Новините за БАРСЕЛОНА !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот insaneboy1 » 19 окт 2018 12:06

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VfKls9Eo1ZI[/youtube]

Тръпки да те побият.

Излиза на 12 ноември.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Bernaleo » 21 окт 2018 23:45

Меси се очаква да се завърне около 10 ноември.

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Bernaleo » 03 ное 2018 23:32

Едвам бихме последния в класирането Райо Валекано с 3-2 навън ... Някой беше гласил Пике за президент,ами време му е,понеже на терена е пълна скръб... :lol:

Потребителски аватар
SSIW
Мнения: 238
Регистриран на: 07 дек 2010 11:56

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот SSIW » 03 ное 2018 23:50

В защита бяхме една идея по-жалки, от колкото в предните две линии :(

На Коутиньо му е направена черна магия, аз друго обяснение за състоянието му нямам ...

От нашите футбол играха Алба и тер Щеген, другото беше няколко моментни проблясъка , с което се докопахме до трите точки ... срещу Райо ... :o

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот insaneboy1 » 04 ное 2018 00:16

Главният виновник е на пейката. Едно че не прави ротации. Друго че не може да си мотивира отбора.

Титлата в Испания вероятно ще я вземем, ама в ШЛ като излезем с тоя mindset и сме до там.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот SilentKiller » 04 ное 2018 17:36

Боже, боже...слушам и не вярвам на очите си (по проф. Вучков). :lol:
Какви щуротии се пишат като приказки от 1001 нощ. Откъде да започна...значи минаваме през целия труден цикъл само с победи и то без Меси, който се контузи в 15та минута на мача срещу Севиля и пак рев...5-1 срещу Реал, които и в слаба форма си остават Реал, а и на Кампа по принцип играят по-добре срещу нас, отколкото на Бернабеу...слагаме им 5ка без Меси и пак мрънкане. За мача с Райо вчера - не знам сигурно за 3ти или 4ти път го пиша това в рамките на последния месец, че слаби отбори в Примера практически НЯМА, за разлика от минали сезони, когато едно 5-6 отбора редовно отнасяха дузина голове и от Барса и от Реал, че дори и от Атлетико. Същият този Райо дето уж е последен или предпоследен макар и да загуби с 0-1 на Метрополитано дефакто смаза Атлетико от игра на неговия терен и имаше 2 пъти повече чисти положения, само късмета им попречи да си тръгнат с точка, дори и 3 от гостуването на Атлетико. Написах и че дънните риби в Испания не са това, което бяха и затова и шампиона тоя сезон в Примера ще е с около 85 точки, а не като в минали години 90-95, че и нагоре. Тоя Райо с играта, която показва спокойно ще е на 10-11 място ако играеше в Англия. От друга страна не знам вие какво искате есента Барса да завършва сезона с 19 победи от 19 мача да се форсира отбора на макс, че уж да си осигури титлата рано-рано и после февруари-март отбора да е гроги и свършил резервоара гориво за целия сезон, и после да се чудим защо на 1/4финала отбора едвам се влачи по терена и отпада от отбори като Рома...вие това ли искате ? :roll: Нещо подобно се случи миналата есента, когато декември след като разбихме Реал на Бернабеу с 3-0 дръпнахме с 11 точки (още преди да е завършил есенния полусезон) и после отбора се отпусна и успокои твърде много, което се отрази на концентрацията за мачовете в ШЛ. Когато в първенството играеш без напрежение и рано си решил титлата, това рефлектира лошо върху представането в Европа - при Байерн сме го виждали редовно.
Не знам каква игра сте очаквали след като имаме мач срещу Интер в Милано след 3 дена...най-нормалното нещо беше да загубим точки при подобно гостуване на надъхан отбор, който се бори за всяка точка...и въпреки това отборът ни прояви характер и обърна мача и то без Меси...знаейки че и Атлетико вече е стъпал накриво, т.е. и да не бяхме победили това нямаше да е фатално, но отборът се напрегна в крайна сметка и разглезените милионерчета с 10 минути игра в края на мача взеха нужните 3 точки. Впрочем тоя сезон се вижда, че отборът играе с доста по-голяма мотивация в ШЛ...за Примера тръпката явно не е същата след като печелим титлата практически в 70% от последните 10 сезона в шампионата.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот insaneboy1 » 04 ное 2018 18:09

То и миналата година се говореше че сме си пазели силите като хиксирахме с разни слабаци и то на Кампа дори, а после дойде Рома и ни ебна. Не знам за какво пазене на сили може да се говори като се пускат все едни и същи 11 футболисти дори и срещу последния, а надъханият Видал, който беше взет за супер резерва и да изоре терена не помирисва титулярно място.

Като се продължава с едни и същи футболисти пак ще цъфнем за ШЛ.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот SilentKiller » 04 ное 2018 18:20

Глупости. Миналата есен единствените ни грешни стъпки бяха хиксове като гости на Валенсия и Атлетико Мадрид, всичко останало беше победи до януари, вкл. и 3-0 на Бернабеу ден преди Коледа. Това ни позволи тогава да водим вече с 11 точки за Коледните и новогодишни празници и отборът се успокои и отпусна твърде много. Сега допуснахме доста повече грешки особено края на септември и началото на октомври и затова вероятно няма да зимуваме с голяма преднина в края на декември като миналата година, което според мен е за добро. Никакви сили не е пазел отборът миналата есен, напротив форсиран беше и това беше основната грешка на Валверде, защото изтиска титулярите на макс в периода септември-декември 2017г. само и само да предреши титлата, но това се оказа нож с две остриета и в крайна сметка си изпатихме в ШЛ. Аз даже съм съгласен сега да ротира повече състава, титулярите да почиват повече дори това да е с цената на грешни стъпки в Примера, но да съм сигурен че през април отборът ще е свеж, както беше пролетта на 2015г. при Луис Енрике - тогава есента и зимата паднахме на Кампа от отбори като Селта и Малага и Реал ни дръпна дори с 4 точки в класирането, но от началото на март 2015 до края на сезона размазахме всичко живо и в Испания и в ШЛ и спечелихме требъл, а Реал дето направи 22 поредни победи във всички турнири през есента на 2014г. в крайна сметка не спечели НИЩО в края на сезона и Анчелоти беше уволнен. :lol:

П.П. Предвид състоянието на Реал и Атлетико в момента е напълно възможно дори желателно дори в мачовете в Примера (без дербитата) Валверде да пуска повечко играчи дето се водят бекъп, щото дори и да сгрешим е ясно че и Реал и Атлетико също ще бъркат, така че няма шанс да ни дръпнат в класирането. Но познавайки характера на Валверде, който обича да се презастрахова е ясно че ще пуска титулярите за по-сигурно, та в края на сезона да каже - Е, титлата отново я спечелих...пред угрозата да рискува сега и в края на сезона от два/три стола да падне на земята и Барса да остане без трофей - това му е големия кошмар на баска и затова виждаме постоянно тази негова предпазливост и презастраховане в мачовете дори срещу по-слаби противници. Тата Мартино например редовно ротираше състава срещу слабаците 2013/2014г., но в крайна сметка завършихме сезона с една дебела мазна - НУЛА. :roll:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот insaneboy1 » 11 ное 2018 18:02

Нямам думи колко сме слаби. Ракитич и Бускетс са най-зле. Липсата на ротации си казва думата.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Новините за БАРСЕЛОНА !

Мнениеот Bernaleo » 11 ное 2018 18:05

Аз Ракитич не знам защо въобще го пуска титуляр,отделно натрупа бая мачове ... :lol: Дано се намери треньор който има топките и да остави Пике на пейката за дъъъъъъъъъъъъъълго време.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта