Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16758
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 11 мар 2018 17:28

Радвам се за сухата мрежа Номер 200 на Чех, ама най ми е кеф, че я постигна със спасена дузпа на оня противен Дийни, който в есенния мач между двата отбора вкара от измислена дузпа и после имаше някакви заядливи коментари по адрес на Арсенал. Иначе мачът беше интересен, двуостър и можеше да се развие по съвсем различен начин, ако не бяха пропуските на гостите при 1-0 и дузпата. Като цяло сякаш твърде лесно им дадохме инициативата, след като поведохме, и това можеше да ни изиграе лоша сега. Добра седмица за нас, като е неприятна само днешната контузия на Мустафи. Надявам се да не е сериозна, както травмите на Чеймбърс и Колашинац, заради които не довършиха мача на "Сан Сиро", не им попречиха да вземат участие днес. След реванша с Милан има пауза от около 2 седмици, през която се надявам поне част от контузените да се възстановят. Въпросният реванш пък трябва да бъде изигран търпеливо и на висота, както вече го сторихме в Италия, и да не бъдат допускани неприятни изненади. И да не забравя: Wenger Out! ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

На линия
Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15059
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 11 мар 2018 20:02

Дедо е започнал да си пие редовно хапчетата и резултатите са на лице !
Браво на Чех за номер 200 , заслужаваше !
Изображение

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 12 мар 2018 21:41

Вчера се получи интересен мач с доста положения и пред двете врати. За отбор с претенции за място в ШЛ мисля, че допуснахме прекалено много ситуации пред нашата врата. Дори бих казал, че през първото полувреме гостите имаха повече чисти ситуации, макар че и нашите пропуснаха 2 пъти сами срещу вратаря. През второто полувреме стояхме малко по-добре, а и след пропуснатата дузпа "стършелите" като че ли се предадоха и до края доминирахме. За мен спечелихме заслужено, но играта ни във фаза защита не беше добра, особено при статичните положения, когато всяко центриране беше потенциален гол.

Поздравления за Чех за сухата мрежа №200 във ВЛ, заслужаваше я. При това тя дойде заедно с първата спасена дузпа от вратар на Арсенал в лигата от близо 5 години насам и то срещу не дотам приятния Трой Дийни :!: :)

Неприятната новина е контузията на Мустафи, който най-вероятно ще пропусне реванша с Милан. Доколкото разбрах става дума за проблем с прасеца, дано не е сериозен. От друга страна добрите новини са, че Начо и Бейерин най-вероятно ще се завърнат за мача с Милан, така че няма да се учудя защитата в четвъртък да е Бейерин, Косчелни, Начо и Колашинац.
Без битка няма победа!

На линия
Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15059
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 15 мар 2018 11:34

Голям мързел , без тема за мача с Милан сме !?
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 15 мар 2018 11:57

miro_rz написа:Голям мързел , без тема за мача с Милан сме !?

Мен не ме мързи,но не съм много на ти с разни оформления,както ги правят други във форумите(снимки,схеми,състави). Ако не ви бърка мога да пускам просто тема преди всеки мач,без гореописаните подробности.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

На линия
Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15059
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 15 мар 2018 12:27

:mrgreen:
hydetoshi написа:
miro_rz написа:Голям мързел , без тема за мача с Милан сме !?

Мен не ме мързи,но не съм много на ти с разни оформления,както ги правят други във форумите(снимки,схеми,състави). Ако не ви бърка мога да пускам просто тема преди всеки мач,без гореописаните подробности.

И аз съм скаран с тези работи , ако искаш просто направи темата да има нещо насреща !
Изображение

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 16 мар 2018 12:17

Имате ли някакви предпочитания за съперник на 1/4 финалите в ЛЕ? На хартия РБ Залцбург и ЦСКА Москва излгеждат като най-добри варианти, но и двата тима отстраниха изключително сериозни имена в предната фаза. От другите останали възможни съперници като приемлив вариант ми се виждат Спортинг и Лайпциг. Една идея по-неприемливи за мен са Марсилия и Лацио, докато Атлетико Мадрид е в графата напълно неприемливи ( :mrgreen: ) и се съмнявам някой да иска да се паднем с тях.
Последна промяна от TheNameOfTheGame на 16 мар 2018 12:29, променено общо 1 път.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16758
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 16 мар 2018 12:21

В тази фаза слаби съперници няма - има по-тежки и по-малко тежки. Аз предпочитам сега да ни се падне някой от вторите. Залцбург, ЦСКА и Спортинг може би са най-приемливи. Лайпциг не ги искам, защото с немци играем трудно. Лацио и Марсилия на този етап предпочитам да ги избегнем. Срещу тези 6 тима все пак имаме своите шансове в 2 мача. Единствено срещу Атлетико практически нямаме шанс, особено пък в 2 срещи.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16758
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 16 мар 2018 14:14

Този път изтеглихме приемлив съперник. Спомням си всъщност как се паднахаме с московските "армейци" в една група в ШЛ не много отдавна и загубихме с 1-0 в Москва, а после в Лондон ги убихме откъм положения, но опропастихме всичките и завършихме 0-0. В крайна сметка обаче ние прескочихме групата, а те не успяха. Надявам се и този път ние да продължим, макар че няма да е леко. Ако ли пък отпаднем, то ще подкрепям тях да спечелят турнира. Все пак съм за тях в руското първенство и като цяло са един от отборите, на които симпатизирам.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 16 мар 2018 14:15

Радвам се за жребия! В следващите 20 дни ще имам още един любим отбор-Спортинг Лисабон. Дано успеят да препънат Дюшекчиите.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта