Отбора на глупаците

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Делибаш
Мнения: 262
Регистриран на: 13 авг 2009 19:13
Skype: Deliba6
Местоположение: София, "Трета младост"
Контакти:

Re: Отбора на глупаците

Мнениеот Делибаш » 01 май 2010 00:32

Боже, колко мъка има на този свят, Боже!!! На финал двамата най-нагли и омразни ми треньори ще водят два от най-неприятните ми отбори?!... Ще гледам ХХL, явно!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
Vailo
Мнения: 556
Регистриран на: 31 мар 2008 14:23
Контакти:

Re: Отбора на глупаците

Мнениеот Vailo » 01 май 2010 00:49

Барселона загуби двубоя в Милано. Турнирните сблъсъци са в две срещи и в първата от тях Барса изигра най-слабия си мач през сезона. Не харесвам Интер нито пък Байерн, но се радвам за Жозе! Проклетника пак надхитри всички ;)
И не плюите стила на Интер! С подобна и дори по-грозна игра победихме Аржентина и Германия през 94та. Къде бяха тогава естетите, защо не заплюхте Пената? Футбола е игра на голове. Интер вкара толкова колкото трябваше, когато трябваше и съумя да допусне един по-малко. Така че shut up loooosers ;)

Levski_Sf
Мнения: 292
Регистриран на: 03 юни 2008 17:55

Re: Отбора на глупаците

Мнениеот Levski_Sf » 01 май 2010 01:03

Приятелче, автор на статията. За много неща си прав, но и за много не си. Не знам от колко години гледаш футбол, но да те светна, че футбол не се играе от пет години или в периода от 1992 до 1994. Ако някой се чуди какво имам предвид цитирам:"Барселона винаги е играла по един и същи начин, и винаги ще го прави. Независимо от треньора. Защото треньора не избира тактиката. Тактиката е заложена в основата на клуба. Заложена в основата на клуба. Та ти гледал ли си тактиката през 80-те. За по-рано не мога да коментирам, защото и аз не съм гледал футбол тогава, но като гледам статистиката с трофеите от този период не ми става ясно за каква игра по един и същ начин говорим. Тогава клуба си беше пак Барселона, само че с разликата, че не знаеха къде се намират на терена. Само едно ще ви кажа на всички фенове, които гледат футбол от ерата на Йохан Кройф - Ако не беше враждата между Мадрид и Барселона като градове и между Кастилци и Каталунци като области не съм сигурен дали футболният отбор на Барселона щеше да е нещо повече от например Валенсия или Севиля. Истината е, че Барселона се превърна в голям клуб само заради съперничеството си с клуба от враждуващата облас.Така, че не ми говори каква тактика е заложена в основата на един клуб и колко велик е той.

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Отбора на глупаците

Мнениеот durex » 01 май 2010 01:08

Vailo написа:Барселона загуби двубоя в Милано. Турнирните сблъсъци са в две срещи и в първата от тях Барса изигра най-слабия си мач през сезона. Не харесвам Интер нито пък Байерн, но се радвам за Жозе! Проклетника пак надхитри всички ;)
И не плюите стила на Интер! С подобна и дори по-грозна игра победихме Аржентина и Германия през 94та. Къде бяха тогава естетите, защо не заплюхте Пената? Футбола е игра на голове. Интер вкара толкова колкото трябваше, когато трябваше и съумя да допусне един по-малко. Така че shut up loooosers ;)

С това твое изказване,темата се изчерпа!!! МНОГО ТОЧНО КАЗАНО

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Отбора на глупаците

Мнениеот JohnnieWalker » 01 май 2010 01:09

Португалският специалист Жозе Моуриньо заяви след съвсем заслуженото класиране на Интер на финала на Шампионската лига: „Никога няма да бъда треньор на Барселона!” Моуриньо отлично разбира футбола и е направил поредното добро заключение.


Моуриньо никога няма да се завърне на „Ноу Камп” и най-голямата причина за това е стилът на футбол, който той практикува. Да, няма спор, че Жозе е сред най-успешните съвременни специалисти и може да победи всеки отбор, срещу когото се изправи, но в Барселона правилата са други, а тях ги е писал Йохан Кройф.


Странно как след първата сериозна загуба за вече близо две години се намериха толкова прозаични проблеми за Барселона – как роматичният футбол бил свършил след загубата от Интер, как каталунците не могат да губят, как съдиите ги подпират.


Много интересно как точно Интер ще се оплаква от съдии..., а за това, че каталунците не могат да губят, то със сигурност на никой не му е приятно да губи и реакцията на футболистите на Барселона не е единичен пример за това (играчите на Челси не по-леко посрещат загубите).


Но, няма как да си свикнал да губиш, когато целта ти във всеки мач е победата. Барселона никога няма да излезе да пази 0:0 или да се задоволи с минимална загуба. Барселона винаги излиза за победа на „Сантиаго Бернабеу”, въпреки че може да загуби с 0:5, но може и да победи с 6:2.


Това е голямата разлика между Барселона и Жозе Моуриньо. Странно как преминалият през каталунския клуб Моуриньо явно не е бил достатъчно грабнат от духа на играта, която се практикува на „Ноу Камп” и за това той няма как да се върне отново в Барселона.


Йохан Кройф е писал заповедите в Барселона и те се спазват от всички треньори след него. Барса играе красиво и атрактивно, дори за някои и романтично. Барселона вкарваше много голове и търсеше победата при сър Боби Робсън, същата бе ситуацията и при Луис ван Гаал, въпреки че отборът не бе на нужното ниво, вкарваше по 4 гола и побеждаваше с по 4:3 Валенсия и Депортиво Ла Коруня. При Франк Рийкард нещата не се промениха, както не са променени и при Хосеп Гуардиола.


Барселона играе красиво, атрактивно за публиката и разбира се много често рискува да бъде победен, но отпада с високо вдигната глава. Стилът на игра на Барселона няма да се промени и при следващия треньор, докато Интер след Жозе Моуриньо не се знае как ще изглежда.


Барселона със сигурност ще продължи да играе романтичен футбол, защото това е в корените на отбора!


Преди някое устато създание, фенче на интер от сряда да се направи на интересен - статията е от гонг ;)

Потребителски аватар
makmidov
Мнения: 52
Регистриран на: 28 авг 2008 16:08
Контакти:

Re: Отбора на глупаците

Мнениеот makmidov » 01 май 2010 01:26

ОК, Интер се класира честито... За съжаление предчувствах какво ще стане и мача след 30-тата минута не го гледах.
На мен начинът на игра на Интер не ми допада, харесвам отбори които играят за да вкарат гол във ВСЕКИ мач, а не да бавят от 12 минута времето за 0:0 - Майкон това го запомних, защото той беше извън терена върна се и легна...Някои му казват тактика, други гениалност.
Яд ме е за отпадането, но е факт ако Интер тръгне да се надиграва 2:0 за 25 минути - срещата в групата. Знаем какво стана Реал загубиха с 2:6, Арсенал с 1:4 и т.н. Барса може да бъде победена само така ... непреклонна тактическа игра, никакво въображение и фантазия в атака и здрави физически играчи /визирам Челси/ и някое статично положение. Няма кой да ги бие с надиграване Реал пробваха със звездите и 0:2 тая година. Какво да се прави....тактиката на Интер, ще е и тактиката да се победи Бразилия на световното...
Радвам се че съдията не призна гола в последната минута че щеше да е страшно после. Фен съм си на Барса и ги гледам с кеф по една много проста причина този отбор няма да излезе за 0:0 в един мач, а ще търси победата и то с атакуващ футбол. Присъединявам се към автора на темата ГЛУПАЦИ-те сме 2-а. Дано на финала Байерн победят, защото аз така искам - за предпочитане с дузпи.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Отбора на глупаците

Мнениеот Madridist » 01 май 2010 01:32

Johnnie Walker за мен лично в Примера, нито Барселона, нито Реал са тенденциозно подпирани. Просто съдийството е безумно слабо,гледал съм абсурдни отсъждания и в полза и във вреда на грандовете :roll:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Отбора на глупаците

Мнениеот Кашчей » 01 май 2010 01:41

Има разни спекулации, че Моуриньо може да наследи сър Алекс в МЮ.личното ми мнение по въпроса е, че МЮ не се нуждае от португалеца.Като фен съм готов да приема много години без трофеи, но не и игра в стил Моуриньо-това няма да е МЮ.

Аве на тоя пич, да не би Херера да му е пряк роднина.. като му гледам тактиката :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Отбора на глупаците

Мнениеот durex » 01 май 2010 09:03

makmidov написа:ОК, Интер се класира честито... За съжаление предчувствах какво ще стане и мача след 30-тата минута не го гледах.
На мен начинът на игра на Интер не ми допада, харесвам отбори които играят за да вкарат гол във ВСЕКИ мач, а не да бавят от 12 минута времето за 0:0 - Майкон това го запомних, защото той беше извън терена върна се и легна...Някои му казват тактика, други гениалност.
Яд ме е за отпадането, но е факт ако Интер тръгне да се надиграва 2:0 за 25 минути - срещата в групата. Знаем какво стана Реал загубиха с 2:6, Арсенал с 1:4 и т.н. Барса може да бъде победена само така ... непреклонна тактическа игра, никакво въображение и фантазия в атака и здрави физически играчи /визирам Челси/ и някое статично положение. Няма кой да ги бие с надиграване Реал пробваха със звездите и 0:2 тая година. Какво да се прави....тактиката на Интер, ще е и тактиката да се победи Бразилия на световното...
Радвам се че съдията не призна гола в последната минута че щеше да е страшно после. Фен съм си на Барса и ги гледам с кеф по една много проста причина този отбор няма да излезе за 0:0 в един мач, а ще търси победата и то с атакуващ футбол. Присъединявам се към автора на темата ГЛУПАЦИ-те сме 2-а. Дано на финала Байерн победят, защото аз така искам - за предпочитане с дузпи.

Защо споменаваш само този мач?!?! Я коментирай първия мач,когато тоталнооооооооооооооооооооооооо ви надиграхме!!!!! казвам надиграхме да,защото си мислите,че който тръгне да се надиграва с вас губи - е това не е съвсем така и ние го показахме!!!!!

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Отбора на глупаците

Мнениеот RENAULT » 01 май 2010 10:16

В края извода е един:Барселона не може да пада ето затова нитo феновете нито отбора може да се нарече "велик" ;) (припомням на феновете не само отпадането от Интер,но и загубата от Севиля мисля,че бяха пред "6 митични купи")
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта