Официално: Пеп Гуардиола напуска Барселона!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
denitko1
Мнения: 1331
Регистриран на: 11 юли 2011 17:25
Skype: ЛС има :)
Контакти:

Вилаш-Боаш се предложи за наследник на Пеп?

Мнениеот denitko1 » 26 апр 2012 22:18

Португалският специалист Андре Вилаш-Боаш е фаворит за наследник на Хосеп Гуардиола на треньорския пост в Барселона, съобщава вестник „Спорт“. Според изданието, Вилаш-Боаш дори се е самопредложил на шефовете на каталунския клуб.

В момента Вилаш-Боаш е свободен агент, след като за последно води отбора на Челси, но в началото на март бе освободен от лондонския клуб.

Андре Вилаш-Боаш е много близък до Барселона, тъй като на няколко пъти е бил на обучение в школата на каталунците, а освен това е много добре запознат с школата на клуба.

Андре Вилаш-Боаш е бивш помощник на настоящия старши треньор на Реал Мадрид Жозе Моуриньо.

Другите спрягани имена за треньорския пост в Барселона са Луис Енрике, Лоран Блан и Марсело Биелса. Испанецът и аржентинецът обаче имат договори с Рома и Атлетик Билбао, а Барселона не е склонен да плаща сериозни неустойки.
ЛЕВСКИ е смелост, родена в борбата!
ЛЕВСКИ е мъка, живяла в сърцата!
ЛЕВСКИ е вяра в мечта благородна!
ЛЕВСКИ - победа на сила и воля!

Потребителски аватар
divaka
Мнения: 22
Регистриран на: 25 апр 2009 17:59
Контакти:

Re: Пеп напуска утре?

Мнениеот divaka » 26 апр 2012 22:28

В Марка имаше статия, че ще почива в България и ще помага за влизането на ЦСКА в Шампионската лига. Ето го любимеца ви: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1347230

Потребителски аватар
Adramelech
Мнения: 1145
Регистриран на: 14 дек 2009 21:59
Контакти:

Re: Пеп напуска утре?

Мнениеот Adramelech » 26 апр 2012 22:29

Едва ли ще е в Челси. Не ми се вярва Абрамович да махне Ди Матео, ако Челси спечели ШЛ. Няма да се учудя ако Морати реши да го вземе в Интер.
[center][rimg]http://store.img-share.eu/Grunge-Bulgarian-Flag-by-TheDrake92_jpgbIM0ClR.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Пеп напуска утре?

Мнениеот Синьо сърце » 26 апр 2012 22:36

Ca7alano написа:синьо сърце ти си циганин. Особено по начина по който се изрази. Дано Пеп да остане има какво да покаже още, а ако се откаже не е задължително да ходи в друг отбор. Все пак решението си е негово.

Не, аз не съм циганин. Доста хора ме знаят и ще го потвърдят. Този, който учи играчите си да се държат позорно и жалко и да чакат дузпичка и картонче за съперника , да симулират и провокират , знаейки, че чернодрешкото ще удовлетвори желанието им е циганин! Примерите са много, няма да ги повтарям. Но има Един, Който гледа отгоре и вижда всичко! Може би боли от онзи ден, и от по-онзи ден, но това е! А циганин си ти, с Малина и Азис и с гласуването за Софи Маринова! С поздрави от Моу и Челси, лека нощ!
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Ballancee
Мнения: 7584
Регистриран на: 03 окт 2010 18:09
Контакти:

Re: Пеп напуска утре?

Мнениеот Ballancee » 26 апр 2012 22:50

Да си го държат ;)

Потребителски аватар
Morgause
Мнения: 1055
Регистриран на: 19 авг 2011 11:23
Местоположение: ЦСКА ИЛИ УМРИ!!!
Контакти:

Re: Пеп напуска утре?

Мнениеот Morgause » 26 апр 2012 22:54

Синьо сърце написа:
Ca7alano написа:синьо сърце ти си циганин. Особено по начина по който се изрази. Дано Пеп да остане има какво да покаже още, а ако се откаже не е задължително да ходи в друг отбор. Все пак решението си е негово.

Не, аз не съм циганин. Доста хора ме знаят и ще го потвърдят. Този, който учи играчите си да се държат позорно и жалко и да чакат дузпичка и картонче за съперника , да симулират и провокират , знаейки, че чернодрешкото ще удовлетвори желанието им е циганин! Примерите са много, няма да ги повтарям. Но има Един, Който гледа отгоре и вижда всичко! Може би боли от онзи ден, и от по-онзи ден, но това е! А циганин си ти, с Малина и Азис и с гласуването за Софи Маринова! С поздрави от Моу и Челси, лека нощ!


:lol: :lol: :lol: И на мен Барса не са ми любимци :oops: :oops: :oops:
Но остана неделим,
славният армейски тим.
Никой, никой досега,
не предаде ЦСКА


Чуйте, всички богаташи,
чуйте, западни търгаши,
чуйте, наши журналисти,
и вий, сини онанисти:


ЦСКА НЕ СЕ ПРОДАВА,
ЦСКА НЕ СЕ ПРЕДАВА
ЦСКА - ТОВА Е СЛАВА!


ОРИГИНАЛЪТ!

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пеп напуска утре?

Мнениеот turbogena » 26 апр 2012 23:07

Сега четох ,че Барса искали Марсело Биелса ,ако Пеп си тръгне. Според мен е много добър вариант за нов треньор. Като гледам какъв стил налага в Билбао ,а в Барса ще има още по-добри изпълнители :)
[center]"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/AB/67/7390d557afe6ab67.png[/wrapimg][/center]
http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

Потребителски аватар
RobiVanPersie
Мнения: 638
Регистриран на: 02 сеп 2010 21:30
Контакти:

Re: Пеп напуска утре?

Мнениеот RobiVanPersie » 26 апр 2012 23:30

Ако АВБ поеме Барса толкова ще пропаднат.....

Потребителски аватар
bixxol
Мнения: 455
Регистриран на: 16 юни 2009 17:50
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Пеп напуска утре?

Мнениеот bixxol » 27 апр 2012 00:17

Пеп ще е някой след като направи нещо с някой друг клуб - може това да го гложди да иска смяна .
Кой Български отбор,е победил сам себе си... в официален футболен двубой?

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23753
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Пеп напуска утре?

Мнениеот paceto » 27 апр 2012 00:43

denitko1 написа:Това не трябва да стане .. искам Пеп да остане! НЕ значи че като Барса падна 2 мача и направи 1 равен трябва да напуска .. толкова щастие и кеф ни донесе този Пеп че си нямате напредстава.


Още миналата година когато преподписа той се колебаеше, а сега след като не взе нищо това може да го тласне още повече да се отдаде на почивка или да се пробва като треньор на някой друг отбор.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост