Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот Lord VOODOO » 30 сеп 2012 14:15

MORSKI написа:Айде пък ти ми извади цитати където да не съм признал за ОЧЕВИДНИ неща като тоя чк, че не са ни подпряли! А не за дискусионни фалове или картони! И ти май си сбъркал човека!


Е след като не си го признал, от къде да го взема тоя цитат бе градски? След като ти никога не си го написал това нещо, как да го цитирам? Айде обясни ми, моля те! :lol: :lol: :lol:
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот MORSKI » 30 сеп 2012 14:17

FCBarcelona7 написа:
MORSKI написа:
Кой измежду Атлетико и Бетис най-вече се бори за титлата? Момче, мисли малко преди да пишеш! А вие миналата година вместо да ми поствате някакви статии за това как ни били подпирали (някои случаи така и не се доказаха и са дискусионни, Фокс), що не публикувахте как и други отбори ги толерираха съдиите подобно на Атлетико- Бетис. Защото такива мачове 100% е имало, не си водя такава отчетна статистика като вас :lol: Жалка история

Става още по-абсурдно ! Значи ако тъй като Атлетико не се борят за титлата не трябва да се гледат съдийските аванти срещу тях :mrgreen: Толкова сте жалки !


Не колкото вас- да ми говорите цяла година как сме били подпирани, а сега като ви подпряха брутално да говорите глупости. Жалка история сте вие! И да ми даваш за пример някакъв мач между Атлети и Бетис, каот миналата година не говорехте за мачове между Гранада и Севиля примерно, където Севиля са били подпирани, а само за мачовете на Реал! Това вече е жалко!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот MORSKI » 30 сеп 2012 14:19

Lord VOODOO написа:
MORSKI написа:Айде пък ти ми извади цитати където да не съм признал за ОЧЕВИДНИ неща като тоя чк, че не са ни подпряли! А не за дискусионни фалове или картони! И ти май си сбъркал човека!


Е след като не си го признал, от къде да го взема тоя цитат бе градски? След като ти никога не си го написал това нещо, как да го цитирам? Айде обясни ми, моля те! :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: ТИ ЧЕТЕШ ЛИ БЕ ГРАДСКИ, ИЛИ КАРЕШ ПРЕЗ РЕДОВЕТЕ! Малко вникваш ли в думите или по първосигналната! ИЗВАДИ МИ ЦИТАТ ТИ КАЗАХ, В КОЙТО АЗ ДА НЕ СЪМ ПРИЗНАЛ - ДА СЪМ КАЗАЛ НЕ, НЕ НИ ПОДПРЯХА! ДА СЪМ ОСПОРИЛ ЗА ОЧЕВИДНИ НЕЩА КАТО ЧЕРВЕНИЯ КАРТОН. Кой ти говори за никога не написване или подобни :mrgreen:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот MORSKI » 30 сеп 2012 14:24

Lord VOODOO написа:
MORSKI написа:Признай си, че ако беше фен на срещуположния отбор, какъвто си по характер всичките тези ситуации до една щеше да ги отречеш и да се мъчиш да докажеш, че няма подпиране на отбора- в случая Реал Мадрид. Защото всичките са меко казнао дискусионни.... Да не говорим, че аз например не си водя статистика кога са подпирали Барса, защото за мен е смешно и нелепо да се гледа в чуждото канче. Комплексарско е! Аз дори тоя мач със Севиля сигурно ще го забравя след някой друг месец! Единственото което ме накара да вляза в тоя форум и да ги пиша тея неща е вашето лицемерие как говорехте срещу нас миналата година, а сега като ви подрпяха очевидно почнахте да сменяте плочата както ви е удобно!Неслучайно влизам веднъж на 4-5 месеца във вашия форум! Лицемерието не ми е по вкуса


Градски, какво ти става? Да не сипочнал да се друсаш? Никога, ама никога не съм отричал, когато са ни подпирали реферите! Нито срещу Челси, нито срещу вас, нито снощи срещу Севиля! Нас когато ни подпрат си го казвам! Отричам само абсутрдните твърдения, които не са верни! Ето за сигурно стотен път пиша в тая тема: Да, снощи ни подпря рефера"! Искам да те видя поне за един мач да си го признаеш и ти, когато вас ви подпират! Ама се правиш на гламав и че не разбираш какво ти говоря, защото нямаш нито капка мъжество да признаеш очевидното - на Реал също се помага!


Аз не, ама пчовам да си мисля, че ти и другите каталуцни в тая тема вземате нещо много силно :lol: Или сте пияни от "великата победа" от вчера :? Искаш да ме видиш ли? Май ти е къса паметта, а! Или ти е усложлива!? Не помниш ли една порция от обиди на ЛС между нас двамата когато след серия от лични и нападки, след като се успокоихме, минахме на нормален разгвоор, аз признах, че са ни подпряли. Така че не ми говопри глупсоти кой нямал капка мъжество или тем подобни, защото са пълни абсурди, ама пълни! Точно ти да го говориш това някак не върви! Не помня за кой конретно мач ставаше въпрос! Пак ти казвам не си водя статистика като вас за всичко :lol: И нямам усложлива памет като вас- тоя мач сигурно ще съм го забравил скоро! Но мразя лицемерието и когато някой говори, а когаот не му отърва сменя плочата- тук не говоря конкретно за теб, а като цяло за нагласите на феновете на Барселона миналата година в нашия форум и тази...
Последна промяна от MORSKI на 30 сеп 2012 14:26, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот Lord VOODOO » 30 сеп 2012 14:26

MORSKI написа:
Lord VOODOO написа:
MORSKI написа:Айде пък ти ми извади цитати където да не съм признал за ОЧЕВИДНИ неща като тоя чк, че не са ни подпряли! А не за дискусионни фалове или картони! И ти май си сбъркал човека!


Е след като не си го признал, от къде да го взема тоя цитат бе градски? След като ти никога не си го написал това нещо, как да го цитирам? Айде обясни ми, моля те! :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: ТИ ЧЕТЕШ ЛИ БЕ ГРАДСКИ, ИЛИ КАРЕШ ПРЕЗ РЕДОВЕТЕ! Малко вникваш ли в думите или по първосигналната! ИЗВАДИ МИ ЦИТАТ ТИ КАЗАХ, В КОЙТО АЗ ДА НЕ СЪМ ПРИЗНАЛ - ДА СЪМ КАЗАЛ НЕ, НЕ НИ ПОДПРЯХА! ДА СЪМ ОСПОРИЛ ЗА ОЧЕВИДНИ НЕЩА КАТО ЧЕРВЕНИЯ КАРТОН. Кой ти говори за никога не написване или подобни :mrgreen:


Градски, влизам във вашкият раздел от Класико за Класико. Ако трябва да изчета всичките теми за мачовете от миналият сезон, за да видя за всеки мач какво си писал колко време ще ми отнеме според теб? Целият ден, два дена? И понеже имам два мача на ум.. .сега ще им потърся темите, защото ми е любопитно какво си коментирал в тях. ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот Lord VOODOO » 30 сеп 2012 14:27

MORSKI написа:
Lord VOODOO написа:
MORSKI написа:Признай си, че ако беше фен на срещуположния отбор, какъвто си по характер всичките тези ситуации до една щеше да ги отречеш и да се мъчиш да докажеш, че няма подпиране на отбора- в случая Реал Мадрид. Защото всичките са меко казнао дискусионни.... Да не говорим, че аз например не си водя статистика кога са подпирали Барса, защото за мен е смешно и нелепо да се гледа в чуждото канче. Комплексарско е! Аз дори тоя мач със Севиля сигурно ще го забравя след някой друг месец! Единственото което ме накара да вляза в тоя форум и да ги пиша тея неща е вашето лицемерие как говорехте срещу нас миналата година, а сега като ви подрпяха очевидно почнахте да сменяте плочата както ви е удобно!Неслучайно влизам веднъж на 4-5 месеца във вашия форум! Лицемерието не ми е по вкуса


Градски, какво ти става? Да не сипочнал да се друсаш? Никога, ама никога не съм отричал, когато са ни подпирали реферите! Нито срещу Челси, нито срещу вас, нито снощи срещу Севиля! Нас когато ни подпрат си го казвам! Отричам само абсутрдните твърдения, които не са верни! Ето за сигурно стотен път пиша в тая тема: Да, снощи ни подпря рефера"! Искам да те видя поне за един мач да си го признаеш и ти, когато вас ви подпират! Ама се правиш на гламав и че не разбираш какво ти говоря, защото нямаш нито капка мъжество да признаеш очевидното - на Реал също се помага!


Аз не, ама пчовам да си мисля, че ти и другите каталуцни в тая тема вземате нещо много силно :lol: Или сте пияни от "великата победа" от вчера :? Искаш да ме видиш ли? Май ти е къса паметта, а! Или ти е усложлива!? Не помниш ли една порция от обиди на ЛС между нас двамата когато след серия от лични и нападки, след като се успокоихме, минахме на нормален разгвоор, аз признах, че са ни подпряли. Така че не ми говопри глупсоти кой нямал капка мъжество или тем подобни, защото са пълни абсурди, ама пълни! Точно ти да го говориш това някак не върви! Не помня за кой конретно мач ставаше въпрос! Пак ти казвам не си водя статистика като вас за всичко :lol: И нямам усложлива памет като вас- тоя мач сигурно ще съм го забравил скоро! Но мразя лицемерието и когато някой говори, а когаот не му отърва сменя плочата- тук не говоря конкретно за теб, а като цяло за нагласите на феновете на Барселона миналата година в нашия форум и тази...


Градски, не съм ги забарвил тия лс-та, ама помниш ли реално за какво се хванехме тогава за гушите? ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот MORSKI » 30 сеп 2012 14:28

Lord VOODOO написа:
Ако стане обратното публично ще ти се извиня, ще направя отделна тема в който раздел сиизбереш и ще ти се извиня! Но то сега ти казвам, че ще има яка секира за нас.

П.П. Когато си признаваш нещо и въпреки това идват шайка идиоти да ти пилят по нервите нормално е в един момент да се изнервиш и да се отменеш от думите си! Дани просто реши да ви лази по нервите, както вие лазите по нашите!


Както и вие лазихте по нашите цяла минала година- особено един индивид фкб мисля беше ника му!

Потребителски аватар
FCBarcelona7
Мнения: 1496
Регистриран на: 07 апр 2012 23:43
Контакти:

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот FCBarcelona7 » 30 сеп 2012 14:30

Каквото е за Барселона такова е и за другите. Колкото грешки е имало за Барселона толкова е имало и за Реал Мадрид, Хетафе, Леванте, Реал Сосиедад и тн. Но вие всички гледате само Барса и после се изливате тук с най-различни абсурдни мнения. И като ви показваме най-различни факти и какво ли не вие отричате и си знаете вашето ! Да снощи съдията ни подпря признаваме си, но както казва Мегъна колко пъти ни ряза (не за снощния мач)? Но вие това не го гледате естествено и тогава си мълчите !
[center][wrapimg=]http://puu.sh/2IoDc.png[/wrapimg][/center]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот MORSKI » 30 сеп 2012 14:31

Lord VOODOO написа:
Градски, влизам във вашкият раздел от Класико за Класико. Ако трябва да изчета всичките теми за мачовете от миналият сезон, за да видя за всеки мач какво си писал колко време ще ми отнеме според теб? Целият ден, два дена? И понеже имам два мача на ум.. .сега ще им потърся темите, защото ми е любопитно какво си коментирал в тях. ;)


А дойде ли на моята! Аз ако тярбва да се ровичкам из всичките ти 20 к мнения с другия ник да не съм луд :lol: Това си е цял ден, че и отгоре! Така че в момента го карам на доверие, че никога не си оспорвал когато е имало очевидно подпиране от ваша страна! Но честно казано слагам го под съмнение това!

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Севиля - Барселона 29.09.12 /23:00/

Мнениеот Lord VOODOO » 30 сеп 2012 14:31

Не мога да нося отговорност за колегите каталунци, нали така? Аз отговарям за себе си.

Сега прегледах темата за прословутият мач Майорка - Реал 1:2, когато при 1:0 отмениха редовен гол на Майорка. Ето я темата: realmadrid/viewtopic.php?f=27&t=97385&st=0&sk=t&sd=a В нея няма нито едно твое мнение, та с голямо закъснение какво ще кажеш за тази ситуация? ;)

П.П. Сега отивам да намеря темата за мача ви с Валенсия и прословутата игра с ръка на Игуаин в наказателното ви поле, за да видя дали си коемнтирал ситуацията и ако си какво си казал. ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта