очаквам от него, ако се присъедини към Барса.
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Capitano_Puyol » 25 юни 2023 11:15

Какво ви е мнението за идването на Илкай Гюндоган от требълиста Ман. Сити ? :roll:
Аз мисля че е голям удар за без пари, такъв какъвто скоро не бяхме правили. Вярно че есента чуква 33г., но мисля че има хляб в него поне за 2 сезона на най-високо ниво.

П.С. Мемфис Депай не е получил шампионски медал за титлата, макар че официално беше играч на Барса до 20 януари 2023г. Обаче има изиграни само 2 мача в първенството, явно не е изпълнил някакъв критерий за изиграни срещи. :roll:
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот insaneboy1 » 28 юни 2023 17:39

Capitano_Puyol написа:Какво ви е мнението за идването на Илкай Гюндоган от требълиста Ман. Сити ? :roll:
Аз мисля че е голям удар за без пари, такъв какъвто скоро не бяхме правили. Вярно че есента чуква 33г., но мисля че има хляб в него поне за 2 сезона на най-високо ниво.

Страхотен трансфер. Естествено, винаги има малък риск да е дошъл на почивка, но да се надяваме, че не е така.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

El_Capitano_Puyol
Мнения: 1594
Регистриран на: 21 ное 2023 21:01

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот El_Capitano_Puyol » 16 дек 2023 21:35

Според вас кой трябва да замени Шави на треньорския пост ? :roll:
Аз вече загубих всякаква надежда, че с него нещата ще тръгнат в правилната посока. Достатъчно време му се даде, а в момента играем отвратителен футбол, който не бях виждал никога откакто следя отбора. Дори с Моуриньо начело едва ли може да играем толкова непривлекателен и грозен футбол, който виждаме тоя сезон. Миналият сезон поне защитата и Тер Щеген бяха бетон, сега и там нещата са зле... :x
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот obi4am_pirin » 25 яну 2024 07:56

Какво стана с този велик клуб?
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Furious_Monk » 28 фев 2024 19:19

Нищо.....
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

El_Capitano_Puyol
Мнения: 1594
Регистриран на: 21 ное 2023 21:01

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот El_Capitano_Puyol » 04 мар 2024 22:49

Raphinha vs Athletic Club
0 Shots
0 Dribble attempts
0 key passes
0 Long balls
0 Successful crosses
Моя "любимец" пак е творил... :)
Барса и Лудогорец але, алеее...


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта