Фен тема за Лео Меси

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18036
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот kingofpop » 03 юли 2019 20:56

Ponko написа:Бих искал да честитя поредната калъфка на Месито с Аржентина. Честито!


добре де, не ти ли е неудобно да му се подиграваш при положение, че Меси има 30 трофея(ТРИЙСЕТ) през последните 10 години, а твоя клет отбор има 2(ДВА) и то последния със зверски късмет. Много добре знаеш, че скоро няма да ви върже пак и ще сте окаяници отново :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Ponko
Мнения: 4002
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот Ponko » 03 юли 2019 21:31

Нека да си има. То оставаше и с Барселона да няма. Но последните години в Европа без Шави и Иниеста не е същото.. защото там не са Хетафе и Леванте. Оказва се, че 3:0 е несигурен резултат за Барса. За 14 години каталунците едва се изравниха с Байерн и Ливърпул, така че не ме плаши колко често печелим. А се моли да не да ви изпреварят баварците също.

Ponko
Мнения: 4002
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот Ponko » 03 юли 2019 21:49

Какъв е този късмет след 3:0 срещу Барса? Срещу отбор чиито фенове смятат, че трофя им принадлежи по право, но резултатите от последните години опровергават това. Последните два сезона сме финалисти...голям късмет ще да е!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18036
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот kingofpop » 04 юли 2019 01:39

Ponko написа:Нека да си има. То оставаше и с Барселона да няма. Но последните години в Европа без Шави и Иниеста не е същото.. защото там не са Хетафе и Леванте. Оказва се, че 3:0 е несигурен резултат за Барса. За 14 години каталунците едва се изравниха с Байерн и Ливърпул, така че не ме плаши колко често печелим. А се моли да не да ви изпреварят баварците също.


не е същото защото имаме полудадекватен треньор. Щом с него стигаме полуфинали сметни ако имахме треньор като вашия. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

П.П. Честно казано се ми е тая дали Байерн имат повече ШЛ от нас. Аз гледам футбол от 2002 не ме вълнува какво е било преди това. От тогава имат 1 клета ШЛ.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9202
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот bubka » 04 юли 2019 02:21

kingofpop написа:П.П. Честно казано се ми е тая дали Байерн имат повече ШЛ от нас. Аз гледам футбол от 2002 не ме вълнува какво е било преди това. От тогава имат 1 клета ШЛ.


Хубаво е, че споменаваш "клетата" ШЛ на баварците от сезон 2012/13. Нека припомним на аудиторията пътят им до финала тогава и по-точно полуфиналната фаза :lol: :

Изображение
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18036
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот kingofpop » 04 юли 2019 04:48

bubka написа:
kingofpop написа:П.П. Честно казано се ми е тая дали Байерн имат повече ШЛ от нас. Аз гледам футбол от 2002 не ме вълнува какво е било преди това. От тогава имат 1 клета ШЛ.


Хубаво е, че споменаваш "клетата" ШЛ на баварците от сезон 2012/13. Нека припомним на аудиторията пътят им до финала тогава и по-точно полуфиналната фаза :lol: :

Изображение


ти помниш ли тогава, че бяхме без треньор и с Меси контузен. Сметни щом така осакатени в оная година играхме полуфинал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: иначе жалко за Байерн, че в близките 20 години няма да помиришат пак финал в ШЛ :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Ponko
Мнения: 4002
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот Ponko » 04 юли 2019 09:08

А за вас да не говорим. :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9202
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот bubka » 04 юли 2019 11:43

kingofpop написа:
bubka написа:
kingofpop написа:П.П. Честно казано се ми е тая дали Байерн имат повече ШЛ от нас. Аз гледам футбол от 2002 не ме вълнува какво е било преди това. От тогава имат 1 клета ШЛ.


Хубаво е, че споменаваш "клетата" ШЛ на баварците от сезон 2012/13. Нека припомним на аудиторията пътят им до финала тогава и по-точно полуфиналната фаза :lol: :

Изображение


ти помниш ли тогава, че бяхме без треньор и с Меси контузен. Сметни щом така осакатени в оная година играхме полуфинал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: иначе жалко за Байерн, че в близките 20 години няма да помиришат пак финал в ШЛ :mrgreen:


От мненията ти генерално личи, че си на ниво съзнание някъде между колорадският бръмбар и хлебарката. Сещай се сам защо, въпреки че мисленето ти е невъзможно.

Проблемът на България не са политиците, а че е пълно с хора на крайно ниско, дегенеративно еволюционно ниво като теб.

И все пак ще ти обясня какъв е проблемът - един фен на Барселона, испанец, от самия град, ще говори винаги с уважение за отбор, който ги е бил 7:0, ще се чувства кофти сигурно, но няма да тръгне да обяснява как "още 20 години няма да помиришат ШЛ". Просто такъв им е начинът на мислене на хората там, защото съм го виждал лично.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2967
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот JimBeam » 04 юли 2019 16:14

kingofpop написа:
bubka написа:
kingofpop написа:П.П. Честно казано се ми е тая дали Байерн имат повече ШЛ от нас. Аз гледам футбол от 2002 не ме вълнува какво е било преди това. От тогава имат 1 клета ШЛ.


Хубаво е, че споменаваш "клетата" ШЛ на баварците от сезон 2012/13. Нека припомним на аудиторията пътят им до финала тогава и по-точно полуфиналната фаза :lol: :

Изображение


ти помниш ли тогава, че бяхме без треньор и с Меси контузен. Сметни щом така осакатени в оная година играхме полуфинал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: иначе жалко за Байерн, че в близките 20 години няма да помиришат пак финал в ШЛ :mrgreen:


Не ти ли писна да се оправдаваш всеки път с треньори и прочие? Нали сте можели и без Меси да играете какво ви е пречел тогава като е отсъствал? В опитите си да оправдаваш целият отбор правиш някакви глупави оправдания и то все едни и същи а е толкова лесно да си признаеш че сте били по слаби от съперника.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Фен тема за Лео Меси

Мнениеот SilentKiller » 28 юли 2019 20:13

Тука някои стават много смешни като започнат да смятат общи резултати пишейки ги все едно е резултат от 1 мач. Байерн никога не е бил Барселона със 7-0, а веднъж с 4-0 и 3-0. Ние няколко пъти сме ги били с 4-0 (и то даже за 1 полувреме като 2009г. добре че спряхме тогава да не стане двуцифрен резултат), но не това е въпроса. Ако започнем да смятаме общите резултатите от разгромните ни победи над Реал само в последните години, какво да кажем че сме ги били 21-2 ли ? :lol:
bubka написа:
kingofpop написа:
bubka написа:
kingofpop написа:П.П. Честно казано се ми е тая дали Байерн имат повече ШЛ от нас. Аз гледам футбол от 2002 не ме вълнува какво е било преди това. От тогава имат 1 клета ШЛ.


Хубаво е, че споменаваш "клетата" ШЛ на баварците от сезон 2012/13. Нека припомним на аудиторията пътят им до финала тогава и по-точно полуфиналната фаза :lol: :

Изображение


ти помниш ли тогава, че бяхме без треньор и с Меси контузен. Сметни щом така осакатени в оная година играхме полуфинал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: иначе жалко за Байерн, че в близките 20 години няма да помиришат пак финал в ШЛ :mrgreen:


От мненията ти генерално личи, че си на ниво съзнание някъде между колорадският бръмбар и хлебарката. Сещай се сам защо, въпреки че мисленето ти е невъзможно.

Проблемът на България не са политиците, а че е пълно с хора на крайно ниско, дегенеративно еволюционно ниво като теб.

И все пак ще ти обясня какъв е проблемът - един фен на Барселона, испанец, от самия град, ще говори винаги с уважение за отбор, който ги е бил 7:0, ще се чувства кофти сигурно, но няма да тръгне да обяснява как "още 20 години няма да помиришат ШЛ". Просто такъв им е начинът на мислене на хората там, защото съм го виждал лично.

Не, няма как да бъдат уважавани отбори, чиито фенове се подиграваха с раково болния Тито Вилянова по онова време - фенове на Байерн, можете спокойно да отворите topsport.bg да им прочетете постовете, така че бубке недей да говориш глупости. Те затвориха ли си миризливте устенца, когато им пръснахме задниците 2009 и 2015г ? Така че никой нормален фен на Барса без значение испанец или не, няма как да уважава баварската подчовешка измет. ;)
Що се отнася до еволюционното ниво - първо погледни себе си в огледалото преди да раздаваш определения за други хора, щото ти влизаш точно в това число на тия за които говориш и на които партиите им купуват гласовете и им плащат тока за да гласуват за тях - едни мургави наши съграждани. ;)


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта